عکس هایی دیدنی از بازی های قبلی با ویلا

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 432,879 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

عکس هایی دیدنی از بازی های قبلی با ویلا

آرسنال_استون ویلا
سلام دوستان عزیز
مثل بازی قبل برای این بازی هم چند تا عکس از دیدار های قبلی این دو تیم رو براتون گذاشتم امیدوارم لذت ببرید و خاطره بازی خونتون دروباره بیاد بالا :دی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 5/1/1391 | 16:43 گفت:

مرسي قشنگ بود!گالاس كو؟
رضا شرافتيان: بچه ها با اين واژه كيفيت (يا همون كواليتي!!!!)ميونه عجيبي دارند با حرف زدن هم بارون نمي اد!

حسین عسگریان در 5/1/1391 | 16:33 گفت:

مرسی علی اقا جالب بود

♥Arsenal♥ در 5/1/1391 | 14:10 گفت:

این بازی رو با کیفی بالا خواهیم برد....

2تا تیم تو این چندسال برای آرسنال مشکل ساز بودن یکی ساندلند یکی هم همین استون ویلا

arash در 5/1/1391 | 13:08 گفت:

مرسي عكسها عالي بود. :)

مجتبی هانری در 5/1/1391 | 10:53 گفت:

ممنون 3بریک میبریم

شایان در 5/1/1391 | 10:15 گفت:

راستی صحبت های اخیر ونگر بسیار بسیار به دلم نشست در مورد نقل و انتقالات!!... ما باید دنبال کیفیت باشیم و... ما نمیخواهیم ساعت 11 و خورده ای شب 31 اگوست تیممون رو ببندیم!!!

شایان در 5/1/1391 | 10:13 گفت:

میدوارم ویلا رو ببریم و چلسی-تاتنهام هم یا چلسی ببره یا مساوی بشه که فک کنم مساوی عاقلانه تره!! باید اختلافمون رو با تاتنهام به بیش از 3 یا 4 برسانیم چون 2 بازی دشوار در پیش داریم با سیتی و چلسی

hamed در 5/1/1391 | 05:20 گفت:

گیلبرتو دداش اومده

JUGGLER 98 در 5/1/1391 | 05:12 گفت:

مرسی علی خان
بچه ها حکس آخری اونی که پشت کوسلینی کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 02:57 گفت:

مرسی...
آره قیافش اعصاب منم خورد میکنه...گالاس رو میگم...
like like

حمید فرازی در 5/1/1391 | 02:52 گفت:

مرسی عکسای جالبی بود فقط کاش اون گالاس رو نمیذاشتی که چشم دیدنشو ندارم