تيمي يك دست داريم الن

نویسنده: saeid shokri

وبلاگ من
نویسنده: saeid shokri
eshgham arsenale. zendegime. hame raftan? bezarin beran. beytar. arsenal hamishe arsenale. bozorgie bashgah b bazikona nis b ........... shoma begin
کل بازدید: 3,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تيمي يك دست داريم الن

با رفتن رابين به خدا بيشتر موفق ميشيم. با اون استيل مزخرفش.
من از اول از اين بابا خوشم نميومد. از بازيش مخصوصا. از اولش ميدونستم كه خيلي خود خواهه. با فصلي كه گزروند توقعات ازش خيلي بالا بود تو اين فصل. اينم كه مرد اين حرفا نيست كه بتونه همه ي توقعات رو جواب بده. آرسن خيلي زرنگه. همين كه بازيكني تموم ميشه ميفوروشتش. اما اميدوارم 2تا مهاجم بگيريم. ميرالاس كه دور از دسترس خيلي حيف شد. من از اول از لورنته خوشم ميومد اما الان ديگه سنش بالا رفته. فك كنم 27 سالشه. اما بهترين گزينه از نظر من داميا"و. 22سالشه. فوقالعاده تكنيكيو شوت زنو قدرت بدني بالا. برزيلي هم هست. از همه مهمتر ما الان پولدي و ژيرود رو داريم كه چپ پا هستن اما داميا"و راست پاس. قيمتش هم فكر كنم مناسب باشه. يا شايد ي كم بالا. خب هر چي باشه جوونه و عالي بازي ميكنه آينده داره و بازي ملي هم داره. به نظر من اگه اينو بگيريم كاره همه تيما تمومه.
نظرتون چيه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 26/5/1391 | 22:32 گفت:

راستی یادم رفت بگم که قطعا امسال تیم بهتری نسبت به پارسال داریم و من خیلی بیشتر از پارسال امیدوارم!!

ehs در 26/5/1391 | 22:31 گفت:

اول که تبریک می گم و به جمعمون خوش اومدی!!
دوم که به نظرم ونگر دیگه مهاجم نمی خره
سوم که انصافا کم لطفی می کنی رابین واقعا استایل خوبی داشت و داره و واقعا یکی از بهترین مهاجمهای جزیره هست!!
چهارم که من همیشه از دومبیا خوشم می اومد و واقعا موافقم!
پنجم که به نظرم بهترین پستی که می تونیم بازیکن بخریم تو دفاع یا هافبک دفاعیه خوردن 44 گل واقعا نشون دهنده ضعف ما تو این پستهاست هر چند که مصدومیت هم جزء همیشگیه ارسناله!!!
مرسی از پستت سعید جان

مسلم بیگ‌زاده در 26/5/1391 | 18:13 گفت:

من چند ساله که کامنتای بچه‌ها رو دنبال می‌کنم.
اول که هانری رفت؛ خیلی ها افسوس خوردن و خیلی‌ها بهش حرف زدن و گفتن بهتر و یه جورایی به آدبایور و رابین دل خوش کردن.
بعد که آدابیور رفت و شاماک رو آوردیم و بازم دلخوش به رابین وبنتنر و یکی دو تای دیگه که فیکس نبودن.
سال قبل سمیر و سسک رفتن؛ بازم ما بهشون لقب خائن زدیم و بازم گفتیم امسال جام می‌گیریم و حتی بعد از اون برد مقابل منچستر سیتی؛ چقدر به سمیر حرف زدیم.
اما سمیر بود که قهرمان انگلیس شد؛ البته همراه با تیمش.
امسال هم سناریو (فیلم‌نامه) تکرار شده و بازم ما امیدمون به خریدای جدیده و بازم می‌گیم پوز رابین رو با منچستر می‌زنیم.
خوب نیست اینقدر خودمون رو گول بزنیم.
رابین بازیکن خوبی بود اما به جام نیاز داشت. مثل هانری، سسک و سمیر و خیلی‌های دیگه.
آرسنال تیم خوبیه اما بهترین نیست واسه همین همیشه بهترین بازیکنا دوست دارن به بهترین تیما برن.
اما من تو این چند سال یاد گرفتم زیاد به عناوین و جام و اینجور چیزا دل خوش نکنم و فقط به اسم آرسنال دلم رو خوش کنم

saeid shokri در 26/5/1391 | 16:06 گفت:

