حملات همه جانبه!!!

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,686 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حملات همه جانبه!!!

خدایا دیگه کار آرسنال به کجا رسیده که کامنی داره سانگو تحریک میکنه که به بارسا بره!!!


امروز تو ورزش3 خوندم که کامنی دروازبان مالاگا گفته که سانگ تعطیلات به اون گفته که میخواد بره بارسا!!!!!!!!!!!!!!
اولا معلومه که چقد راز نگه داری ،که حرف دل رفیقتو رسانه ای کردی، دوما تو چکاره هستی که  در مورد بازیکن یه تیم دیگه شایعه درست میکنی!!!!!

واقعا چرا اینجوری شده، چرا همین که بارسا دست رو یه بازیکن میزاره همه رسانه ها سعی میکنن که اون بازیکنو هلش بدن به طرف بارسا ، کل خبر گزاریها خبر میزارن که فلان بازیکن دوست داره ب بارسا بره و یه جورایی برا بارسا بازای گرمی میکنن!!!!

واقعا عجیبه که چرا بعد اینکه سانگ گفت که دوست نداره ، به بارسا بره و  تو آرسنال خوشحاله، هیچکدوم از خبرگزاریا ، انقدی که برا رفتنش علاقه مند بودند، نیستند و خیلی رو این حرف سانگ مانور ندادن، یه جوری انگاری سانگ با این حرفش زده باه تو ذوف همشون ، همه رو ساکت کرد!!!!

امروزم در کمال تعجب خبریو گذاشتنن که یه جورایی بعد حرفایه ونگرو و سانگ ، خیلی مسخرست!!
کامنی گفته که سانگ دوست داره ، بره بارسا!!!!!!!!!!!!!!!!!!هه

انگار بارسا قبل اینکه بازیکنیو بخره به همه خبرگزاریا پول میده که برا اون بازیکن شایعه درست کنن!!!
نمیدونم چی بگم ولی تف تو ذات کثیف فوتبالیتون کثافتایه کاتالونی!! :@

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 25/5/1391 | 11:59 گفت:

برام مهم نیست زیاد موندن و رفتنش

hamed در 25/5/1391 | 08:51 گفت:

شاید از این تیم ملعون ( بارسلونا ) هر کاری که بگی برمیاد

alireza 9 در 25/5/1391 | 00:18 گفت:

این کارا فایده ای نداره رابین میمونه اگه خدا بخواد

توپچی جنوب در 24/5/1391 | 20:47 گفت:

خدا لعنت کنه این سگسولونا رو که تا ما یه بازیکن رو آدم مینیم میان دنبالش............

باید یه بار یه جایی یه جواب اساسی داد بهشون یه جواب همراه با پرخاش و تندی ه دیگه جرئت نکنن بیان سمت ما واسه بازیکن
من موندم او لاماسیا لاماسیا که میکنن کجاست معلومه دارن اونجا چه گهی میخورن که همش دنبال بازیکنان ما هستند!!!!!!!!!!!!!!

aso در 24/5/1391 | 20:39 گفت:

سانگ هیچجا نمیره خیالت تخته تخت، امین جان
والکاتم دوس داره بمونه ولی نمیدونم چرا باشگاه ، زیاد بهش محل نمیده!!!!!!!!!!!!
شاهینم، به نظر من میاد آرسنال!
ونپرسیم، دیگه انگاری رفتنی شد
از الان دیگه میشه گفت که پرسی رفت تو لیست سیاه، صد رحمت به نصری که اونقده مرد بود نرفت ، یونایتد!
مطمئنم اگه پرسی بره یونایتد میشه منفورترین بازیکن، تاریخ آرسنال.

jafar در 24/5/1391 | 20:23 گفت:

امین این همه بدبین نباش بخاطر اینکه 1ـسانگ گفته دوست داره در آرسنال بمونه 2- والکاتم با باشگاه بر سر یک قرارداد باند مدت به توافق رسیده 3- شاهین 50-50 است چون خودش علاقه داره آرسنال بیاد 4- ون پرسی که 95 درصد میره منچستر

parsa .R در 24/5/1391 | 20:08 گفت:

اتفاقا اصلا بدبینی نیست راست میگه این اشغالا دیگه گندشو در اوردن فابرقاسو گرفتین بس نبود

بهزاد کاویانی در 24/5/1391 | 19:44 گفت:

امین تهه بدبینیه

علی ارشدی در 24/5/1391 | 18:15 گفت:

می تونن برن بمیرن

saeed در 24/5/1391 | 17:30 گفت:

لعنت به بارسا و اون خوک دونی کاتا لان

Morteza Bauer در 24/5/1391 | 17:13 گفت:

امین چقد تو بدبینی؟
چرا اینجوری حرف میرنی؟

آرمان الهیاری در 24/5/1391 | 17:11 گفت:

بچه ها یادتون هست فابرگاس وقتی رفت بارسا گفت:گواردیولا بهترین مربی هست و من از اینکه زیر دستش هستم خیلی خوشحالم
چند روز قبل تو سایت گل خوندم فابرگاس گفته بود با سیستم گواردیولا مشکل داشتم

امین در 24/5/1391 | 17:00 گفت:

ون پرسی با 22 میلیون به منچستر خواهد پیوست...نوری شاهینم میره لیورپول احتمالا...سانگم میره بارسا...والکاتم میره اینتر...اونوقت هی بیایید بگید ای ول ونگر بازیکن خوب خوب خریده میخواد قهرمانمون کمه
سگ تو این سیاست سگ

میلاد آرشام در 24/5/1391 | 15:27 گفت:

تــــــــــــــــــــــــــفـــــــــــــــــــ