قهرمانی پرید!!!

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قهرمانی پرید!!!

هنوز تو شک رفتن رابین بودم، که بدبختانه یه شک دیگه وارد شد!!!!!


نمیدونم چرا این روزا همه اتفاقات به ضد آرسناله!!
از رفتن رابین گرفته تا، رفتن ورتنگن به تاتنهام، نیمودن امویلا و طولانی شدن مصدومیت ویلشر!!!
همه اینا یه طرف ، خبر موندن ژورو یه طرف!!
بخدا این خبر واسه من از همه اتفاقات بالا برام دردآورتر بود، بخدا بدجوری اعصابمو خورد کرد!
تازه رئیس داشت، اضافات رو از تیم دور مینداخت، که این گفت میمونه!!
چاماخم که ظاهرا موندنیه، تا فقط دستمزد بگره و رو نیمکت بشینه!!
من که واسه امسال خیلی به قهرمانی امیدوار بودم، ولی بخدا با اینا نمیشه!!
به قوله همون مداحه که تو مداحی با صدای بلند گفت، خدایاااااا یا همین الان مشایوو بکش، یا منو همین الان زمین بنداز، منم میگم خدایا یا همین امسال ژورورو از تیم بنداز بیرون یا همین الان آرسنالو نابود کن!

به امید رفتن ژورو...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 22/4/1391 | 10:20 گفت:

خواهش میکنم هومن چان

(Hooman sam (Dark metal در 22/4/1391 | 09:37 گفت:

ایول ، با مثالت خیلی حال کردم...
حالا کی این جمله رو گفته ؟؟
----
متاسفانه با وجود بعضی نخاله ها رو نیمکت هیچ امیدی به آینده نمیتونیم داشته باشیم...
امکان نداره یه تیم قهرمان شه ولی نیمکت خوب نداشته باشه...
مرسی آسو

like like

soroosh در 21/4/1391 | 19:08 گفت:

در اون که شکی نیس
مگر اینکه تو جام حذفی چیزی قهرمان شیم

حاکم 26 در 21/4/1391 | 17:55 گفت:

نگرفتن ام ویلا و رفتن ورتونگن بد بود . تازه تاتی ول کن نیست . بواش هر چی رئیس انتخاب میکنه می خواد . شده مث فرگی . ولی غلام مرام و غیرت ژورو ام و خاک بر سر رابین...

مصطفی کاظمی در 21/4/1391 | 17:42 گفت:

نرفتنه بازیکنای مازادمون مشکله چون ممکنه که جلوی پیشرفته یه بازیکنه جوون رو بگیرن اما فکر کنم حضور اسکیلاچی از ژورو بدتر باشه،به نظر من رفتن ورتونگن اصلا شوک نبود،امسال تو تیم ما ممکنه به پرمرته هم کم بازی برسه حالا چه برسه به این،پس یه همچین خرید گنده ای تو این پست کلا بعید بود و از اول هم نباید دلت رو خوش میکردی،درباره ی مصدومیته ویلشرم بگم که اولا به طور رسمی و توسط خود ونگر تایید نشده بعد از اون من احساس میکنم این موضوع رو احتمال کردن مطرح کردن برای اینکه نفرستنش المپیک،چونکه پیرس گفته بود اگه ویلشر برسه حتما میبرمش و به هیچکس ربطی نداره.

aso در 21/4/1391 | 16:59 گفت:

نه بابا منم که نگفتم همه بدبختیامون از ژوروه
اما بخدا این بشر همین که به بازی میاد، بوی گل به خودی یا سوتی میده!
در کل خواستم بگم، که واقعا هر سال حیف از پارسال، الان که خوب دارم نگا میکنم، میبینم وضع امسالمون از پارسال داره بدتر میشه، البته هنوز ناامید نیستم، به نظرم میتونه شرایط عوض بشه، اگه ونگر بخواد!
بیچاره ونگرم تقصیر ندااره بخدا، اخه که حاضره یکی مسه ژورو رو بگیره؟!
من فوتبال بازی میکردم، و یه چیزایی از دفاع کردن حالیمه، اما به خدا این بشر کلا تو فوتبال هیچ استعدادی نداره!
فقط میتونم امیدورام شرایط اینجوری پیش نره!!!
همین!!!!
ژورو مشکل اصلی نیست، ولی یکی از مشکلاته!!!!

Vishka در 21/4/1391 | 16:01 گفت:

چی بگم آخه

parsa در 21/4/1391 | 15:56 گفت:

بیچاره ژورو ...

میلاد آرشام در 21/4/1391 | 15:54 گفت:

نه آقا ژورو خوبه... بچه به این خوبی... منو شما میتونیم بهتر از اون بازی کنیم؟

کی مسی رو توو بازی با بارسا که 2-1 بردیمشون گرفته بود؟

توو اون بازی وبا گل زد و مسی نتونست غلطی بکنه

من شدیدا با رفتن یوهان مخالفم... جدی میگم

عليرضا عمراني در 21/4/1391 | 15:36 گفت:

الان اون مثالت چه ربطي داشت؟!
مشكل ما ژورو ني كه خدا بنداز تش بيرون

عرفان در 21/4/1391 | 15:34 گفت:

بذار بدترش کنم: لوریس میخواد بره تاتنهام چون بواش مخشو زده که تو آرسنال زیاد بهت بازی نمیرسه،بازیکنایی که قرار بود بفروشیم هیچکدومشونو نفروختیم،جکی دیر میرسه وقتی هم بیاد طول میکشه به اوج برسه،رابین و تئو میخوان برن،هیچ بازیکنی حاضر نمیشه بیاد آرسنال،بازیکنا بین ما و تاتنهام،تاتنهام رو ترجیح میدن،امسال شکست 5-2 رو با یه برد پرگل تر عوض میکنن و این یعنی پایان کار...بخدا دارم افسرده میشم!خیلی داغونم...

علی ارشدی در 21/4/1391 | 15:16 گفت:

حرف سیاسی؟

مجتبی هانری در 21/4/1391 | 15:09 گفت:

ژورو که اگه مدافعون اصلی مصدوم نشند همش که ذخیره ست

مشکل که ژورو نیست بیچاره

در ضمن این چند سال تنها مشکل اساسی آرسنال همون مصدومیت ها بد موقعه بوده نه ژورو
امسال باید ام ویلا را می گرفتیم ولی نمی دونم چرا؟؟