سرخط برجسته ترین خبرها-25 آگوست

نویسنده: عرفان

وبلاگ من
نویسنده: عرفان
عرفانم و 9ساله که به شدت طرفدار آرسنالم و خیلی روش تعصب دارم
کل بازدید: 6,940 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سرخط برجسته ترین خبرها-25 آگوست

دیدم امروز رو صفحه اصلی سایت جاش خالی بود...


مربی اورتون دیوید مویس موفق شد امبیا نیانگ بازیکن خارق العاده 17 ساله فرانسوی را با 2.5 میلیون یورو به خدمت بگیرد.
راجرز مربی لیورپول قصد دارد در صورت خروج اندی کارول طی روزهای آتی،دنیل استوریج را از چلسی به خدمت بگیرد.
چلسی به بارسا گفت داوید لوییز 25 ساله به هیچ قیمت فروشی نیست.
ردینگ با وست هم بر سر خرید مهاجمشان کارلتون کُل با قیمت 5 میلیون یورو درحال مذاکره است.
یوونتوس بعد از آنکه برای انتقال لورنته شکست خورد دوباره با من سیتی برای خرید ادین ژکو وارد مذاکره شد.
تونی پولیس،رئیس باشگاه استوک مصمم به ارائه پیشنهاد مجدد برای به خدمت گیری  تام هادلستونهافبک 25 ساله تاتنهام طی هفته آینده می باشد.
ویلیان،مهاجم 24 ساله برزیلی از باشگاهش شاختار دونتسک خواست تا با انتقال 20 میلیون یورویی اش به تاتنهام مخالفت نکند.
بولتون برای به جذب هافبک لیورپول جی اسپرینگ می بایست 3 میلیون یورو بپردازد.
تئو ولکات مذاکراتش را با آرسنال برای قرارداد جدید 5 ساله در حالی آغاز کرد که میتواند به یکی از پردرآمد ترین بازیکن توپچی ها تبدیل شود.
نورویچ معتقد است که به جذب هافبک ملی پوش آرژانتینی،لوکاس بیگلیا نزدیک می باشد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 4/6/1391 | 21:42 گفت:

چلسی یکی زد...هازارد...

Morteza Bauer در 4/6/1391 | 21:28 گفت:

امیدوارم ولکات بمونه

عرفان در 4/6/1391 | 21:07 گفت:

@ توپچی جنوب: مخلصم! چرا بودن همونطور که هازارد و شاهین و ساخو و یورنته و خیلی های دیگه بودن...

Keivan در 4/6/1391 | 21:05 گفت:

چلسی - نیوکاسل شروع شد...به امید برد نیو...

توپچی جنوب در 4/6/1391 | 21:02 گفت:

دستت درد نکنه که جای خالی رو تو سایت پر کردی نیانگ و بیلگیا مگه تو رادار آرسنال نبودن!!!!!!!!!!!!