ام ویلا

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,750 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

ام ویلا

مسخرست بخدا!!


یکی بگه چرا، آرسنال امویلارو نمیخره!!
رئیس باشگاه که گفته با اون برای جدایی به توافق رسیدن و اگه پیشنهادی برسه، اون میتونه بره، تا حالام که هیچ تیمی اونو نخواسته!!!!!!!!
اگه بحث مشکل با ژیروه ، اون سالی ، بنتدرو آدبایورم کم با هم مشکل نداشتن که تو زمین بازی دعواشون شد، بعد ونگر هر دوتارو آشتی داد!!!
بابا بخدا حیفه اینو از دست بدین، بازیش خوبه!!!
تف به ذات کثیفه مدیرای پول پرست :@
همش به فکره جیب خودشون، امسالم که 30% کشیدن رو قیمت بلیطا!!!
بخدا مسخرست..
امسال دو تا خریدن، دوتام فروختن، بعد میگن به قهرمانیم امیدوارن!!!
در کل فکر کنم از نظر اینا لیگ قهرمانان رفتن، عین قهرمانیه!!!
نه دیگه امسالو شانس آوردیم که تاتنهام هفته های ، آخر کم آورد، وگرنه الان ما باید حصرت میخوردیم که چرا چلسی قهرمان شد!!
اینجوری 100% چهارمم نمیشیم، تاتنهام داره همش بازیکن میخره، مام داریم کاپیتان میفروشیم!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:14 گفت:

آسو جان بر اعصاب خودت مسلط باش 3 تا نفس عمیق بکش آروم آروم آفرین
خوب هنوز یه هفته بیشتر از نقل و انتقالات نگزشته میخریم عزیزم بازیکن هم میخریم تو بزار تا تکلیف رابین و تئو رو مشخص کنن بعدش دوباره بازیکن میخریم.........

ehs در 28/4/1391 | 00:17 گفت:

من کلا با خرید ام ویا مشکل دارم مخصوصا با وجود سانگ و فریمپورگ هر چند همیشه گفتم خریدنش بهتر از هیچ کاری نکردن تو اون پسته!! اما کلا نشون داده باریکن پر حاشیه ایه!! دقیقا بعد از قضیه ای که تو یورو افتاد احتمال خریدش به شدت افت کرد!
ارسنال قطعا بهترین فصل نقل و انتقالاتش رو تو 4 سال اخیر داشته و هنوز کلی وقت واسه خرید داره پس بهتره به جای نا امیدی یه کم امیدوارانه تر نسبت به اینده نگاه کنیم!!

ehs در 28/4/1391 | 00:17 گفت:

من کلا با خرید ام ویا مشکل دارم مخصوصا با وجود سانگ و فریمپورگ هر چند همیشه گفتم خریدنش بهتر از هیچ کاری نکردن تو اون پسته!! اما کلا نشون داده باریکن پر حاشیه ایه!! دقیقا بعد از قضیه ای که تو یورو افتاد احتمال خریدش به شدت افت کرد!
ارسنال قطعا بهترین فصل نقل و انتقالاتش رو تو 4 سال اخیر داشته و هنوز کلی وقت واسه خرید داره پس بهتره به جای نا امیدی یه کم امیدوارانه تر نسبت به اینده نگاه کنیم!!

سينا در 27/4/1391 | 23:56 گفت:

بابا تاتنهام كجا ما كجا اين مايسه نيست داداش حداقل با سيتي كه اوج كرفته مقايسه كن

بعدشم همين كه ارسنال اسكلت بازيكنا فصل قبلو نكه داشته خودش خيليه

ما بهترينيم اين طبيعت ماست!!!! .......

soroosh در 27/4/1391 | 23:26 گفت:

سیگردسون رو چرا نمیگی؟؟؟؟
قبول کن اگه تیمه تاتی رو میدادن ونگر قهرمانشون میکرد !

میثم در 27/4/1391 | 23:19 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

sepehr khalili در 27/4/1391 | 20:16 گفت:

همون داستانی که سر اوزیل و کیهیل پیش اومد داره واسه ام ویلا هم پیش میاد ،همین روزاست که هم ویلا رو هم بخرن و باز مدیرای آرسنال دور خودشون بچرخن

بعید میدونم مشکل ام ویلا باشه خوب ی بازیکن دیگه مثلا تیوته رو بخرن ولی مشکل اینجاست که آرسنال تو خرید هیچ بازیکنی (بجز معدود موارد) جدی نیست .

مصطفی کاظمی در 27/4/1391 | 20:03 گفت:

بابا فرهاد راس میگه دیگه چرا همش مرغ همسایه غازه؟
الان تاتنهام چیکار کرده؟
اونا عمرا بین 6 تا هم نمیشن امسال چون ردنپی که فوتبالشون رو عوض کردن رو برکنار کردن،خریداشونم مگه کیا بودن تا حالا؟
ورتونگن : معلوم نیست چیکار کنه و بتونه تو لیگ انگلیس جواب بده؟
لوریس : پارسال فریدل یکی از بهترینهای لیگ بود و این خرید مطمئنا امسال هیچ ارزشی نداره.
موتینیو : جانشین مودریچ!؟!؟ ازون حرفاستا به قرآن.
.
پس خواهشا با ما مقایسشون نکنید،میتونید از چلسی اسم ببرید که اونا هم خرید کردن ولی واقعا بی هدف خریدن،پس اونام کار شاقی نکردن،تا اینجای کار با توجه به اینکه رابین و والکوت هنوز نرفتن ما بهترین تیم بوریم چون با توجه به نیازامون خرید کردیم.

soroosh در 27/4/1391 | 19:39 گفت:

تاتنهام که خیلی قوی شده ... چلسی هم مثه چی افتاده به بازیکن خریدن ... منچستر هم که همیشه شاخه و من سیتی هم که خیلی قوی خواهد بود
به نظرم این بازی هایی که آرسنال در میاره واسه کم کردن قیمت امویلا هست
امیدوارم بخریمش چون می تونه دوای درد خط دفاعی ضعیفمون باشه

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 19:12 گفت:

اه اه اه !!!!!!!!
مگه ترنسفر کردن مثل آب خوردنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 1000 تا نکته ریز و درشت داره
انگار ما تنها خروس توی مرغداری هستیم!