کازورلا در ویکی پدیا

نویسنده: مازیار

وبلاگ من
نویسنده: مازیار
آرسنالی
کل بازدید: 8,319 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کازورلا در ویکی پدیا

صفحه کازورلا در ویکی پدیا که اون رو بازیکن آرسنال دونسته
درضمن گران ترین خرید آرسنال هست قبلا آرشاوین گران ترین بود با 13 میلیون پوند

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C_%DA%A9%D8%A7%D8%B2%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%A7

                                      ---------------------------------------

ابن هم در مورد نوری شاهین

Quelle: guardian.co.uk

· According to source, transfer takes place in:
SummerJosé Mourinho has told Arsenal he will not stand in the way of
their attempt to sign the midfielder Nuri Sahin. The London club want
Sahin from Real Madrid on a season-long loan, with an option to make the
deal permanent, and they are confident he will become their second
acquisition of the summer from La Liga.


ترجمه: مورینیو به آرسنال گفته که در راه آرسنال برای جذب نوری شاهین  نمی ایسته و آرسنال اون رو برای یه فصل قرضی می خواهد باگزینه ای که اون رو دائم کنه و با خرید این خرید اون دومین خرید آرسنال از لالیگاست.]


                             ----------------------------------------------------

    به گزارش سایت زیر آرسنال آماده ی فروش سانگ به بارسلونا هست.

www.totalfootballmadness.com


Reports are out claiming that Arsenal are prepared to sell Alex Song to Barcelona

 به نظر من فروشش کار اشتباهی است اگر هم خواستند بفروشنش باید 30 میلیون پوند بگیرن قیمتش 25 میلیونه

         -----------------------------------------------------------------------------

به گزارش سایت  http://www.transfermarkt.co.uk  مانچینی هم گفته ون پرسی به سیتی نمیاد.
 

http://www.transfermarkt.co.uk/en/mancini-doubts-van-persie-will-join-city/news/anzeigen_98053.htmlAlong with local rivals United and Juventus, City are one of the clubs
interested in Van Persie, who last month said he would not be signing a
new contract with Arsenal. However, the prospects of the Holland
international joining the Barclays Premier League champions now look
remote with Mancini admitting he does not expect to have the player in
his ranks next season


The Italian was quoted as saying by various newspapers: "Van Persie? No, I don't think he will come here."


درسته با اعلام تمدید نکردنش هممون رو ناراحت کرد اما با مصاحیش باعث شد که شاهین و کازورلا رو بگیریم و در خبر ها شایعاتی درمورد ون در ویل باشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 16/5/1391 | 17:35 گفت:

خرید ها تا اینجا عالی بوده فقط سانگ نباید بره خیلی خوبه منم خوشم میاد ازش

Mustafa در 16/5/1391 | 17:30 گفت:

به نظرم رفتن سانگ در صورتی که ام ویلا رو با قیمت کمتر بگیریم خیلی بهمون کمک می کنه، از سانگ زیاد خوشم نمیاد به نظرم توپ زیاد لو می ده و با اینکه اصلاً تکنیک خوبی نداره توپ رو زیاد نگه می داره که همیشه باعث لو دادن توپ وسط زمین میشه که خطرناکه...
به نظرم رفتنش با قیمت خوب بهمون کمک می کنه.اگه نرفتم مشکلی نیست تحملش می کنیم. D:

soroosh در 16/5/1391 | 14:42 گفت:

عی بابا شما هم که این خریدها رو هی به رابین مربوط می کنید

مجتبی هانری در 16/5/1391 | 08:46 گفت:

اول اینکه بارسا بیخود کرده
دوم خودش هافبک زیاد داره دیگه چه لزومی داره که سانگ رابگیرند
سوم مطمئنا سانگ هم نمیره

hesam در 16/5/1391 | 02:13 گفت:

یه زحمت بکش همین لینکو برو بعدش بزن زبان انگلیسیش بیاد.مشاهده میشه که......http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C_%DA%A9%D8%A7%D8%B2%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%A7

مصطفی کاظمی در 16/5/1391 | 00:35 گفت:

حسین : مطمئنا بارسا به هافبک احتیاج نداره و من فکر میکنم که برنامه بارسا واسه سونگ اینه که به عنوان دفاع ازش استفاده کنه که در این صورت حتما از ماسکرانو بهتر خواهد بود،بازیسازیشم که خداست.

حسین در 15/5/1391 | 23:36 گفت:

عمرا سانگ بره بارسا.هم خود بارسا هافبک نیاز نداره هم ارسنال دیگه عمرا به بارسا بازیکن بده

بارسا برای خریدن بازیکن خیلی اذیت میکنه.گدا بازی در میاره.

نوری شاهینم احتمالا اومدنی هست.فقط خدا کنه توی ارسنال و زیر نظر ونگر بتونه نوری شاهین دورتموند بشه و از این رخوت وحشتناکی که دچارش شده خلاص بشه.رئال نه بازیکن خریدنش حساب کتاب داره نه بازیکن فروختنش.بارسا از گرسنگی ناله میکنه رئال از سیری نمیدونه چکار کنهخیلی باحالن این دو تا عین پت و مت میمونن.

کاسورلا هم که دیگه قطعی شد.هنوز دارین در تایید اومدنش مدرک رو میکنین؟؟؟

امشب سوریان هم طلای المپیک رو برد حسابی کبکم خروس میخونه.

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 23:29 گفت:

سانگ هیچ جا نباید بره
یهنی نباید بزارن بره.باید هرچه سریعتر قراردادشو تمدیدیکنن

میثم در 15/5/1391 | 22:38 گفت:

کسی ویدئو از الیور جیرود نداره بزاره

مازیار در 15/5/1391 | 22:09 گفت:


www.totalfootballmadness.com

این سایت فیلتره اگه کسی تونست متن کاملو گیر بیاره بذاره