راز های موفقیت آلکس سانگ چیست؟

نویسنده: ...* Ayda *...

وبلاگ من
نویسنده: ...* Ayda *...
آیدا هستم. در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان تحصیل می کنم. امیدوارم بتونم هوادار خوبی برای آرسنال باشم.
کل بازدید: 28,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

راز های موفقیت آلکس سانگ چیست؟

به شما دوست گرامي سلام عرض مي كنم . اميدوارم در اين بلاگ دقايقي خوبي را سپري كنيد ...
الکس سانگ هافبک دفاعی طراح آرسنال است که میخواهم به برسی برخی از موفقیت های او بپردازم. در ابتدا به برسی افتخارات وی میپردازم...
افتخارات باشگاهی و ملی :
باشگاهی :
- نایب قهرمانی جام باشگاه های اروپا به همراه آرسنال در سال 2006
- نایب قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس در دو فصل 2006-2007 و 2010-2011 به همراه تیم آرسنال
ملی :
- قهرمانی در جام ملت های زیر 17 سال آفریقا در سال 2003 به همراه تیم زیر 17 ساله های کامرون
- نایب قهرمان جام ملت های آفریقا در سال 2008 به همراه تیم ملی کامرون

کمتر کسی فکر می کرد که روزی الکس سانگ به یکی از مهره های ثابت آرسنال
تبدیل شود . وی در هر فصل توانایی جدیدی برای درخش و هنرنمایی به نمایش می
گذاشت از قابلیت های خوب وی می توان به توپ گیری های عالی در میانه میدان
، تکنیک و کنترل توپ خوب را نام برد. و در فصل 2011-2012 همگی دیدیم که به
یکی از پاسور های توانای تیم آرسنال تبدیل شد . پاس های بی نظیری که بعد
از رفتن سسک فابرگاس شدیدا برای تغذیه مهاجمین تیم مورد نیاز بود . وی
اکنون به هافبک توانایی تبدیل شده است که قابلیت های فراوانی داشته و
میتوان یک هافبک دفاعی و میانی کامل به شمار می رود.

راز پیشرفت او در چیست؟
با مشاهده آمار سانگ میتوان دریافت که او صرفا یک هافبک دفاعی نیست و
میتوان او را نمونه ای از یک هافبک میانی مدرن و درگیر شونده در آرسنال
دانست.الکس سانگ در حال حاضر پیشرفت زیادی در خلاقیت فردی کرده است و این
خصوصیت وی باعث شده است که در فصل 2011-2012 به یکی از بهترین هافبک های
آرسنال تبدیل شود .توپگیری ها و ارسال های منظم و دقیق او به نقاط خالی
دفاع حریف نقش مهمی در توفیق نسبی آرسنال در فصل گذشته لیگ برتر داشته است.

آمار توپ گیری وی از بازیکنان حریف هم بسیار عالی می باشد ، خصوصیتی که یک هافبک دفاعی خوب باید حتما از آن بهره ای داشته باشد.

الکس سانگ آینده ی بسیار درخشانی در آرسنال خواهد داشت و با چنین پیشرفتی
مطمئنا به یکی از هافبک های برتر لیگ برتر تبدیل خواهد شد . وی با ویژگی
های مثبت زیادی که دارد روز به روز می تواند بهتر شود و به یکی از مهره
های تاثیر گذار آرسنال تبدیل شود. اما نکته مهم این است آیا با حضور جک
ویلشر در کنار وی آیا باز او می تواند چنین درخششی در تیم داشته باشد یا
خیر ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/4/1391 | 12:51 گفت:

آیدا جون ببخشید من دیر نظر دادم مشکل نت پیدا کرده بودم

سانگ دومین بازیکن فصل قبل آرسنال شد که البته توی مدت کوتاهی این پیشرفتو داشت
در ضمن غیرت و تعصبی که سانگ به تیم داره باید برای بعضی بازیکنا الگو باشه
ممنون خانومی پست خوبی بود

...* Ayda *... در 29/4/1391 | 11:44 گفت:

مرسی از توجه و نظر همگی!!!
ممنون...!

ehs در 28/4/1391 | 17:20 گفت:

