به نظر من رابین می مونه...حتما بخونید

نویسنده: Behnood

وبلاگ من
نویسنده: Behnood
سلام. من بهنودم.16 ساله.امسال میرم دوم دبیرستان(تجربی) از بچگی عاشق آرسنال بودم. شعار من اینه: My Life Is Football ... Football Is Arsenal
کل بازدید: 4,708 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به نظر من رابین می مونه...حتما بخونید

دلایل من برای موندن رابین...سلام دوستان.

همگی خوبین؟

این دومین بلاگ منه و امیدوارم حرفایی که توش می زنم به واقعیت بپیونده...

راستش من به چند دلیل اصرار دارم که رابین می مونه.

اول تیم هایی که خواستارش هستن رو بررسی می کنیم:

1- یوونتوس 2 - السیتی 3- رئال 4-شانسلونا

خب...

در مورد تیم اول: رابین مطمئنا به یوونتوس نسبت به بقیه ی تیما خیلی نزدیک تره ، اما چند تا فاکتور هستن که صد راه انجام این انتقال هستن.

یکی اینکه به دلیل رسواییی که امسال تو فوتبال ایتالیا به وجود اومده ، و سطح پایین فوتبال ایتالیا ، خود رابین اگه عبدالله هم باشه می فهمه که این انتقال فوتبالش رو نابود می کنه.
ضمنا حتما یه دلیلی داشت که عمو ونگر تو مصاحبش گفت : (( اگه رابین به فوتبال ایتالیا رفت، من یک شکلات کاراملی به شما هدیه می دم ))

-----

در مورد السیتی که کلا عادت داره تیمش با ستاره های ما ببنده:

چند روز پیش مانچینی اعلام کرد که تیمش 4 تا مهاجم درجه 1 داره و علاقه ای به خرید مهاجم دیگه ای نداره و نمی خواد تغییرات خیلی عمده ای تو تیمش ایجاد کنه.
 
و البته پدر رابین هم چندین بار گفته که نمی ذاره پسرش تو لیگ انگلیس ، تو تیمی جز آرسنال بازی کنه.

-----

در مورد رئال...

شاید رئال کمترین شانس رو برای خرید رابین داشته باشه...
شما اگه یه تیم داشتی که بنزما و هیگواین توش بودن،حاضر می شدی 30 میلیون یورو واسه یه مهاجم 29 ساله بدین که با اومدنش یا خودش نابود می شه یا دو ستاره ی دیگتون؟

-----

اما در مورد این عوضیا(شانسلونا)

بارسلونا کلا عادت داره که همیشه موقع نقل و انتقالات یه کرمی بریزه و به بازیکنای ما یه سری پیشنهاد الکی بده(مثه قضیه ی تئو و آرشاوین)

ولی موقع دست به جیب شدن که میشه مطمئنا حاضر نیستن 30 میلیون یورو واسه یه بازیکن غیر اسپانیایی ، 29 ساله بدن ، که با سیاستی که دارن تبدیل به یه نیمکت نشین بشه.

--------------------------

اما بقیه ی دلایلم:

-راستش کلا دلم بهم می گه رابین می مونه و تا چند سال آینده به فوتبالش تو آرسنال کبیر ادامه می ده و پا جای پای دنیس برگکمپ می ذاره

- مطمئنا خانواده ی رابین تو لندن خیلی زندگی راحتی دارن و دوست ندارن جای دیگه ای برن

-رابین هلندیه ، و همین هلندی بودنش یعنی آدم فهیم ، وفادار ، عاقل ، متعهد ، و قدرشناسیه.

- رابین از بچگی آرسنالی بوده

- و در آخر این که مطمئنا خودش می دونه که با 29 سال سن اگه تو این تیم با سابقه که کاپیتانشه و خونش محسوب می شه بمونه، تبدیل به یه افسانه می شه و می دونه که عادت داشتنش به شرایط آرسنال می تونه تو فصل بعد هم موجب آقای گل شدنش بشه و البته می دونه که دیگه مثه لاشخورایی همچون فابرگاس و نصری جوون نیست که بتونه با شرایط جدید کنار بیاد.

مطمئنا داره ناز می کنه تا باشگاه دست به کار بشه و چند تا بازیکن خوب بگیره و برای قهرمانی رقابت کنه.

ببخشید که سرتون رو زیاد درد آوردم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Behnood در 14/4/1391 | 15:16 گفت:

از نظرات همتون ممنونم.

