لطفا دوباره شروع نکنید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 409,227 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا دوباره شروع نکنید

لطفا مثل بعد از بازی تاتنهام که باختیم شروع نکنید به آیه یاس خوندن


سلام
من دیشب بازیو ندیدم ولی هر کی دیده میگه حق ما باخت نبود خیلی از من سیتی سر بودیم و بدشانس
سیتی یک شوت در چارچوب داشت که همون یکی گل شد
اما نکاتی هست که باید بگم
در دفاع از ترکیبی که ونگر چینده بود: بله کار درستی بود چون همونطور که قبلا هم گفتم این جام اعتبار آنچنانی نداره که بخاطرش ریسک کنیم و بازیکنای اصلیمونو در معرض فشار قرار بدیم
چند نکته هم از مصاحبه رئیس
درباره این سوال
آیا منچسترسیتی خوش شانس بود؟
کار را برای آنها سخت کردیم. آنها موقعیت خوبی به دست آوردند و از آن استفاده کردند.اما ما بی تجربه کار کردیم و به راحتی میتوانستیم اجازه شروع حرکت را به آنها ندهیم. البته من به شانس اعتقاد ندارم.ما باید ضدحمله آنها را متوقف میکردیم.
درسته که رئیس اینو تایید نکرده و در مورد بی تجربگی هم حق با رئیسه ولی انصافا یک شوت در چارچوب و یک گل شانس نیست؟
این سوال
درباره تفاوت میان دو ترکیب ...
آنها بازیکنانی را به صورت قرضی به تیمهای دیگر فرستادند.بلمی آدبایور و سانتا کروز که نمیدانم کجاست! از نظر عددی آنها بازیکنان زیادی دارند اما از لحاظ کیفیت ما نشان دادیم که میتوانیم مبارزه کنیم
دوستان درسته که باختیم ولی یادتون باشه من سیتی دیشب نصری ژکو آگرو و... رو تو زمین داشت در حالی که ما یک مشت جوون رو داشتیم ولی عملکردمون بهتر بود این جای تقدیر داره این طور نیست؟
و بالاخره درباره این سوال
در مورد اینکه جام حذفی شانس خوبی برای بردن یک جام است...
لیگ مهمتر است.و از همه مهتر باید بین 4 تیم اول کار را تمام کنیم
متاسفم رئیس ولی با شما مخالفم کی گفته از همه مهمتره که بین 4 تیم باشیم این یعنی پایین آوردن توقع هوادارا این یعنی به چهارم شدن قانع بشید یعنی بی خیال قهرمانی و این یک فاجعه است البته میدونم که با توجه به شرایط بغرنج این فصل اگه بتونیم جزو 4 تیم باشیم شاهکار کردیم اما ونگر هم در بوجود اومدن این شرایط بی تقصیر نیست البته تنها مقصر هم نیست مدیرا خائنا و مصئومیت ها هه کاملا موثرن( قابل توجه منتقدین ونگر : دیدید من هم جاش که باشه ونگرو نقد میکنم؟ )
بگذریم فعلا که باختیم و کاریش نمیشه کرد به امید روز های آینده
دعا کنید دیگه کسی مصدوم نشه و تیم هم تقویت بشه(این یکی بعیده ونگر خیلی کله شقه و همش میگه ترکیب بزرگ و با کیفیتی داریم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 9/9/1390 | 23:40 گفت:

هوادارا به گوش پرچم بالاست به قول شروین ایستاده مردیم واین نشان ازروحییه بالای تیم داره

شاهين در 9/9/1390 | 22:51 گفت:

واقعا جای یه مهاجم تمام کننده کم بود . آخر بازی ون پرسی دیگه کم مونده بود بیاد و خودش گل بزنه ( منظورم دقیقه 93 )
دیشب فقط مشکل تمام کننده بود .....

Saeed Milani در 9/9/1390 | 20:31 گفت:

خوب بودیم روی یک ضد حمله گل خوردیم.

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:23 گفت:

ممنون دوستان
hamid @ راستش بعد از بازی تاتنهام جو سایت خیلی بد شد و همه چی بهم ریخت ولی خدا رو شکر این بار اونجوری نشد

BEHNAM در 9/9/1390 | 17:12 گفت:

بد جور موافقم

حمید فرازی در 9/9/1390 | 17:02 گفت:

مرسی علی جان.چرا آیه یاس بخونیم.اونموقع تیم خوب بازی نمیکرد ولی الان فوق العاده هست و دیدید که جوانان آرسنال با ستاره های سیتی چیکار کردن.پس اگه ما با ترکیب اصلی بازی کنیم لولشون میگنیم.

محسن شعبانی در 9/9/1390 | 17:02 گفت:

آقا رضا شما که طرفدار شاماخی . خدایی شانس نداره این شاماخ نه

محسن شعبانی در 9/9/1390 | 16:59 گفت:

آخه چرا باختیم

حسین ملازینل در 9/9/1390 | 15:55 گفت:

واسه آدمی مثل من همیشه گرفتن جام پشت سر بازی زیبا و سزاوارانه قرار میگیره...ممنون علی جان.

shervin در 9/9/1390 | 14:15 گفت:

امیدوار کننده بود. ایستاده مردیم!

علی ارشدی در 9/9/1390 | 13:56 گفت:

اتفاقا دو سه روز پیش ونگر بهم زنگ زد گفت بیا با من کار کن ولی من گفتم دارم درس میخونم باشه بعدا :))

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 13:42 گفت:

عجب بازی کردچمبرلین

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:31 گفت:

وای که تو چقد دلسوزه تیمی پسر!باید بری جبی پت رایس به رئیس مشاوره بده علی جان

توپچی جنوب در 9/9/1390 | 13:12 گفت:

مرسی علی جون حرفات همه بجا بود دم بچه های کانون هواداران گرم که اینقدر فهمیده هستند و شعور بالای دارن خوشحالم که ارسنال چنین طرفدارانی دارد.

کاش دیشب رئیس ارشاوین و ژروینیو رو از اول تو ترکیب میزاشت حتما گل میزدیم اخه همه خوب بازی کردن جز 2تا فرواردامون نمیدونم چرا این کار رو نکرد و خیلی دیر دست به تعویض زد!!!!!!

دیشب خیلی عصبی شدم الان هم حال و حوصله هیچی رو ندارم حیف شد با اینکه ترکیب جونی داشتیم ولی از السیتی سر تر بودیم و موقعیت گلزنی خوبی داشتیم اما شانس که همیشه منچستر داره و ما نداریم !!!!!!

کاش میبردیمشون حیف شد واقغا موتاسفم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 12:52 گفت:

مصدومیت ها منظورم بوده :)