صحبت های جدید رئیس

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 384,378 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت های جدید رئیس

نظر رئیس درباره میکل آرتتا


سلام رفقا اگر چه بی ربطه ولی پیروزی تیم ملی والیبال رو تبریک میگم و امیدوارم برد های آرسنال هم ادامه داشته باشه تا خوشحالی ما صد چندان بشه
اما مصاحبه رئیس(ترجمه آزاد و نقل به مضمون) :
میکل از نظر ونگر یکی از عوامل کلیدی یکدست بودن و هماهنگی تیمه
مشارکت میکل در گل ها و پاس گل ها باعث شده تا رئیس باور داشته باشه که بازی خوب آرتتا از عوامل مهم دوره بدون شکست تیمه که الان به 9 مسابقه در مجموع همه رقابت ها رسیده
"میکل یک بازیکن بینهایت مهم در تیمه و به خوبی هر دو طرف (عامل) رو برای بهبود تیم داره"
"در نقش مهاجم (منظور کار تهاجمیه) او تکنیکی و فانتزی هست و به سختی برای تیم تلاش میکنه همچنین او یک بازیساز هم هست و در کارهای دفاعی هم شرکت میکنه در لحظاتی که ما کاملا یکدست به نظر میرسیم نقش او بسیار مهمه چون هم در دفاع و هم حمله بخوبی و با کیفیت کار میکنه"
"من از او در کار های دفاعی خیلی راضیم و به خاطر بازیش تشویق شده اگر من بهش بازی میدم دلیلش اینه که از عملکردش راضیم و اگر او مثل الان در دفاع و حمله شرکت نمیکرد در تیم جایی نداشت"
باور دارم میکل یک برنده هست و در میدان هر کاری که من ازش میخوام رو برای پیروزی تیم انجام میده و این اون چیزیه که من ارزیابی میکنم"

راستی نظر خودتونو راجع به آرتتا بگید در حالی که چندین بار برای ما به میدان رفته به نظر شما عملکردش چطور بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:42 گفت:

نه بابا چه زحمتی ترجمه واسه من تفریحه :))

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 17:33 گفت:

آخ که دکتر حرف دلمو زدی.منم همین حسو بهش دارم

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

از اون بازیکناییه که هیچ حسی بهش ندارم.اومدنش که اصلا منو نگرفت.ولی الان داره خوب تو ترکیب کار میکنه و امیدوارم ازین که هست بهتر بشه.
بابت ترجمه هم خیلی زحمت کشیدی،خسته نباشی علی.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:52 گفت:

آرتتا کاپیتان تیم اورتون بوده پس همچین بی ارزه یا کم جون نبوده از نظر فوتبالی و کاملا بازیکن خوبی بوده ولی خوبیاش تو آرسنال چند برابر شده!:)
به امید پیشرفت بیشتر مایکل که خیلی دوسش دارم!

علی ارشدی در 4/9/1390 | 15:07 گفت:

ببخشید پیشرفت شخصی یک بازیکن چه ربطی به جام گرفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:41 گفت:

اصلا با استعداد فابرگاس قابل قیاس نیست، تو این دوسال آخر فابرگاس تو آرسنال پیشرفتی نداشت چون آرسنال جام نمیگرفت.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 13:20 گفت:

چاکریم سید وظیفست

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون علی ارشدی گل

sepehr najafian در 4/9/1390 | 13:00 گفت:

28 سال فکر کنم.

علیرضا در 4/9/1390 | 12:57 گفت:

داره بهتر میشه........راستی آرتتا دقیقا چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:45 گفت:

درسته نمیتونه بازیکن خیلی بزرگی باشه اما واقعا بارفنی زیادی رو به تیم اضافه کرده.

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:32 گفت:

شرط میذارم این آرتتا جای فابی رو پر میکنه.تو تیم ملی اسپانیا هم جای فابی رو میگیره.فابی همون فابرگاسه

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:06 گفت:

من خودم اول زیاد باهاش حال نمیکردم خیلی معمولی بود ولی حالا خیلی هماهنگ تر شده و واقعا داره بهتر بازی میکنه