آمار لیگ برتر

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 410,870 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار لیگ برتر

...(خدا وکیلی این چیه که باید پر شود؟)سلام

امیدوارم مفید باشه و لذت ببرید

تعداد برد ها: 195   (مسلما تعداد باخت ها هم 195 خواهد بود یادمه یه خبرگزاری می خواست آمار لیگ ایرانو بده نوشته بود تعداد کل برد ها مثلا فلان اندازه بعدش نوشته بود با کمال تعجب تعداد باخت ها هم همان اندازاه است! خب آخه وقتی 100 بار برد رخ داده بالاخره باید 100 تا هم باخت رخ داده باشه یا نه؟)

تعداد مساوی ها: 64

شوت های در چارچوب: 3784

شوت های خارج از چارچوب: 2924

گل ها: 740

هت تریک: 14

کلین شیت: 133

کل بازیکنانی که به میدان رفته اند: 517 نفر

کارت زرد: 824

کارت قرمز: 47

کل تماشاگران: 8919259

متوسط تعداد تماشاگر هر مسابقه: 34437

بهترین برد خانگی: 8_2 منچستر آرسنال :(   7_1 آرسنال بلکبرن 6_0 فولام QPR

بهترین برد خارج از خانه: 1_6 من یو من سیتی 0_5 فولام من یو 0_5 بولتون من یو

نوار پیروزی فعلی: آرسنال و من سیتی 3 برد پیاپی

نوار شکست ناپذیری فعلی: من یو 6 بازی بدون باخت

نوار باخت فعلی: QPR و بولتون 3 باخت متوالی

بیشترین پیروزی متوالی: 7 برد برای من سیتی

رکورد شکست ناپذیری: 14 بازی برای من سیتی

بیشترین شکست متوالی: 8 باخت برای ویگان

بیشترین برد: 20/ من سیتی

کمترین برد: 4/ ویگان

کمترین باخت: 3/ سیتی و یونایتد

بیشترین باخت: 18/ بولتون

بیشترین تساوی: 11/ استون ویلا

کمترین تساوی: 2/ بولتون

بیشترین کلین شیت: 12/ سیتی و یونایتد

کمترین کلین شیت: 0!!!/ بلکبرن(تو همه بازی هاشون گل خوردن طفلیا)

آرسنال تا الان 8 تا کلین شیت داشته از 26 مسابقه

بهترین گلزن هم که رابینه با 23 گل

بیشترین پاس گل 12 برای سیلوا از من سیتی در این قسمت رابین با 8 پاس گل بهترین پاس گل دهنده آرسناله و در جدول کلی چهارمه

ببخشید که این قدر طولانی شد(شکلکی که عرق پیشانیشو پاک می کنه)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 11/12/1390 | 16:22 گفت:

کامل و عالی بود . واقعا ممنون.

(Hooman sam (Dark metal در 11/12/1390 | 11:32 گفت:

مرسی...

moeinem در 11/12/1390 | 11:29 گفت:

سلام علی آقا خواهشا بازی ارسنال با لیورپول رو نیگا نکن:)خواهش میکنم.خواهش.خواهش.پلیز.لطف کن:)
علی آقا امیدوارم کلاس نداشته باشی تا از دیدن بازیه بهترین تیم جهان (آرسنال لذت ببری)با اختلاف4 گل میبریم.میگی نه نیگا کن!

مصطفي اكرامي در 11/12/1390 | 11:17 گفت:

علی اقا مرسی @};-

محسن آزاده در 11/12/1390 | 01:25 گفت:

احسنتم به شما ، علی آقا :)

توپچی جنوب در 11/12/1390 | 00:54 گفت:

مرسی علی جان فیض بردیم.........

علی ارشدی در 10/12/1390 | 23:59 گفت:

رضا باز داری کار خودمو سر خودم در میاری؟

شایان در 10/12/1390 | 23:55 گفت:

من لذت نبردم علی چون چیز جالبی نبود!!! بعد از 9 سال پست دادی که...

محمد حسینی در 10/12/1390 | 23:38 گفت:

merc

فرهاد در 10/12/1390 | 22:55 گفت:

مرسی

مهران کاظمی در 10/12/1390 | 22:54 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 10/12/1390 | 22:29 گفت:

عالي.

milad foadiyan در 10/12/1390 | 22:24 گفت:

merc

حمید فرازی در 10/12/1390 | 22:15 گفت:

خیلی هم خوب. خسته نباشی :)
نکته مثبت این فصلمون آمار کلین شیتاست که نسبت به فصل پیش پیشرفت خیلی خوب داشتیم

Saeed Milani در 10/12/1390 | 22:10 گفت:

مرسی علی آقای گل

علیرضا در 10/12/1390 | 22:01 گفت:

مرسی.................

پويان در 10/12/1390 | 21:56 گفت:

دستت درد نكنه

moeinem در 10/12/1390 | 21:30 گفت:

عمو 13 ممنون.دمت گرم