چند نقل قول+نظر شخصی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 283,319 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند نقل قول+نظر شخصی

سلام چند تا نقل قول از مربیهای پرمیر لیگ


اول از همه رئیس:
" جام ملت های آفریقا میتونه برامون مشکل ساز بشه نبود جروینیو و شاماخ باعث میشه انتخاب های ما محدود بشن البته آرشا و AOC هستن که امیدوارم در اون مدت محروم یا مصدوم نشن و بتونن برامون مفید باشن"
نظر شخصی:
شاماخ که همینجورش هم برا تیم مفید نیست(صرف نظر از دلیلش که میتونه روحیه و اعتماد به نفس پایین باشه یا کیفیت پایین بازیکن یا هر چی من به اینش کار ندارم مهم اینه که الان برا تیم کار خاصی نمیکنه) پس بود و نبودش شاید خیلی تفاوت نکنه اما جروین خیلی خوب تو تیم جا افتاده درسته که گل نمیزنه اما حرکاتش ویران کننده ست باز جای شکر داره که سانگ نمیره در مورد مصدومیت هم باید بگم اگه به شانس مائه که چمبرلین همچو مصدوم میشه که از فوتبال خداحافظی میکنه(مثل فان باستن) البته خدا نکنه

اما مانچوی ... :
"حق ما باخت نبود اما باختیم بازی بعدیمون با آرسناله که خیلی سخته و باید روش تمرکز کنیم تا بتونیم نتیجه بگیریم"
"خوب میدونیم که این امتیازات چقدر مهم هستن اما هنوز تا آخر فصل راه درازی داریم"
نظر شخصی:
در مورد اینکه حقشون باخت بوده یا نه اظهار نظری نمیکنم قضاوت با شما
اما راجع به راه دراز پیش رو باید بگم این بابا هنوز فکر میکنه میتونن قهرمان بشن( البته میتونن ولی عرضشو و شخصیتشو ندارن جام قهرمانانو که گرفتن پرمیر رو هم میگیرن انشالله)
درباره بازی آرسنال هم که معلومه میدونن ممکنه ببازن یعنی ترسیدن و الان خودشونم میدونن که شکست ناپذیر نیستن انشالله میبریمشون

و در آخر ویاس بوآس:
"بازیکنای من شخصیت بالای خودشونو نشون دادن و لایق این برد بودن"
نظر شخصی:
مثل اینکه 5_3 یادش رفته امارات میبینیمتون
در نهایت مثل همیشه
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:30 گفت:

آرسنال برای رسیدن به رتبه های بالای جدول باید این بازی رو حتما ببره.............

aliakbarhossine در 22/9/1390 | 20:52 گفت:

mersi ali vaghean khoob bud khilikhili khoob bud

علی ارشدی در 22/9/1390 | 18:02 گفت:

سام منم با فرهاد موافقم

فرهاد در 22/9/1390 | 17:19 گفت:

سام عزیز اگه میدونستی روسیچکی چقدر خوبه نمی گفتی باید بره

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:20 گفت:

الان درست شد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:13 گفت:

زنده باد آقا اشتباه شد شیفت+ز =ژ شرمنده که گاهی اوقات پیش میاد میرم از ویرایش درستش می کنم اگه بشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

به نظر من آلمونیا+فابیانسکی+اسکیلاچی+ژورو+دنیلسون+روسیچکی+آرشاوین+پارک+شاماخ+بنتنر رو باید بدیم بره...!
آنژی،سیتی،مالاگا،العین،الوصل،شانگهای شینهوا اینا رو رو هوا میزنن!

محمد اصغری در 22/9/1390 | 13:38 گفت:

عشق است ارسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:32 گفت:

زنده باد تمام آرسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:31 گفت:

سلام با همش موافقم با همش

محسن در 22/9/1390 | 13:20 گفت:

زنده باد آرسنال

حمید فرازی در 22/9/1390 | 13:19 گفت:

مرسی علی جون.واقعا اگه تو ژانویه تقویت نشیم موقع جام ملت ها شاید بازم آسیب اول فصلو ببینیم.البته فریمپونگ هم میره انصافا جانشین خوبی واسه سانگه ولی کوکولین هم داریم.به نظر من در صورتی که بازیکن بزرگی نگیریم چمبرلین میتونه تو این مدت ارزش خودشو نشون بده چون از آرشا هیچ امیدی نیست

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 13:18 گفت:

الان گفتي ژنده باد ارسنال؟ژنده يعني كهنه
وياس بواس شخصيت جذابي داره من ازش بدم نمياد
ژروين خيلي ماهه من ياد رونالينيو ميفتم وقتي ميبينمش