بدهي هايه باشگاه فصل پيش تموميد. امسال اينارو گرفت. ساله بعد كه اوضاع بهتر ميشه ميتركونيم و فصل به فصل قدرتمند تر ميشيم. حتي ديگه پوله آبراموويچ و نفت شيخ منصور هم نميتونه جلومونو بگيره

saeid shokri در 26/5/1391 | 16:02 گفت:

داداش رضا من از اول ميخواستم بره. به نظر تو 24م خوبه يا ميموند و گند ميزد به همه چي خوب بود؟ كه آخر فصل مفت ميرفت و تو اين فصل با بيانيه اي كه فكر كن ببين چي ميشد

شایان در 26/5/1391 | 16:00 گفت:

منچستر یونایتد با ۲۴ میلیون پوند رابین ونپرسی را به خدمت گرفت. ونپرسی طی ۴ سال حضور در این تیم٬ ۴۰ میلیون پوند دستمزد دریافت خواهد کرد.


بیا وقتی همچین چیزایی باشه.... معلومه بازیکن فرار میکنه از این دیوونه خونه که سر دستش ونگر با یک دنیا تفکرات پوشالی

شایان در 26/5/1391 | 15:57 گفت:

خواهش میکنم بیاید خودمون رو گول نزنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بس دیگه هر سال ستاره تیممون رو از دست میدیم میایم میگیم خوب شد رفت!!

شایان در 26/5/1391 | 15:57 گفت:

خواهش میکنم بیاید خودمون رو گول نزنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بس دیگه هر سال ستاره تیممون رو از دست میدیم میایم میگیم خوب شد رفت!!

aryan در 26/5/1391 | 15:12 گفت:

حیف که توزرد از اب در اومد

احسان در 26/5/1391 | 15:09 گفت:

منظورم برای منچستر بود

احسان در 26/5/1391 | 15:09 گفت:

اما من هنوزم عاشق استیل رابینم ... دلم برا اون ضربات والیش تنگ میشه خدا کنه به منچستر این گلا نزنه ک بیشتر میسوزم (

soroosh در 26/5/1391 | 15:04 گفت:

دامیا که محاله
4 سال دیگه قرارداد داره

ArSeNaL در 26/5/1391 | 14:44 گفت:

اقا این دامیا قیمتش 40 به بالاست
ولی خدایش بازیکنه تکیه

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 14:14 گفت:

نسبت به کل تیم در سال قبل

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 14:13 گفت:

رابین بازیکن بدی نبود اصلا ولی تیم الان بهتره

saeid shokri در 26/5/1391 | 14:09 گفت:

سپهر 4سال ديگه بنتنر هم ميشه يكي مثل رابين. نميگم داميا"و اين كاره نيست اما از بنتنر بيشتر به درد ميخوره. استيلش كه خداس. تا حالا كليپي ازش ديدي؟

saeid shokri در 26/5/1391 | 14:05 گفت:

محمدرضا داداش دل خوشي داريا. كيه كه به حرف ما گوش كنه

sepehr najafian در 26/5/1391 | 13:58 گفت:

نه به نظرم اگه ميشد بنتنرو نگه داريم خوب بود.و يه مدافع بخريم

محمدرضا در 26/5/1391 | 13:56 گفت:

من به این آدرس e-mail :
awenger@arsenal.co.uk
زدم و گفتم خواهش میکنم دومبیا یا یورنته رو بخرین !! اگه شما هم میخواین بزنین شاید چیزی بشه