ونگر هم تاييد کرد

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
من خون بدنم آرسنالیه!!!!بفهم
کل بازدید: 4,558 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر هم تاييد کرد


هت‌تريک آنري در راه بازگشت به آرسنال؟بسياري معتقدند که تيري آنري خيلي زود از سطح اول فوتبال اروپا فاصله گرفت و در حالي که مي‌توانست به درخشش خود در تيم‌هاي بزرگ قاره سبز ادامه دهد به تيم نيويورک ردبولز آمريکا پيوست. هفته گذشته او به عنوان يکي از 3 نامزد دريافت جايزه ارزشمندترين بازيکن ليگ فوتبال آمريکا معرفي شد تا مشخص شود که ستاره دوست‌داشتني فوتبال فرانسه همچنان به درخشش خود ادامه مي‌دهد. اين بازيکن ۳۵ ساله در مسابقات فصل جاري ليگ آمريکا موفق شده ۱۵ گل براي ردبولز به ثمر برساند و خودش را به عنوان يکي از مدعيان کسب عنوان آقاي گلي رقابت‌هاي MLS معرفي کند. ادامه درخشش آنري در نيويورک باعث شده تا آرسن ونگر يک‌بار ديگر به حضور قرضي او در تيمش فکر کند تا اين مهاجم فرانسوي براي سومين‌بار به جمع توپچي‌ها برگردد. تيري آنري زمستان گذشته يک بازگشت بسيار موفق‌آميز به آرسنال داشت و در مقابل تيم‌هاي ليدز و ساندرلند گلزني کرد. ونگر از تاثيرگذاري آنري خوشحال است و معتقد است اگر اين بازيکن براي سومين‌بار به آرسنال بازگردد مي‌تواند مهره ارزشمندي براي تيم باشد. سرمربي باتجربه توپچي‌ها در اين خصوص گفت: «تيري براي حفظ آمادگي خود دوباره با ما تمرين مي‌کند. حضور او در تمرينات باعث شده تا يک‌بار ديگر به فکر امضاي قرارداد قرضي با او بيفتيم. من اين موضوع را رد نمي‌کنم. او بازيکن باهوشي است و مثل هميشه مي‌تواند به ما کمک کند. سال گذشته اين کار را انجام دادم زيرا جروينيو را در اختيار نداشتيم. بازي آن‌ها ارتباط خوبي با هم داشت. امسال باز هم جروينيو را براي دومين سال متوالي به دليل شرکت در جام ملت‌هاي آفريقا از دست مي‌دهيم بنابراين با محروميت و کمبود مهره تهاجمي مواجه خواهيم شد به خصوص اگر مروان شماخ هم از جمع ما برود.» ونگر تاثيرات آنري در زمين و خارج از آن را تحسين مي‌کند و مي‌گويد بازگشت او منفعت‌هاي بسيار زيادي در پي خواهد داشت. او در اين خصوص گفت: «شما مي‌دانيد او چه چيزي براي شما به ارمغان مي‌آورد. او به شما اميد مي‌دهد به خصوص وقتي که به تيم مي‌آيد. تيري توصيه‌هاي خوبي به بازيکنان مي‌کند زيرا تجربه بسيار بالايي دارد.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Fateme در 7/9/1391 | 10:02 گفت:

کاش بیاد .... از نظر روحی واسه تیم خیلی کارا میتونه بکنه .

مازیار در 6/9/1391 | 15:55 گفت:

به نظر من نیم فصل شاماخ رو بدیم بره هانری رو برگردونیم

محمد مهدی در 6/9/1391 | 14:51 گفت:

دوستان باشگاه ردبولز مخالفه با انتقاله قرضیش. که باید یگم ناراحت نشدم

توپچی جنوب در 6/9/1391 | 13:01 گفت:

کاملا با برگشتش به تیم موافقم حتی اگر روی نیمکت بشینه بابا بمب روحیه است این بشر همیشه بوی گل میده.

علی قاسمی در 6/9/1391 | 09:34 گفت:

رضا جون با رفتن شاماخ چی موافقی یا مخالف

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1391 | 16:30 گفت:

بااومدنش مخافلم

Setare در 5/9/1391 | 13:21 گفت:

آنری نظیر نداره اون سال هم حقشو خوردن که بهترین بازیکن سال انتخابش نکردن.خیلی دوس دارم برگرده.

nima در 5/9/1391 | 10:55 گفت:

قرضی به چه درد میخوره!؟!یه قرارداد جدید 2ساله باهاش ببندن که دیگه تا آخر تو آرسنال باشه و بعدش تو همین جا خداحافظی کنه!!!
به خدا از ژیرو جروینهو خیلی سرتره!!!

محمود در 5/9/1391 | 01:56 گفت:

امیدوارم آنری بیاد اما ممکنه این دفعه مسئولان باشگاه نیویورک ردبولز موافقت نکنن.