امروز آرسنال بسیار کار بزرگی انجام داد

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 408,299 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امروز آرسنال بسیار کار بزرگی انجام داد

21فوریه 2006
سلام به همه ی آرسنالی های گل

امروز 21 فوریه است 6 سال پیش در چنین روزی آرسنال کاری کرد که همه اهالی فوتبال رو به تعجب وا داشت

آرسنال در این روز موفق شد اولین تیم انگلیسی باشه که رئال رو در سانتیگو برنابئو شکست داده این پیروزی با تک گل کینگ آنری به دست اومد

به همین مناسبت مصاحبه آنری قبل از اهدای توپ طلای 2006 رو براتون می ذارم جایزه ای که آنری حتی یک بار هم برنده نشده بعد بعضیا! سه بار سه بار برنده شدن حق کینگ رو خوردن اما مهم نیست کینگ برای ما همیشه بهترینه

مصاحبه رو بخونید:

 • آیا توپ طلا برای تو یک هدف به شمار می‌رود؟
 • قبلا به آن فکر کرده‌ام، ولی حالا دیگر نه. این برایم یک اولویت نیست. من برای کسب افتخارات انفرادی وارد فوتبال نشدم.

  اگر به چنین عناوینی برسم که چه بهتر، ولی باید ببینیم چه می‌‌شود. من حسرت آن را نمی‌کشم. قبلا هم گفته‌ام. اگر آن را ببرم برای سیستم آموزشی فرانسه، فوتبال فرانسه و ریشه‌های آنتیلی‌ام خوشحال خواهم شد و برای پدرم که برایش خبر فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

  اگر فاتح آن شوم با پدرم به مراسم خواهم رفت. ولی توپ طلا بدون تلاش تیم به دست نمی‌آید. اگر روزی فاتح آن شوم و بخواهم آن را به هواداران نشان بدهم، از همبازیانم می‌خواهم که آن را با من بالای سر ببرند، چرا که بدون تیم، بازیکن به هیچ جایی نمی‌رسد.

  • رقیبان تو چه کسانی هستند؟

  خبرنگاران... این یک واقعیت است، چون آن‌ها رأی می‌دهند. اخیرا گل من در مسکو مردود اعلام شد و به علاوه به خاطر هند، کارت زرد گرفتم در حالی که توپ به دست من نخورده بود. طبیعی بود که در پایان بازی عصبی باشم. حال اگر در پایان این بازی با خبرنگاران سرد برخورد کرده باشم و یکی از آن‌ها قرار باشد برای توپ طلا رأی دهد، این صحنه را فراموش نمی‌کند و کار من تمام است!

  • در مورد موضع‌گیری پلاتینی و دشان چه فکر می‌کنی، آیا بوفون را انتخاب می‌کنند؟

  من آن‌‌ها را می‌فهمم. ولی اگر چند سال بعد ریبری یا بن‌زما در چنین رقابتی قرار داشته باشند، من از آن‌ها حمایت خواهم کرد. شاید از بازیکنان دیگری هم نام ببرم، ولی آن‌ها حتما در میان منتخبین من خواهند بود. چون قبل از هر چیز یک فرانسوی هستم.

  تشکر شده توسط :

  ثبت نظر شما  نظرات پیشین

  HAMED toopchi در 3/12/1390 | 10:22 گفت:

  كار عجيب؟ يادت نيست اون موقع آرسنال چه تيمي بود كه ميگي كار عجيب

  حمید فرازی در 3/12/1390 | 01:09 گفت:

  بله حامد جان.این لینک گلش:

  http://www.mediafire.com/?ye055o69s0960sk

  میعاد در 3/12/1390 | 00:19 گفت:

  کسی لینک اون گل رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  علیرضا در 2/12/1390 | 19:37 گفت:

  یادش بخیر.............یاد سلطان بخیر................مرسی علی جون................

  علی ارشدی در 2/12/1390 | 18:07 گفت:

  من چاکر همه دوستان هستم :))

  Saeed Milani در 2/12/1390 | 17:14 گفت:

  مرسی ، یاد آوری خاطرات شیرین گذشته همیشه لذت بخش بوده.

  توپچی جنوب در 2/12/1390 | 16:42 گفت:

  ای ول علی کارت درسته ...........
  وای اونشب من چقدر این رئال مادریدی هارو مسخره کردم اخه بازی با تاخیر پخش میشد من هم نتیجه رو میدونستم تو خوابگاه مدرسه هم نگاه بازی میکردیم عجب شبی بود اون شب عجب شبی..........

  درود بر تی تی بزرگ

  علی ارشدی در 2/12/1390 | 16:03 گفت:

  عبدالله پاسکال سیگان؟

  محمد حسینی در 2/12/1390 | 14:47 گفت:

  یاد باد

  abdulah در 2/12/1390 | 14:00 گفت:

  یه چارچاردوارسنالی میریزم بارسلون اگه مردباهش بازی کنه دروازه لمن مدافعان اشلی کل -سول کمبل -باسکال سیگان -لورن هافبک ها گیابرتوسیلوا -باتریک ویرا -رابربیرس -لیونبرگ-مهاجم تیتی-دنیس-درسته الان بیشترشن نیستن ولی این ترکیب وقتی تواوج بودن هیچ تیمی جلودارشون نبود

  علی ارشدی در 2/12/1390 | 13:48 گفت:

  آقا مهدی درست شد
  همین 21 درسته من اول اشتباه نوشته بودم

  sepehr najafian در 2/12/1390 | 13:45 گفت:

  هورررررااااااا

  مهدی افسرده در 2/12/1390 | 13:33 گفت:

  امروز 21 فوریه هستش

  ali jamshidi در 2/12/1390 | 13:32 گفت:

  ممنون علی جان.
  واقعاً چه شبی تو برنابئو داشتیم لوله کرده بودیم. یکی زدیم چند تا نزدیم.

  Farhad Rahbari در 2/12/1390 | 13:24 گفت:


  مرد بزرگ...

  حمید فرازی در 2/12/1390 | 13:23 گفت:

  مرسی علی جان.خیلی خوبه که این کارو ادامه بدی تا یادمون نره چه بزرگانی داشتیم.قطعا آنری در کنار سایر اسطوره های باشگاه قلب همه توپچی ها باقی میمونه.درسته که هیچ وقت به حقش نرسید ولی در نزد ما بهترین بود و همین مهمه