چند تا خبر

نویسنده: عرفان

وبلاگ من
نویسنده: عرفان
عرفانم و 9ساله که به شدت طرفدار آرسنالم و خیلی روش تعصب دارم
کل بازدید: 6,600 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا خبر

گفتم الان که همه خبرا مربوط به رابینه یه خورده از بقیه خبرای نقل و انتقالات بگم.کاستی های این پست رو به بزرگواریتون ببخشید چون اولین پستمه.
منبع : talksportآرسنال بعد از دلسرد شدن از خرید ام ویلا،هافبک تیم تولوس رو زیر نظر داره
آرسنال که علاقمند به جذب شیخ تیوته بود ظاهرا با قیمت 20 میلیون یورو ایه این بازیکن کنار نیومده و امیدواره این قیمت رو کاهش بده.چلسی و منچسترم خواهانشن
تونگو دومبیا هافبک تیم رن اعلام کرده آرسنال تنها باشگاهی نیست که خواهانشه
خبر خوب:طبق خبرگزاری های فرانسه ، آرسنال  به تکمیل قرارداد با هوگو لوریس نزدیکه.این خبر میتونه روحیه ی هوادارارو بعد از خبر عدم تمدید قرارداد ونپرسی یکم بالا ببره

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

jafar در 17/4/1391 | 10:57 گفت:

ممنون عرفان بابت خبرات
لوریس برای چند فصل به تیم میتونه کمک کنه اما بعدش ژسنی میتونه بهتر از لوریس ظاهر شه

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 02:52 گفت:

عرفان جان به جمع بلاگ نویس ها خوش اومدی
منم به شدت از اومدن لوریس حمایت میکنم...........

parsa در 17/4/1391 | 01:54 گفت:

mer30...

عرفان در 16/4/1391 | 22:35 گفت:

نه حامد جان مطمئن باش مثل اونا نیست،حتی از ژسنی ما هم بهتره.دروازه بانی با کلاس جهانیه از همون چند سال پیش که تو دروازه فرانسه درخشید میشناختمش و چون جوون بود و فرانسوی با خودم گفتم خدا کنه ونگر بیارتش!
با امضاتم خیلی حال کردم!

HAMED toopchi در 16/4/1391 | 22:24 گفت:

حالا يوريس يا ياريس. مهم اينه كه گاگول بازي در نياره مث اون آلمونياي كله پوك و اون فابيانسكي نفله.

امضا: خير نبيني ژورو. اميدوارم تجزيه بشي!

میر حسین در 16/4/1391 | 22:11 گفت:

البته لوریس نیست اسمش ..اسمش یوریسِ .. به اشتباه جا افتاده لوریس ...

من خیلی دوسش دارم ...واقعاً دروازبان با ثباتیِ

moeinem در 16/4/1391 | 22:09 گفت:

خوش اومدی توپچی!

Morteza Bauer در 16/4/1391 | 19:06 گفت:

عرفان جان خوش اومدی
خبرات خوب بود ادامه بده
واقعا حیف ام ویلا.چقد وضع مدیرا خرابه که 20میلیون براون زیاده.

عرفان در 16/4/1391 | 17:58 گفت:

قابل دوستای آرسنالیمو نداشت

سید محمد رضا در 16/4/1391 | 17:54 گفت:

راستی خوش اومدی عرفان جان

سید محمد رضا در 16/4/1391 | 17:53 گفت:

تونست فابرگاس رو دوباره با مبلق x به اشبرتون بیاره
------------------
الان سامان آقا زمانی رو بیاد آرسنال خوشحال تر میشم نسبت به اومدن سسک

شاهين در 16/4/1391 | 17:32 گفت:

ممنون ... : C

reza در 16/4/1391 | 17:28 گفت:

خبری که دوست دارم تو رویا بخونم : ارسنا با مایکون قرداد امضا کرد و تونست فابرگاس رو دوباره با مبلق x به اشبرتون بیاره

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 17:12 گفت:

خوبه عرفان به کارت ادامه بده

مجتبی هانری در 16/4/1391 | 17:10 گفت:

تشکر!!
خبرهای خوبی گذاشتی! فقط حیفه ام ویلا رانگیریم! یعنی ام ویلاهم از دست رفت حداقل اینو باید بگیریم.

عرفان در 16/4/1391 | 16:57 گفت:

مرسی رضا جون.بقیه خبرها از سایت های دیگه راجع به رابین یا چیزایی بود که تو همین سایت هم هستش.واسه همین خبرهایی رو که برام تازگی داشت گذاشتم.
درضمن به شخصه شدیدا از امضای قرارداد با لوریس حمایت میکنم!!

رضا توپچی در 16/4/1391 | 16:34 گفت:

خوش اومدی عرفان جان...
به امید خبر های خوش در روزهای آینده...

امین در 16/4/1391 | 16:31 گفت:

لوریس خیلی خوبه شیخ تیوته هم عالیه