من همیشه گفتم وقتی سانگ اولین بازیش رو واسه ارسنال انجام داد گفتم عمرا بازیکن نمی شه!!ولی انصافا پیشرفت فوقالعاده ای داشت! سانگ یک نمونه کاملا واقعی از این اصله که ونگر می تونه از یه چوب خشک هم بازیکن بسازه!!
من خیلی قبولش دارم و به نظرم می تونه در اینده به بهترین هافبک دفاعی دنیا تبدیل بشه قدرت بدنی بالا ،قدرت مانور خوب ،خشن ،ولی یکم تو کارهای دفاعی مشکل داره اونم چون این فصل ارسنال اصلا هافبک طراح و پلی میکرنداشت مجبور بود بیاد جلو و خوب هم کار کرد ولی مطمئنا با برگشتن جکی اون خیلی راحت تر می تونه تو کارهای دفاعی تمرکز کنه
مرسی ایدا جان

ehs در 28/4/1391 | 17:20 گفت:

من همیشه گفتم وقتی سانگ اولین بازیش رو واسه ارسنال انجام داد گفتم عمرا بازیکن نمی شه!!ولی انصافا پیشرفت فوقالعاده ای داشت! سانگ یک نمونه کاملا واقعی از این اصله که ونگر می تونه از یه چوب خشک هم بازیکن بسازه!!
من خیلی قبولش دارم و به نظرم می تونه در اینده به بهترین هافبک دفاعی دنیا تبدیل بشه قدرت بدنی بالا ،قدرت مانور خوب ،خشن ،ولی یکم تو کارهای دفاعی مشکل داره اونم چون این فصل ارسنال اصلا هافبک طراح و پلی میکرنداشت مجبور بود بیاد جلو و خوب هم کار کرد ولی مطمئنا با برگشتن جکی اون خیلی راحت تر می تونه تو کارهای دفاعی تمرکز کنه
مرسی ایدا جان

سينا در 28/4/1391 | 17:08 گفت:

سانگ!!! پیشرفت!!!!!؟؟؟

بابا ول كنيد اين حرفا رو همش همش همش دست ارسن كبير بود هر جا ديكه بود همون سانگ 4و5 فصل پیش بود اره اينجوريهمحمد حسینی در 28/4/1391 | 16:51 گفت:

حالا بگذریم از بی حاشیه بودن سانگ! یه مصاحبه الکیم نمی کنه مثلا به به هوا چقد خوبه!بعد ملعون هر روز تو اخبارِ

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:39 گفت:

خوب منع پستت رو هم بزنی بد نیست آیدا خانوم من این رو قبلا جایی خونده بودم فکر کنم تو هایبری خودمون.......سانگ پیشرفت خوبی داشته و فصل قبل یکی از ارکان اصلی تیم بود که باعث سوم شدنمون شد

در کل سانگ رو که میبینم که چی بوده و حالا چی شده اعتمادم به رئیس چندین برابر میشه واقعا دمش گرم...

Farhad Rahbari در 28/4/1391 | 15:04 گفت:

حالا چی شده که همه گیر دادن به سانگ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

من خودم مخلص سانگ عزیز هستم و میفهمم 3000 دقیقه بازی کردن تو فصل یعنی چی

انصافا استیل خوبی داره این بشر-هر فصل داره بهتر از فصل قبلش حاضر میشه و در آینده کاپیتان آرسنال هم میشه

راه افتادیا !!!!

سروش در 28/4/1391 | 13:00 گفت:

بذار حدس بزنم اون A مال چیه.
یادمه یه N و A و D و A و L داشتم که رو هم میشد NADAL .

soroosh در 28/4/1391 | 12:32 گفت:

راز پیشرفت سانگ در این بود که ونگر بیش از حد بهش اعتماد کرد و 4 سال بهش وقت داد !
وقتی که به یه نفر مثه ولا هیچ وقت داده نشد

soroosh در 28/4/1391 | 12:24 گفت:

کدوم موفقیت منظورته دقیقا ؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 28/4/1391 | 11:45 گفت:

ممنون ( ) تخصص سونگ کارای دفاعیه و با حضور ویلشر بیشتر روی اون قسمتش تمرکز میکنه که همین باعث میشه که بهتر بازی کنه ولی بازیش کمتر به چشم بیاد.

nima در 28/4/1391 | 11:36 گفت:

مرسی آیدا جان...

سعيد غلامي در 28/4/1391 | 11:34 گفت:

تو كارهاي تدافعي خيلي موفق نيست توپهايه بدي رو لو مييده ولي بازم خيلي خوبه

Morteza Bauer در 28/4/1391 | 11:10 گفت:

مرسی.عالی بود.

Morteza Bauer در 28/4/1391 | 11:10 گفت:

مرسی.عالی بود.