مطمئنا همه ی ما یه آرزوی مشترک داریم، اونم اینه که رابین بمونه.

ای خدا یعنی می شه؟

مجتبی عابدی در 14/4/1391 | 06:14 گفت:

ممنون از پست دلگرم کنندت . امیدوارم یعنی ارزومه ... اما از روی عشق بمونه نه ناچاری .

رضاشاماخ چوک بندر در 14/4/1391 | 03:18 گفت:

یازودتمدیدکنه یاهرررررررررررری

ehs در 14/4/1391 | 02:59 گفت:

مرسي بهنود جان منم به نظرم جدي ترين تيم يووه است كه با توجه به فعاليتش تو نقل و انتقالات و اينكه گزينه هاي متعددي رو تو خط حمله در نظر گرفتن و احتمالا با پول كمتر كلا خيلي هم واسشون مهم نيست حتما رابين بره يووه ! فقط يه چيزي اونم اينكه نقل و انتقلات تو فوتبال بعضي وقتها خيلي غير قابل پيشبيني مي شه مثلا يه دليل بيار كه چرا ورتونگن با نرفتن تاتي به جام باشگاها و تعويض مربي و.. باز هم دوست داره بره تاتنهام!! يا چرا پيرلو به راحتي از ميلان رفت!!

احسان در 14/4/1391 | 01:54 گفت:

دمت گرم گل گفتی پسر

توپچی جنوب در 14/4/1391 | 01:42 گفت:

منم کاملا با حرفات مافقم بهنود

و بعد از تمدید رابین شک نکنید که تئو ولکات هم تمدید خواهد کرد........

ای گل گفتی در مورد این سگسلونا............

farhood در 13/4/1391 | 23:59 گفت:

ممنون با حرفات كاملا موافقم اينم اضافه كن كه رابين گفته تو زندگيش هميشه از نظرات خواهرا و مادرش بهره مي گرفته و گفته من بعد هر بازي نظر مادرم رو مي پرسم و حر فاش خيلي برام مهمه پس در نتيجه رابين زن ذليله
و با توجه به گفته هاي زنش كه گفته از زندگي در لندن راضيه و همچنين صحبت هاي مادرش،تو ارسنال ميمونه بگو ايشالله

شایان در 13/4/1391 | 23:28 گفت:

وقتی یک هافبک تمام عیار نداریم چه فایده؟؟

sepehr najafian در 13/4/1391 | 22:45 گفت:

عبدالله
خخخخخخخخخخ

HAMED toopchi در 13/4/1391 | 21:53 گفت:

خاك به سر ژورو. چون طولاني بود. منم كه پير مرد. نخوندم. ولي بايد قشنگ باشه. آفرين، آفرين

علی ارشدی در 13/4/1391 | 21:27 گفت:

فعلا عجله ای نیست این استراحت خیلی براش مفیده با اون افتضاحی که تو یورو پیش اومد واقعا به ایم مدت نیاز داشت تا یکم سبک تر بشه

nima در 13/4/1391 | 21:19 گفت:

ونگر مثل این که به زور و به هر قیمتی که شده میخواد نگرش داره!!!
خدا کنه بمونه...

Morteza Bauer در 13/4/1391 | 20:39 گفت:

انشالله که با ولکات باهم میمونن

reza در 13/4/1391 | 20:34 گفت:

داداش یوه رو دسته کم نگیر . لیگ ایتالیا لیگ بزرگی هستش و تیمی که بتونه بدونه شکست به قهرمانی برسه هم تیم بزرگیه ولی رفتن کاپتانشون ضربه ی بزرگی براشون

(Hooman sam (Dark metal در 13/4/1391 | 20:29 گفت:

مرسی...
دلیل هات کاملا درسته اما نه در مورد بازیکن های تیمی مثل آرسنال..
این همه ستاره داشتیم ولی به دلایلی که ماها نمیدونیم (شاید جبران پول ورزشگاه جزئیش باشه) از تیممون رفتن...
پس رفتن رابین هم دورازذهن نیس...

like like

مهران کاظمی در 13/4/1391 | 20:17 گفت:

اینا همش درست ولی مسئله اینه که همه این بازیکنا حرفه ای هستن، برای رفتن به یه تیم دیگه حتماً به یه دلیل خیلی محکم احتیاج ندارن، الان بهش می گن برو 2 ساعت دیگه چمدونش رو می بنده میره، به همین راحتی

Behnood در 13/4/1391 | 20:15 گفت:

@Mostafa

دقیقا"

منم ترجیح می دم زودتر تصمیم بگیره...

