بـبار بـــــــــاران...

نویسنده: یوسف بذرکار

وبلاگ من
نویسنده: یوسف بذرکار
از دوران ابتدایی طرفدار آرسنال شدم و این حس سال به سال تقویت شد ... حالا بی صبرانه منتظر موفقیت تیمم هستم
کل بازدید: 6,356 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بـبار بـــــــــاران...

از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود ...از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود .
خط باریکی بود بعد از نا امیدی من در تابستان تا رسیدن به پستی بلندی های سال نو و زمستان .
استارت نا امیدیم به حدی بود که از همان ابتدا نگرش و دیدگاهم نسبت به فصل را عوض کنم . حالا دیگر راحت تر بازی های تیمم را دنبال می کنم , نه اینکه بی غیرت شده باشم نه , توقعات و نگرشم نسبت به تیمم خیلی زود متفاوت شد . حالا جنگ و هدف گذاری منطقی بالای جدول نیست , چند رتبه پایین تر است .
سناریوی تکراری این سال ها را کنار می گذارم چون مرور آن ها دیگر حتی جذابیت بررسی های شامل و جامع گذشته را نیز نمی دهد . به قدری کلیشه شده که برخی جمله ها را دیگر از حفظ می نویسم نه فکر . هنوز همان سوالات بی جوابند و همان نظریه ها پا بر جا . البته تفاوتی نیز داشته ایم . کمی ضعیف بودیم و شادابی بازی گذشته را نداشتیم . ترک خانه دو ابر ستاره کافی است که کمر یک تیم خم شود و درایت یک ابر مرد کافی است تا اندک اندک کمر را دوباره راست کند اما این کمر آن قدر ضربه دید که دیگر خم و راست شدنش پر از صدای خرت و خرت استخوان است .
آن قدر این استخوان ها را شکستند جوانان , که نرسیدیم به هدف بزرگمان که در ابتدا بسیار زیبا و دیدنی بود .
من هم مثل هواداران دیگر لبریز شدم و در استادیوم تیمم منتقدانه , گاها نا امیدانه بازی را پیگیری می کنم . سخت است دیگر , رقابت بین تیم های از ما کوچک تر , رقابت شدید و نفس گیر حتی با آن ها .
تا همین جا را با دنده سنگین بالا امدیم و نکند بنزینمان تمام شود . هنوز نیمه راه باقی مانده .

کمی بیشتر فکر می کنم . هیچ چیز قابل تغییر نیست . کمی از ابتدا کج قدم گذاشتیم و در ادامه سعی کردیم اسکلت کج بنا شده را با بتن ریزی بیشتر در بالا ها سفت تر کنیم . سخت است اما به هر ترتیب چاره ای نیست . باید تا انتها به هر ترتیب ادامه دهیم . گاها مهندس ناظر تیم من هم اشتباهاتی مرگبار می کند و این مرا دلسرد تر کرد .
باز هم چاره ای نیست .ببار باران و کمی این زمین را لغزنده کن که شاید مسیر حرکت ما آسان شود . بنزیمان کم شده و حالا یک پمپ بنزین در نزدیکی است .
نمی دانم در توقفگاه میان جاده قرار است بنزین بزنیم یا بنزینمان را ببرند اما می دانم در این سال ها آنقدر مسائل مختلف را در فوتبال تیم محبوبم تجربه کردم که یک آرسنالی کامل بار بیایم .
من یقین دارم به هواداری ای که می دانم هیچ هوادار دیگری تجربه مشابهی نکرده و هیچ هوادار دیگری در بد ترین شرایط مانند تیم من همچنان با درصد امید برای بهترین پیشامد ها فوتبال را پی نگرفته .
من آرسنالیم و منتقد اما بیشتر عاشق .
توفقگاه یک شنبه برایم کمی آشناست . می خواهم در این دیدار باک تیمم را پر کنم و برای هدف هایی نه چندان دلچسب برای ادامه راه مسیر را مهیا کنم .
کمی سخت اما دیدگاهم را عوض کردم پس برای ادامه راه , تیمم را بیشتر تهییج می کنم .
برای هدف گذاری های اشتباه , برای رسیدن به بهترین پیشامد .
فوتبال بی انتهاست ...
روزی زمان هدف های من خواهد رسید ...

