اخبار ضد و نقیض نوری شاهین + خبر

نویسنده: عرفان

وبلاگ من
نویسنده: عرفان
عرفانم و 9ساله که به شدت طرفدار آرسنالم و خیلی روش تعصب دارم
کل بازدید: 6,895 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار ضد و نقیض نوری شاهین + خبر

همونطور که می دونید از دیروز ناگهان همه جا خبر پیچید که نوری شاهین قراره به صورت قرضی بیاد آرسنال


آرسنال در حال ثبت قرارداد قرضی با نوری شاهین.گفته شده به علت آمادگی بالای اوزیل و احتمالا اومدن مودریچ دیگه جایی براش تو رئال نیست و قراره ونگر اونو از کابوس برنابئو نجات بده
اما ونگر بعد از بازی با سیتی تو مصاحبه اش رد کرد این خبر رو و گفت : " ما امروز با هیچ کس قرار داد امضا نکردیم،این خبر اشتباهه،در این لحظه با هیچ بازیکنی در حال امضای قرار داد نیستیم،نزدیک هم نیستیم.اما در آینده؟ شما هرگز نمیدونید"
اما گفته شده نوری شاهین قراره به صورت قرضی بیاد لیگ جزیره و آرسنال و تاتنهانم دنبالشن در حالیکه ونگر این موضوع رو رد کرده.
نظر من: ویلشر و روسیچکی که حالا حالاها نمیرسن،دیابی و کاکوئلن هم نمیتونن نظر ونگر رو جلب کنن،پس قرار داد قرضی مال ماست تا بازیکنامون مصدومیتاشونو پشت سر بذارن.
----------------------------------------------------------------------------------------
آرسنال انتظار داره با 15 میلیون یورو قرارداد هافبک 27 ساله مالاگا سانتی کازورلا رو تا سه شنبه کامل کنه(Daily Mail)
فولام آماده ارائه پیشنهاد به آرسنال برای آرشاوین(The Metro)
از اونجایی که مدیریت باشگاه سیتی حاصر نیستن بالاترین دستمزد تیمو به رابین بدن ظاهرا از خریدش کوتاه اومدن(Sunday Mirror)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عرفان در 10/5/1391 | 11:42 گفت:

@ehs: ممنون

ehs در 9/5/1391 | 19:55 گفت:

نوری شاهین که واقعا عالیه همون اولش هم حماقت کرد رفت رئال!!
ولی کلا ما تو بازیکن قرضی گرفتن ثابت کردیم خوبیم!!خدا رو چه دیدی شاید رئال هم اخر فصل بعد راضی شد اون رو بفروشه!
مثل ایینکه یوتیوب ازاد شده!!

ehs در 9/5/1391 | 19:54 گفت:

نوری شاهین که واقعا عالیه همون اولش هم حماقت کرد رفت رئال!!
ولی کلا ما تو بازیکن قرضی گرفتن ثابت کردیم خوبیم!!خدا رو چه دیدی شاید رئال هم اخر فصل بعد راضی شد اون رو بفروشه!!

عرفان در 9/5/1391 | 12:27 گفت:

چی چجوری؟ من میزنم you tube راحت سایت رو باز میکنه و توش هرچی بخوام سرچ میکنه...

امین در 9/5/1391 | 12:19 گفت:

عرفان چجوری؟

عرفان در 8/5/1391 | 11:31 گفت:

دوســـــــــــــــــــــــتان؟ آیا من بدون تجهیزات میتونم you tube رو (با انواع مخلفاتش) باز کنم یا کلا آزاد شده و همه میتونن؟

عرفان در 8/5/1391 | 11:18 گفت:

@Hooman: قربانت...

(Hooman sam (Dark metal در 8/5/1391 | 00:32 گفت:

مرسی...
ونگر هیچ کاریش مثل بقیه آدما نیس....
یا امسال غوغا میکنیم ، یا 4ام هم نمیشیم !!!!

like like

sepehr najafian در 7/5/1391 | 21:50 گفت:

https://www.youtube.com/watch?v=xr5y0mUsyLM&feature=related
در آوردن اداي ونگر آنري مورينيو بنيتز

عرفان در 7/5/1391 | 18:42 گفت:

@امین: خواهش میکنم داداش

امین در 7/5/1391 | 15:44 گفت:

ممنون عرفان

کارزولا هم انگار با 23 ملیون پوند داره میاد

soroosh در 7/5/1391 | 12:10 گفت:

کاش دائمی میووردیمش

عرفان در 7/5/1391 | 12:05 گفت:

یه زمانی صلابتی داشتیم،یه فصل و نیم نباخته بودیم همه تیما ازمون میترسیدن اما الان شدیم بانک!!!!!!!!یارو میاد سپرده یکساله میذاره سر سال سرمایه و سودشو برمیداره!یه سال دور از میادین بوده مورینیو گفته کجا بهتر از انگلیس و چه تیمی بهتر از آرسنالو چه مربی بهتر از ونگر؟یه ساله میاد رو اوج بازیکنش!کارمون شده همین...بازیکن بسازیم بدیم بره

آرمان الهیاری در 7/5/1391 | 11:50 گفت:

میره تاتنهام
تاتنهام هافبک خوبی رو برای پرکردن جای مودریچ نداره

sepehr khalili در 7/5/1391 | 11:33 گفت:

اگه میخان بیارنش بهتره قرارداد دائمی باشه تا اینکه ی فصل بیاد و وقتی تازه راه افتاد بره رئال

محمد اصغری در 7/5/1391 | 11:25 گفت:

شاهین هم خیلی بد مصدومه.
با این اوضاع کادرپزشکی و بدنسازی ارسنال اگه بیاد یه روز هم نمیتونه دووم بیارو و مصدوم میشه