اگه می خواد بره زودتر بره،اگه می خواد تمدید کنه هم زودتر بجنبه.

ولی چه کنیم دیگه؟! رابین یه دوسنت و نازش خریدنیه

سیدعلی موسوی امامزاده در 13/4/1391 | 20:13 گفت:

ای گل گفتی عمو!!!
بخدا با وجود اینکه 16 سالته از خیلیا بیشتر میفهمی!!! اصن خیلی ذهنت بازه!!! باریکلا عمو باریکلا!!!
خوش اومدی به جمع ما. یادتون میاد پارسال اول فصل؟؟؟ رابین گفت که به زندگی تو لندن خیلی عادت کرده و مهمتر از همه زن و بچه هاش به ویژه شکیل کوچولو، خیلی دارن با لندن حال میکنن و انگلسی رو هم کامل یاد گرفتن چون زاده اونجان و از این حرفا که بچه هام فرهنگشون بیشتر شبیه آنگلوساکسوناست!!!!
یا همین چند وقت پیش مادرش بهش توصیه کرده بود که تو آرسنال بمونه یا نیم فصل قبل که اسطوره تکرار نشدنی فوتبال هلند، "مارکو فن باستن" بهش گفت در آرسنال بمان برای همیشه!!! ما دو تا خیلی خیلی همدلیم! جدا به خودم تبریک میگم!!! اینا تمام دلایلیه که RVP با ما میمونه.
بچه ها ، تو رو خدا کسی رو مجبور نکنید تو آرسنال بمونه!
منم مثه همتون دوس دارم رابین و تئو هر چه زودتر تمدید کنن ولی اگه تمدید کنن ام اجباری و با زور همون تمدید نکنن بهتر!!!
یادتون میاد سسک سال اول که بارسا بهش پیشنهاد داد؟ بخدا مگه نه دلش اونجا بود تنش انجا، همش یا مصدوم بود یا اگه سالم بودم اصن بازی درست نمیکرد. یادمون نره که فصل آخر همش 22 بازی برامون کرد که تو اونام کار خاصی نکرد.

من دلم میخواد رابین آماده رو داشته باشیم. اگه رفت هم این کاملا اشتباهه که بگیم از آرسنال به عنوان پله یا سکوی پرتاب استفاده کرد. چونکه اگه میخواست این کارو کنه، همون سالهای پیش (2007-2008 بعد بازی با میلان تو سن سیرو 2-0) که میلان خواستش با 30 میلیون یورو و 24 سالش بود، میرفت!!! همون جنایتی که امثال سسک و س*یر نصری کردن!!! وقتی یه تیم خر پولی مثه یووه که تازه اسکودتو رو برده، میاد و فقط 8 میلیون پیشنهاد میده و سیتی هم حاضر نیست بیش از 20 میلیون بده، این یعنی چی؟؟؟ یعنی که بازیکن تو آگوست 29 ساله میشه و کسی برا همچین سن و سالی بیش از این نمیده!!!
حالا خدمت اون آقایونی که میگن رابین استفاده ابزاری از آرسنال کرده: خدا وکیلی این چجور استفاده ابزاریه؟

مصطفی کاظمی در 13/4/1391 | 20:10 گفت:

مشکل اینجاست اگه کسی بخواد میتونه همچین دلایلی رو در مورد رفتنشم بیاره و یه بازیه دو طرفست،تو این زمینه فقط ونگر خبر داره ولی کلا این لفت دادنش واسه تمدید رو مخه منه.

مجتبی هانری در 13/4/1391 | 19:59 گفت:

تشکر!!!
دلایلی تا حدودی واقعیت دارند خیلی خوب گفتی وامیدوارم که نره !
در مورد بارسلو نا هم خوب گفتی!

مهدی افسرده در 13/4/1391 | 19:54 گفت:

"خود رابین اگه عبدالله هم باشه می فهمه که این انتقال فوتبالش رو نابود می کنه."

لطفا به کلماتی اسم خدا توشه توهین نشه خیلی بهتره

Farhad Rahbari در 13/4/1391 | 19:30 گفت:

اینا که همش تکرار مکرراته!
از چند ماه پیش گفته بودم رابین نمیره و نخواهدم رفت
VIVA ARSENAL 4EVER