به بهانه تولد داوور شوکر

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 283,051 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به بهانه تولد داوور شوکر

"داوور شوکر "
امروز اول ژانویه سال 2012

44 سال(1968) پیش در این روز داوور شوکر بدنیا اومد این مهاجم از سال 1999 تا سال 2000 برای آرسنال بازی کرد که مجموعا در 39 بازی حاضر شد و تو 15 تا از این مسابقات از ابتدا برای آرسنال بازی کرد و موفق شد 11 تا از گل های تاریخ باشگاه رو هم به نام خودش ثبت کنه

شوکر از رئال به آرسنال اومد درست تو همون تابستونی که آنلکا از آرسنال به رئال رفت و قبل از اون هم تو تیم سویا بازی میکرد

یکی از گلهایی که برای ما زده یک گل جالب و کم نظیره در بازی مقابل استون ویلا از داخل محوطه جریمه با یک ضربه آزاد برای آرسنال گلزنی می کنه آخرین نمونه ای که از ضربات آزاد داخل محوطه جریمه رو من یادمه اگه اشتباه نکنم تو بازی بارسا با لیورپول بود بارسا رو مطمئنم (به خاطر سوتی والدز که پاس رو به عقبو با دست برداشت) اما تیم حریف رو یادم نیست فکر کنم لیورپول بود البته اون ضربه گل نشد

شوکر بعد از آرسنال به وستهام رفت و بعد هم سر از تیم 1860 مونیخ در آورد

من که به شخصه چیزی ازش یادم نمیاد (از سال 2005 بازی های آرسنالو میبینم ) ولی شما اگه خاطره ای دارید بگید تا ما هم فیض ببریم و یک ذره خاطره بازی کنیم.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 12/10/1390 | 16:54 گفت:

جالبه، من بازيايي كه تو كرواسي بود رو يادمه، اما بازياي آرسنالش رو يادم نيست. آرسنال اون موقع رو يادمه، هرچند 2002 فن شدم!

فرهاد در 12/10/1390 | 16:24 گفت:

مرسی علی جون

سید امین هاشمی در 12/10/1390 | 14:11 گفت:

نمیدونم اصلا نمیشه نوشت بچه ها

علیرضا فراهانی در 12/10/1390 | 07:33 گفت:

پیر بود وقتی اومد آرسنال. خیلی هم خوب کار نکرد.

علیرضا فراهانی در 12/10/1390 | 07:33 گفت:

پیر بود وقتی اومد آرسنال. خیلی هم خوب کار نکرد.

مجید در 12/10/1390 | 03:17 گفت:

مرد خوبی بود

علی ارشدی در 12/10/1390 | 02:19 گفت:

منم با سام موافقم یک کاری کردی لابد سید :))

sam baygan در 12/10/1390 | 01:24 گفت:

سید معلوم نیس چیو دس زدی خرابش کردی!

sam baygan در 12/10/1390 | 01:23 گفت:

متاسفانه من اون زمان اصلا فوتبال نمیدیدم! کلا من تا یادمه با تی وی رابطه خوبی نداشتم...چجوری فوتبالی شدم نمیدونم!

سید امین هاشمی در 12/10/1390 | 00:51 گفت:

مرسی علی جان.
کمک... نمیتونم پست بذارم! مگه چیزای اضاف شده به سایتو موقع پست گذاشتن باید دس کاری کرد؟

علی ارشدی در 12/10/1390 | 00:27 گفت:

البته آمارش تو رئال بهتر بود ولی شاید اینجا به خاطر حضور آنری برگکمپ و کانو نتونست خودشو نشون بده

حبیب در 12/10/1390 | 00:09 گفت:

در تایید حرف سعید ، سال 98 با تیم کروواسی که تحت نظر بلاژویچ( سرمربی حال مس کرمان) بود، سوم دنیا شدن.تا اونجایی که یادمه هم تو آرسنال و هم تو تیم ملی شماره 9 میپوشید. ( اونموقع بهترین مهاجما 9 میپوشیدن مثل رونالدو) ولی شخصا به نظر من تو آرسنال خیلی خوب کار نکرد یا شاید من خاطره ی زیادی ازش ندارم.هر چند دلیلش این بود که از رئال اومد و رئالم که بزرگترین بازیکن خراب کن دنیاس

Saeed Milani در 11/10/1390 | 23:29 گفت:

مگه میشه کسی داوور شوکر رو نشناسه؟ بعد از درخشش در جام جهانی 98 فرانسه با تیم ملی کروواسی ، به آرسنال اومد و در مدت حضورش هم بد نبود. در اون دو سال که در آرسنال بود هماهنگی خوبی با دنیس برگ کمپ داشت ، اصلا خداییش همه این مهاجم ها رو دنیس برگ کمپ به دنیا شناسوند. مثل : آنلکا ، شوکر ، ویلتورد ، حتی آنری هم از بودن در کنار برگ کمپ فیض برده.

علی ارشدی در 11/10/1390 | 23:06 گفت:

بله رضا جون یادم شد بگم مهاجم بوده

آرمان امیراحمدی در 11/10/1390 | 22:52 گفت:

آره رضا کن ! اقای گل شد سال 98 فکر کنم تو فرانسه

رضا در 11/10/1390 | 22:35 گفت:

بسیار جالب بود !
راستی پست این اقای شوکر را نمیدونید احتمالا مهاجم بوده درسته؟

حمید فرازی در 11/10/1390 | 22:33 گفت:

مرسی علی جان.منم به سنم نمیرسه که بخوام از خاطره داشته باشم