ون پرسی

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,745 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ون پرسی

فک کنم، دیگه پرسی رفتنیه، ولی امیدوارم که بمونه!
یه واقعیتی که همه باید در مورد ونگز اذعان کنیم ، اینه که ونگر آدمه خسیسیه!!!
اینو دیگه همه میدونیم!
امسالم دوتا بازیکن گرفته، که جمعشون یه چی حدود 30میلیون شد، اگه اشتبا نکنم، ژیرو هم، چپ پاست!
این یعنی اینکه ما سه تا مهاجم نوک چپ پا داریم،که خیلی غیر منطقیه که یکی بخواد تو تیمش از سه تا مهاجم چپ پا ، اونم همزمان استفاده کنه!
نکته بعدی که باید بش توجه کنیم، اینه که پرسی قبلا با ونگر جلسه گذاشته و به خود ونگر گفته که میخواد بره، واسه همین دیگه ونگر به تکاپو افتاد که هر چه سریعتر مهاجم بخره تا دوباره مسه پارسال نشه، 24ساعته بازیکن بخره!!
نکته بعدیم که خیلی تابلوئه اینه که دوتا مهاجمی که خریدیم، حدودا 30میلیون هزینه واسه باشگاه داشته!
دقیقا قیمتی که رو پرسی گذاشتن!!!
............................................
در هر حال منم مسه شما توپچیم و دوس ندارم، پرسی از تیم بره، و خیلی دوسش دارم
ولی دیگه باید خودمونو واسه هر چیزی آماده کنیم!
لطفا اگه خدای ناکرده، یه روزی پرسی از تیم رفت، به اون نگید خائن، که دیگه حالم بهم میخوره!
خائن ، یعنی نصریو فلامینی(ازش متنفرم، به قول شهرام عمویی بهتره که بره بمیره)،
و خائن معروف اشلی کول!!!
بازیکنی مسه فابرگاسم نمیشه بش گفت خائن، چون اون نه واسه پول ، بلکه به خاطر عشق دوران کودکیش از آرسنال رفت!

ببخشید که سرتونو در آوردم!
خوش باشیدتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 11/4/1391 | 14:23 گفت:

پولدی(سگمو نمیگم منظورم لوکاسه) که مهاجم نوک نی....به نظر من روبین و جیرود می تونن کنار هم بازی کنن و شاید تعویضی همباشن
سسک هم خائن نیس چون به خاطر عشقش رفت،خودتونو جاش بزارید وقتی تیم شهرتون داره کیلویی جام میبره بعد شما تو یه تیمی هستید که چند ساله جامی نمی بره چی میکنید؟حالا آرزوتونم باشه که تو تیم شهرتون بازی کنید
♥سسک♥
اگه روبین میخواد بره باید با آگوئرو جابجا شه

محسن در 11/4/1391 | 13:27 گفت:

من به فابرگاس میگم خائن چون بد موقعی رفت ،جون بدفرم تیمو رها کرد ، دقیقا زمانی که باید میموند و تعصبشو نشون میداد با رفتنش ضربه محکمی به تیم زد
فابرگاس میتونست با یه خاطره بهتری از آرسنال بره

aso در 11/4/1391 | 12:19 گفت:

نمیدونم چرا بعضی از دوستان، میخوان به زوورم که شده بگن، فابرگاس خائنه!!!!! :-؟؟
در کل این پستو نذاشتم، که بخوام در مورد فابرگاس حرف بزنم، هدفم این بود،که بگم ونپرسی به احتمال زیاد رفتنیه،
لطفا بعد اینکه از تیم رفت در موردش بد ننویسید، همین!

♥Arsenal♥ در 11/4/1391 | 11:32 گفت:

بابا ون پرسی رفتنیه من چند وقت پیش پستش رو هم گذاشتم تقریبا آخرای لیگ بود......!!

بعضیا گوش ندادن........

محتشم تمیزی در 11/4/1391 | 11:27 گفت:

آقا این بحث نداره که فابرگاس خائن بود ولی ونپرسی تمام تلاششو کرد اگه هم بره . به خیر و سلامت

روح الله نظری در 11/4/1391 | 11:18 گفت:

یه طوری نوشتی که انگار دنیا به آخر رسیده!!!!

