میتینگ

نویسنده: koorosh

وبلاگ من
نویسنده: koorosh
.
کل بازدید: 2,492 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

میتینگ

یه درخواست دارم از بچه هایی که تو میتینگ پارسال بودن یه سری توضیحات بیشتر واسه من و کسایی مثله من که واسه باره اول میخوان شرکت کنن بدن ,
ادرباره برنامه های جلسه و اینکه با توجه به اینکه کافه هنر خیلی کوچیکه محدودیتی هم واسه کسایی که میخوان بیان هست یا نه


درباره بازیه فردا هم درسته که جان تری چهار جلسه به خاطره اتهام توهین نژاد پرستانه محروم شده ولی چون 14 روز فرصت فرجام خواهیی داره فردا میتونه بازی کنه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 9/7/1391 | 20:17 گفت:

منم تهرانم ، انشالاه همتون رو بینم!

ali jamshidi در 9/7/1391 | 11:19 گفت:

آقا ما هم كه هستيم اميد به خدا.

حمید فرازی در 8/7/1391 | 14:54 گفت:

آره شرایطی مثل کارت پایان خدمت و سابقه بیش از 20 سال آرسنالی بودن باید داشته باشی

این میتینگ فقط برای جمع شدن هوادارن آرسنال دور همه و هیچ شرایطی نداره و هرکس دوست داشته باشه میتونه بیاد.

زمان و مکانش کنار هدر سایت گذاشته شده اما اطلاعات تکمیلی هم میتونید از اینجا ببینید:

http://highbury.ir/showthread.php?tid=7454

همچنین این میتینگ با حضور دوباره دکتر صدر برگزار خواهد شد و هرکس امکانش براش باشه سعی کنه حضور داشته باشه.

===========

علی قاسمی@ کار خاصی نداره! فقط کافیه دکمه عضویت رو بزنه و مراحل ساده ثبت نام رو طی کنه

سید محمد رضا در 8/7/1391 | 13:51 گفت:

عجب جوابایی!!!

توپچی جنوب در 8/7/1391 | 12:49 گفت:

من که تا حالا نبودم تو میتینگ ها اینم نمیتونم بیام حالا اگه یه روز تعطیل بود میشد بیای آخه دکتر صدر هم هست
اومیدوارم هرکی رفت بهش خوش بگذره و دکتر صدر رو هم ببوسه

ایشالله میتینگ بعدی بطلبه ما هم بیایم

علی قاسمی در 8/7/1391 | 12:21 گفت:

کسی میدونه عضویت تو سایت چطوریه ؟؟؟؟؟؟/ دوستم میخواد عضو بشه

رامتين كاوياني در 8/7/1391 | 11:39 گفت:

منم میخوام بیام اما کلاس دارم ولی شاید پیچوندم.اگرم نپیچوندم ی صندلی خالی بزارین

sepehr najafian در 8/7/1391 | 11:23 گفت:

من شايد بيام

علی قاسمی در 8/7/1391 | 10:08 گفت:

داداش من سمنان هستم و اگه بشه من هم میخوام بیام هر کس میتونه بگه شرایطش چیه

مصطفي اكرامي در 8/7/1391 | 03:33 گفت:

منم نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه
14 مهر تولدمه
و نمیتونم بیام تهران امیدوارم جامو پر کنید . یادتون نره تولدمو

مهدی افسرده در 8/7/1391 | 00:57 گفت:

منم که نمی تونم بیام

سید محمد رضا در 8/7/1391 | 00:52 گفت:

منم امسال ميتينگ اولي ام
d:

مرتضی اکبرزاده در 8/7/1391 | 00:42 گفت:

سلام به دوستان گل ارسنالی , میخواستم بدونم ورود به میتینگ چه شرایطی داره؟ من واسه اولین بارهست میخوام تو این جمع توپچیها باشم .از مدیر سایت خواهش میکنم منو راهنمایی کنه ممنون میشم