یک شنبه
آرسنال - منچستر یونایتد
ساعت نوزده و سی دقیقه
در حمایت از تیمم
به قلم یوسف بذرکار

لینک مطلب در هایبوری برای ارسال نظرات و بحث بهتر و بیشتر :
http://highbury.ir/showthread.php?tid=5374


** لازم می دونم بگم یادمون باشه همیشه باید بهترین لحن رو برای یک پست پی که نوشته میشه ارسال کنیم پستی که هزاران نفر قراره ببیننش و شخصیت ما رو نشون میده
چه در عصبانیت چه در مواقع آرامش
یاد بگیریم که چه طور انتقاد کنیم و توهین نکنیم
با تشکر


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 28/10/1390 | 09:01 گفت:

چند روز پیش هم تو حرفام گفتم یه زمانی میرفتیم برا قهرمانی الان میریم که جزء 4 تیم اول بشیم از سال بعد واسه یوفا مبارزه میکنیم البته بصورت ناپلئونی میرسیم بعده چند سال میجنگیم که تو نیمه اول جدول باشیم......
چقدر زود میشه توقعاتو کشید پائین
کاش سال بعد تو چمپیونز لیک باشیم من دستامو واسه دعا بردم بالا!!!!!!

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:12 گفت:

ببار باران . . . د لعنتی ببار ، جون مادرت ببار . . . خیلی وقت اطراف آرسنال رو ابرای تیره و تار گرفته ولی انگار این ابرای لعنتی باران زا نیستن !! فقط اومدن خون ما هوادارای آرسنال رو تو شیشه کنن . . .
ببار جون مادرت ، واسه همه که داری میباری مام روش

علی ارشدی در 28/10/1390 | 00:45 گفت:

منم مثل حمید همین حالتو بیشتر دوست دارم اصلا به تعریف بلاگ خیلی نزدیکه فقط باید یک کم نظارت بشه وگرنه همین کاربرد براش خوبه البته به نظر من

حمید فرازی در 27/10/1390 | 23:54 گفت:

مثل پست قبلیت جالب بود یوسف جان.نوع نگارشت منو یاد یکی از کاربرای قدیم میندازه که امیدوارم مثل اون ما رو تنها نذاری.علی جان به نظر من این چیزی که میذاریم اسمش بلاگ نیست چون همه چیز میذاریم اما به نظر من هیمجوری بهتره.ما فقط میخوایم با هم در ارتباط باشیم و اینجا یه خانواده آرسنالیه.حالا بعضی موقع اعضای خانواده بحث میکنن دعوا میکنن یه چیزی میگن که قطعا فقط یه مشکل درون خانواده هست و زود حل میشه.من به شخصه همین حالت بلاگو بیشتر میپسندم

sam baygan در 27/10/1390 | 23:50 گفت:

آرسنال فقط و فقط از صبر زیاد هواداراشه که داره ضربه میخوره،همین پایین آوردن توقع که خواسته نهایی مدیران پول پرست و مربی مطیع و بله قربان گوی ماست...ای کاش ما هم هوادارایی مثل هوادارای یونایتد داشتیم که اگه داشتیم به این روز نمی افتادیم...

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 23:43 گفت:

همون چیزی که همه هواداری فعلی آرسنال باید بدونن رو گفتی: پایین آوردن توقع، آرسنال دیگه اون آرسنال قبلی نیست والسلام

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:34 گفت:

یوسف عزیز حرفت درسته باید مودب باشیم
راستی به نظر من برای اینکه کاربرد بلاگ ها چی باشه نظر سنجی بذاریم ببینیم بچه ها چی میخوان از بلاگ ها