رفت که رفت . ون پرسی مثه پارسال نمیتونه بازی کنه.بمونه یا بره فرقی نداره داداش.

آرسنال چوب بیتجربگیرو میخوره وگرنه تیم خوبی داریم.از تجربه ون پرسی میشه استفاده کرد ولی ...

parsa در 11/4/1391 | 11:13 گفت:

من نمیدونم وقتی یک بازیکن 8سال با تمام جون ودلش برا آرسنال بازی میکنه وقتی از تیم بره چرا بعضی از دوستان بهش لقب
خائن میدند بعد از رفتنش نه بی احترامی به تیم کرد نه مصاحبه بدی راجب آرسنال کرد وهمیشه برا آرسنال آرزوی موفقیت داشت...
خائن به کسی مثل نصری میگن که برا پول رفت یک تیم دیگه وهمیشه راج آرسنال مصاحبه های زشتی انجام میده نه سسک ورابین

مهران کاظمی در 11/4/1391 | 11:12 گفت:

اتفاقاً اگه ون پرسی بره از همه خائن تره، باشگاه و هوادارا این همه پاش صبر کردن تا یه فصل بدون مصدومیت خوب ازش ببینن حالا که این اتفاق افتاده می خواد بذاره بره، خیلی خوب یادمه دو سال پیش که 26 سالش بود و قراردادش رو تمدید کردن هیچ کدوم از این حرفا نبود چون هیچ تیمی یه مهاجم همیشه مصدوم رو نمی خواست ولی حالا برای آرسنال شاخ شده

parsa در 11/4/1391 | 11:02 گفت:

گل گفتی
با تمام حرفات موافقم

مریم تجدد در 11/4/1391 | 10:40 گفت:

خیلی بده هر سال یه بازیکنمون رو اوج بعد از تیم بره .چرا باید اینطوری باشه

ehs در 11/4/1391 | 04:12 گفت:

از نظر من هم احتمال رفتن رابين بيشتر از موندنشه!!
ولي واقعا چي مي شه با وجود رابين و پولدي و ژيرو!!
من قول قهرماني ميدم!اگه ام ويا رو هم تموم كنن

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 02:33 گفت:

به من بگو ژاوی الآن چند ساله شاخ شده؟تقریبا 4،5 سال دیگه؟غیر اینه؟یعنی از 27،8 سالگیش،مطمئن باش اگه فابرگاس تو بارسا میموند کسی الآن نمیشناختش.

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 02:29 گفت:

اولا که پودولسکی واسه چپ اومده تو تیم جایی جروینیو فصل خوبیو نداشت دوما اینکه چرا رابین بره خائن نیست؟اونم از بچگیش عشق منسیتیو داشت؟ فابرگاس خائنه به خاطره مصاحبه هاش،به خاطر طرز رفتنش،تاحالا فکر کردی چرا به هنری نمیگیم خائن یا فردی یا پیرس یا پت و خیلیای دیگه؟
پس بدون ما به خاطر رفتن از کسی بدمون نمیاد،میزا شعور اون طرفه که این رفتارو به وجود میاره،در ضمن با اومدن ژیرو احتمالا رابین میره پست اصلیش و قرار نیست جای اونو بگیره.

محمد جویبار در 11/4/1391 | 01:53 گفت:

اصلا واژه خائن برای فابرگاس درست نیست.این فوتباله وبه همین خاطر اسطوره هاش کم هستن.
اما نصری نون ونمکمون رو خورد ونمکدون رو هم شکست،واقعا از نصری متنفرم.

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 01:17 گفت:

چی بگم والله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سالار لاری در 10/4/1391 | 23:41 گفت:

پودولسکی که نوک نیست وینگ هم میتونه بازی کنه
فابرگاس آخرش گفت اگه امسال منو نفروشید یه بازی هم براتون نمیکنم(آدمک غمگین با قلب شکسته)

HOSSEIN در 10/4/1391 | 23:22 گفت:

منم معتقدم که فابرگاس خائن نیست.چون واسه پول نرفت برگشت به جایی که بیشتر از آرسنال دوستش داشت.مگه آرتتا نبود که واسه آرسنال شدن حاضر شد حقوق کمتری بگیره؟