تقسیم خوشحالی با شما

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 410,858 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تقسیم خوشحالی با شما

سلامخیلی خوشحالم لازم نیست بگم چراحالا من خیر سرم فردا و پس فردا امتحان دارم از فرط خوشحالی مگه
میتونم درس بخونم؟ نه خیر همش تو فکر قدیما و به یاد خاطراتمخیلی دلم می خواست خوشحالیمو یک جورایی با شما سهیم بشم اما نمی
دونستم چه جوری تا اینکه تو سایت این عکس رو دیدم و یک تیتر خوشگل به ذهنم رسید که
کسایی که ارباب حلقه ها رو دیدن می دونن این تیتر یعنی چی


راستی برای من دعا کنید که امتحانا داره بدجوری فشار میاره و به لحظات
ملکوتی دعای "الهم ارزقنی نمرة
قبولی"
نزدیک می شیم فلذا محتاجیم به دعا انشالله که ما رو فراموش نکنید چون من فراموشتون
نمی کنمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 21/10/1390 | 12:41 گفت:

حمید جان با من که نیستی؟ من کم سر میزنم؟

♥Arsenal♥ در 21/10/1390 | 11:12 گفت:

حالا چرا اینقدر کم میای سر میزنی؟

♥Arsenal♥ در 21/10/1390 | 11:11 گفت:

:)
برام جالبه:)

تو ایران هم اتفاق میفته.........:)

معلومه شخص روشنفکری هستی!!کاش آدم اینجوری زیاد بود!!
حیف که اینجا شکلک کف و سوت و تشویق نداره وگرنه یه پست میزاشتم واست ازشون!!فکر نمیکردم اصلا باشه توایران اینجور آدمایی!!آفرین،آفرین!!!

علی ارشدی در 21/10/1390 | 09:27 گفت:

خواهش می کنم فاطمه خانوم مرسی راستش نمی تونستم اجازه بدم هر کی هر چی دلش میخواد بگه اونوقت من ساکت بشینم و واکنش نشون ندم
محمد رضا مرسی بابت دعای کاملت و همین طور بقیه :دی

Fateme در 21/10/1390 | 01:16 گفت:

علی من رفتم همشهری جوان خریدم . فقط به عشق آرسنال =))
عالی بود ایمیلت . عالی .....
عاشق اون قسمتش شدم که گفته بودی "بزرگ که میگویم منظورم به بزرگی آرسنال است."

ببخشید که ربطی به این پست نداشت ولی باید میگفتم حتما :)
ایشالا امتحاناتم خوب بدی .

محمدرضاجاشي در 21/10/1390 | 00:05 گفت:

امين

محمدرضاجاشي در 21/10/1390 | 00:05 گفت:

الهم الرزقنا نمره القبولي لالعلي الارشدي في المتحان الاصول الحساب داري3وللجميع المتحاناته و جميح محبين الارسنال كل الامتحانات يا اكرم الاكريمين

علی ارشدی در 20/10/1390 | 23:12 گفت:

رضا جون امتحان اصول حسابداری 3 قبلش اندیشه اسلامی :))

♥Arsenal♥ در 20/10/1390 | 22:15 گفت:

یکی به من لینک پست: کالو در لندن برای قرارداد با بستن با آرسنال رو بده؟؟؟
واجبه؟

رضا در 20/10/1390 | 22:05 گفت:

امیدوارم که در امتحانات تان موفق باشید!
خیلی کنجکاو هستم که بدانم امتحان چی دارید؟ البته اگه دوست دارید بگید!

علی ارشدی در 20/10/1390 | 18:52 گفت:

منظورم فهمیدن معنی نبود که محمد علی عزیز بلکه اون مفهوم بازگشت شاه خیلی مهمه که یا باید فیلمو دیده باشید یا کتابشو خونده باشید یا لااقل داستانشو بدونید چیه

mohammad ali در 20/10/1390 | 17:26 گفت:

علی جان کی الآن نمیفهمه ؟ خیلی نوشته ی انگلیسیش سادس.
قبول میشی ;-) آرسنال برات دعا میکنه...

توپچی جنوب در 20/10/1390 | 17:22 گفت:

مرسی علی جون امیدوارم امتحانات رو یکی پس از دیگری از پا در بیاری و با روحیه دو چندان به سایت باز گردی ما هم واسه پاس شدنت دعا میکنیم حالا بدو برو درست رو بخون بدو که وقت کم نیاری!!!!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 20/10/1390 | 17:04 گفت:

پاشو درستو بخون