جدایی از ونگر؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 410,753 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جدایی از ونگر؟

رئال مادرید کور خونده


سلام
دوستان همین الان تو سایت ورزش 3 یک چیزی خوندم بسیار خنده دار
قبل از اینکه بخوام نظر شخصی خودمو بگم مجبورم خبر رو عینا نقل کنم تا بدونید راجع به چی حرف میزنم(قصدم کپی کردن نیست با توجه به بحثی که این چند روز تو سایت راه افتاده که کپی نکنید و ...) اما اصل خبر:

"به نقل از اسپورت کاتالونیا، فلورنتینو پرس که همچنان از شکست سه بر یک تیمش در برنابئو مقابل بارسلونا عصبانی و دلخور است، نام سه مربی بزرگ را وارد فهرست جانشینان مورینیو کرده است و احتمالا اولین ناکامی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا باعث انتخاب قطعی یکی از این سه گزینه به جای مورینیو خواهد شد.
نام‌های این سه تن عبارتند از: بنیتس، هیدینک و ونگر.
رافائل بنیتس به طرز غیر قابل انکاری به دنبال شغل تازه است و آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد، از طرفی هیدینک نیز به آرزوی دیرینه خود در سمت سرمربیگری تیم فوتبال رئال مادرید خواهد رسید"
همون طور که دیدید اون قسمتی که به ما مربوطه این جمله هست
"آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد"

اول اینکه باید بگم پرز کور خونده ونگر هیچ جا نمیره
دوما یکی بیاد به من بگه منظور از بهانه کافی برای جدایی از آرسنال چیه؟؟؟
نمی دونم چی باید بگم ولی کلی خندیدم به پرز خیلی احمقه اگر فکر کرده میتونه ونگر رو استخدام کنه

ضمن اینکه یک نکته دیگه هم وجود داره و اون اینکه رئالی ها تازه دارن به این نتیجه میرسن که مورینیو مربی نیست به غیر از فینال جام حذفی مورینیو ال کلاسیکوی دیگه ای رو هم برده؟ تا جایی که من یادم میاد فقط رئال رو تحقیر کرده تو این چند فصل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:42 گفت:

خيال كردن ونگرم عين موريانه جاه طلب...

محسن در 25/9/1390 | 18:16 گفت:

ونگر که مثل بقیه مربیا نیست با یه پیشنهاد بزرگ هوایی بشه قبل از اینم پیشنهاد اینجوری زیاد داشته اگه می خواست از آرسنال بره همون اول این کارو می کرد

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:55 گفت:

هم رئال تیم خوبیه هم مورینیو مربی خوبیه ولی متاسفانه بارسا همیشه دستای پشت پرده رو(یونیسف و...«اونایی که اون پست قدیمیه منو خوندن میدونن») همراه خودش داره...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:41 گفت:

من طرفدار رئال هم هستم ولی الف آرسنال رو به کل رئال نمیدم.قرار نیست آرسن ونگر جایی بره پرز هم بره به جهنم با این مورینیو مغرور و بی فرهنگش

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:16 گفت:

فکر می کنی چرا از کیریس بدم میاد؟؟؟ همین غرورشه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:03 گفت:

مورینیو جایی نمیره ، ونگر هم رئال برو نیست . جدیدترین خبر این بود که زرافه به خاطر ضایع شدن پیاپی در مقابل بارسلونا در الکلاسیکو گفته می خوام از رئال برم ، تیم بزرگی نیست! ببین غرور تا کجا!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 16:03 گفت:

منم مطمئنم که ونگر نمیره
طفلک رئالی ها حسرت یک مربی بزرگ به معنای واقعی رو دارن
خوش به حال خودمون

حمید فرازی در 25/9/1390 | 14:49 گفت:

چندسال پیشم این بحث بود ولی دیدی که چطور هوادارا نذاشتن بره و اینم جمله معروف ونگر که همون موقع گفت"ناامید شده ام ولی نه اونقدر که به رئال برم"

mostafaa در 25/9/1390 | 14:45 گفت:

پرز آدم خیلی جاه طلبیه که فکر می کنه با پول همه چیز رو می تونه بخره.ونگر اگر می خواست بره رئال همون دو سال پیش می رفت که پله گرینی رو اخراج کرده بودن. بنابراین ونگر نمی ره. در ضمن مورینیو هم نشون داد که بویی از مربی گری نبرده که با این همه بازیکن نمیتونه هیچ غلطی بکنه. در ضمن تو بازی با بارسلون فقط رفت تولاک دفاع و چقر بازی و امید به حرکت کناره های رونالدو و دی ماریا داشت. آخه اینم تاکتیکه؟مرد حسابی؟یه جوری ترکیبشو از همون اول چید که میانه ی میذان و تقدیم کرد به گواردیولای کچل.

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:43 گفت:

پخش مستقیم قرعه کشی الجزیره3

علی قاسمی در 25/9/1390 | 14:42 گفت:

علی جون چه زمانی داری پست میذاری
دقیقا زمان قرعه کشی لیگ قهرمانمان

بابا این افرادی که پست میذارند هیچی از فوتبال نمیدونند

من عادت کردم به این پست ها

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:39 گفت:

همشون میش هستن