ونگر تغییر عقیده داد؛ آرسنال به دنبال خرید دائمی ش

نویسنده: amirreza

وبلاگ من
نویسنده: amirreza
0
کل بازدید: 3,786 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر تغییر عقیده داد؛ آرسنال به دنبال خرید دائمی ش

توپچی ها از مدتی پیش به دنبال به خدمت گرفتن این ملی پوش ترک تبار است و حتی گفته می شود با باشگاه رئال بر سر انتقال قرضی این بازیکن و همچنین دستمزد او به توافق رسیدند.
با تغییر عقیده آرسن ونگر، انتقال نوری شاهین، هافبک رئال، به آرسنال بار دیگر در هاله ای ابهام قرار گرفت.

توپچی ها از مدتی پیش به دنبال به خدمت گرفتن این ملی پوش ترک تبار است و حتی گفته می شود با باشگاه رئال بر سر انتقال قرضی این بازیکن و همچنین دستمزد او به توافق رسیدند.

اما در طول یک هفته، این انتقال برای بار دوم به بن بست خورد زیرا این بار ونگر تغییر عقیده داد و اکنون به دنبال انتقال دائم این بازیکن است.

گفته می شود این اتفاق باعث شده تا رضا فاضلی، مدیر برنامه های شاهین، از این فرصت استفاده و با مدیران لیورپول دیدار کرده و با آنها در مورد احتمال انتقال قرضی این بازیکن به آنفیلد مذاکره کرده است.

این در حالی است که لیورپولی ها بعد از اینکه متوجه شدند آرسنال نیز به دنبال شاهین است، از تلاش شان برای به خدمت گرفتن این بازیکن دست برداشتند.

هنوز مشخص نیست رئالی ها حاضر به فروش دائم شاهین هستند یا خیر اما مورینیو در آخرین مصاحبه اش بار دیگر تاکید کرد که این بازیکن می تواند به هر باشگاهی که می خواهد برود.
تغییر عقیده ونگر احتمالا به دلیل فروش الکس سونگ به بارساست و به نظر می رسد تا زمانی که انتقال مودریچ به رئال نهایی نشود، این باشگاه در مورد فروش شاهین تصمیم گیری نخواهد کرد

منبع:

http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2012/08/23/3325628/%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%82%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%A6%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86?source=breakingnews

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad در 3/6/1391 | 08:21 گفت:

منبع:گل

farshad در 3/6/1391 | 08:21 گفت:

منبع:گل

amirreza در 3/6/1391 | 00:24 گفت:

چشم علی آقا ارشدی.از این به بعد رعایت می شود
مرسی جعفر جان.آره مث اینکه این دفه رو درست گفت.الان دقیقا یه هافبک دفاعی خوب می خوایمودیابی 4 تا بازی کنه مصدومه تا آخر فصل.......

amirreza در 3/6/1391 | 00:24 گفت:

چشم علی آقا ارشدی.از این به بعد رعایت می شود
مرسی جعفر جان.آره مث اینکه این دفه رو درست گفت.الان دقیقا یه هافبک دفاعی خوب می خوایمودیابی 4 تا بازی کنه مصدومه تا آخر فصل.......

Esmaeil در 2/6/1391 | 21:06 گفت:

امیدوارم طرفدارای ایرانی رئال از فروش دائم شاهین ناراحت و برای تسکین خودشون این خبر رو ساخته باشن

jafar در 2/6/1391 | 20:24 گفت:

نظرم عوض شد شاهین در راه لیورپول گل درست گفت اینم سایت معتبر
http://real-madrid.ir/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=26439:-180--------&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=8
شاهین نمخواد به طور دائم به آرسنال بیاد به همین دلیل به فاضلی گفته سریعتر با لیورپول وارد مذاکره بشه این همه دلمون رو خوش کردیم

علی ارشدی در 2/6/1391 | 20:24 گفت:

دوست عزیز خوش اومدی

یه نکته ی کاربردی: کپی کردن اخبار از سایتای فارسی زبان ممنوعه لطفا از این به بعد رعایت کن

jafar در 2/6/1391 | 20:13 گفت:

خوش اومدی امیررضا
با سروش موافقم سایت گل به هیچ وجه معتبر نیست

amirreza در 2/6/1391 | 20:12 گفت:

مرسی آقا مسعود!آره خداییش.ولی به نظرم بازیش یه خورده شبیه ویلشره.نه؟

amirreza در 2/6/1391 | 20:11 گفت:

چشم آقا سروش.اتفاقا اینجوری که شما میگین بهتره.اینجوری از قدرت تحلیل بچه ها بیشتر استفاده میشه

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 19:43 گفت:

خوش اومدی برادر
عجب گیری کردیم بابا مگه مسیه که اینقدر کشش میده این رئال

soroosh در 2/6/1391 | 19:11 گفت:

امیر رضا جان اون چیزی که مهمه این جا اینه که خبری که می خونی رو با زبونه خودت بنویسی
سایت گل هم اصلا معتبر نیست
به هرحال خوش اومدی به این جمع

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 18:55 گفت:


خواهش
good luck

amirreza در 2/6/1391 | 18:34 گفت:

جدی؟من تازه وارد سایت شدم.نمیدونستم.ممنون از اطلاعتون علی جان

amirreza در 2/6/1391 | 18:33 گفت:

همون منظورم خسوس ناواسه))

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 18:33 گفت:

اخبار کپی کردن ممنوعه
پاکش کن پستتو چون مدیرا ببینن پاک می کنن

good luck

امین در 2/6/1391 | 18:30 گفت:

ناواس نه ناباس

amirreza در 2/6/1391 | 18:28 گفت:

فک کنم اینا می خوان والکات رو هم بفروشن.شاید ناباس از سویا بگیرن.البته بازیکن خوبیه ها.....

امین در 2/6/1391 | 18:21 گفت:

انقد پیچش میدن تا آخرشم هیچکیو نمیخرن...مثل پارسال که بعد از رفتن فابرگاس و نصری هیچکیو نخریدن

امین در 2/6/1391 | 18:18 گفت:

اصلا معلوم نیس آخرش چی میشه...