ام ویلا

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,306 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ام ویلا

مسخرست بخدا!!


یکی بگه چرا، آرسنال امویلارو نمیخره!!
رئیس باشگاه که گفته با اون برای جدایی به توافق رسیدن و اگه پیشنهادی برسه، اون میتونه بره، تا حالام که هیچ تیمی اونو نخواسته!!!!!!!!
اگه بحث مشکل با ژیروه ، اون سالی ، بنتدرو آدبایورم کم با هم مشکل نداشتن که تو زمین بازی دعواشون شد، بعد ونگر هر دوتارو آشتی داد!!!
بابا بخدا حیفه اینو از دست بدین، بازیش خوبه!!!
تف به ذات کثیفه مدیرای پول پرست :@
همش به فکره جیب خودشون، امسالم که 30% کشیدن رو قیمت بلیطا!!!
بخدا مسخرست..
امسال دو تا خریدن، دوتام فروختن، بعد میگن به قهرمانیم امیدوارن!!!
در کل فکر کنم از نظر اینا لیگ قهرمانان رفتن، عین قهرمانیه!!!
نه دیگه امسالو شانس آوردیم که تاتنهام هفته های ، آخر کم آورد، وگرنه الان ما باید حصرت میخوردیم که چرا چلسی قهرمان شد!!
اینجوری 100% چهارمم نمیشیم، تاتنهام داره همش بازیکن میخره، مام داریم کاپیتان میفروشیم!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:14 گفت:

آسو جان بر اعصاب خودت مسلط باش 3 تا نفس عمیق بکش آروم آروم آفرین
خوب هنوز یه هفته بیشتر از نقل و انتقالات نگزشته میخریم عزیزم بازیکن هم میخریم تو بزار تا تکلیف رابین و تئو رو مشخص کنن بعدش دوباره بازیکن میخریم.........

ehs در 28/4/1391 | 00:17 گفت:

من کلا با خرید ام ویا مشکل دارم مخصوصا با وجود سانگ و فریمپورگ هر چند همیشه گفتم خریدنش بهتر از هیچ کاری نکردن تو اون پسته!! اما کلا نشون داده باریکن پر حاشیه ایه!! دقیقا بعد از قضیه ای که تو یورو افتاد احتمال خریدش به شدت افت کرد!
ارسنال قطعا بهترین فصل نقل و انتقالاتش رو تو 4 سال اخیر داشته و هنوز کلی وقت واسه خرید داره پس بهتره به جای نا امیدی یه کم امیدوارانه تر نسبت به اینده نگاه کنیم!!

ehs در 28/4/1391 | 00:17 گفت:

من کلا با خرید ام ویا مشکل دارم مخصوصا با وجود سانگ و فریمپورگ هر چند همیشه گفتم خریدنش بهتر از هیچ کاری نکردن تو اون پسته!! اما کلا نشون داده باریکن پر حاشیه ایه!! دقیقا بعد از قضیه ای که تو یورو افتاد احتمال خریدش به شدت افت کرد!
ارسنال قطعا بهترین فصل نقل و انتقالاتش رو تو 4 سال اخیر داشته و هنوز کلی وقت واسه خرید داره پس بهتره به جای نا امیدی یه کم امیدوارانه تر نسبت به اینده نگاه کنیم!!

سينا در 27/4/1391 | 23:56 گفت:

بابا تاتنهام كجا ما كجا اين مايسه نيست داداش حداقل با سيتي كه اوج كرفته مقايسه كن

بعدشم همين كه ارسنال اسكلت بازيكنا فصل قبلو نكه داشته خودش خيليه

ما بهترينيم اين طبيعت ماست!!!! .......

soroosh در 27/4/1391 | 23:26 گفت:

سیگردسون رو چرا نمیگی؟؟؟؟
قبول کن اگه تیمه تاتی رو میدادن ونگر قهرمانشون میکرد !

میثم در 27/4/1391 | 23:19 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

sepehr khalili در 27/4/1391 | 20:16 گفت:

همون داستانی که سر اوزیل و کیهیل پیش اومد داره واسه ام ویلا هم پیش میاد ،همین روزاست که هم ویلا رو هم بخرن و باز مدیرای آرسنال دور خودشون بچرخن

بعید میدونم مشکل ام ویلا باشه خوب ی بازیکن دیگه مثلا تیوته رو بخرن ولی مشکل اینجاست که آرسنال تو خرید هیچ بازیکنی (بجز معدود موارد) جدی نیست .

مصطفی کاظمی در 27/4/1391 | 20:03 گفت:

بابا فرهاد راس میگه دیگه چرا همش مرغ همسایه غازه؟
الان تاتنهام چیکار کرده؟
اونا عمرا بین 6 تا هم نمیشن امسال چون ردنپی که فوتبالشون رو عوض کردن رو برکنار کردن،خریداشونم مگه کیا بودن تا حالا؟
ورتونگن : معلوم نیست چیکار کنه و بتونه تو لیگ انگلیس جواب بده؟
لوریس : پارسال فریدل یکی از بهترینهای لیگ بود و این خرید مطمئنا امسال هیچ ارزشی نداره.
موتینیو : جانشین مودریچ!؟!؟ ازون حرفاستا به قرآن.
.
پس خواهشا با ما مقایسشون نکنید،میتونید از چلسی اسم ببرید که اونا هم خرید کردن ولی واقعا بی هدف خریدن،پس اونام کار شاقی نکردن،تا اینجای کار با توجه به اینکه رابین و والکوت هنوز نرفتن ما بهترین تیم بوریم چون با توجه به نیازامون خرید کردیم.

soroosh در 27/4/1391 | 19:39 گفت:

تاتنهام که خیلی قوی شده ... چلسی هم مثه چی افتاده به بازیکن خریدن ... منچستر هم که همیشه شاخه و من سیتی هم که خیلی قوی خواهد بود
به نظرم این بازی هایی که آرسنال در میاره واسه کم کردن قیمت امویلا هست
امیدوارم بخریمش چون می تونه دوای درد خط دفاعی ضعیفمون باشه

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 19:12 گفت:

اه اه اه !!!!!!!!
مگه ترنسفر کردن مثل آب خوردنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 1000 تا نکته ریز و درشت داره
انگار ما تنها خروس توی مرغداری هستیم!