گمشدگان!!!!!

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 277,141 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گمشدگان!!!!!

تاک اسپورت تیم منتخبی از بازیکنان مفقود الاثر و بلکه مفقود الجسد!!!! رو ارائه کرده!

دروازه بان: هیلاریو گومز(تاتنهام)

مدافعان: فابیو(یونایتد) ساویچ و کولاروف(سیتی)

هافبک ها: مک فادن و بارکلی(اورتون) هارگریوز(سیتی) کرانچار(تاتی)

مهاجمان: پارک(مال خودمونه) اوون وبرباتف (یونایتد)


نکته ی جالب حضور پر رنگ سیتی و یونایتد در این لیسته!!!!
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 5/3/1391 | 21:32 گفت:

رضا شرافتیان@ کارای نیک!

ehs در 5/3/1391 | 18:04 گفت:

احتمالا اين كرانچار هم بايد بياد زير دست باباش تو ايران!!
مرسي علي جون جاي ارسنليهاي زيادي خاليه!!

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 15:58 گفت:

thank you...

شایان در 5/3/1391 | 15:26 گفت:

علی ارشدی راستشو بگو!! چی کار کردی؟؟ من که 4..5 ساله اینجام اما انقد آقا آرمان نوشابه پپسی رو صدا دار برامون باز نکرده!!!!

سالار لاری در 5/3/1391 | 14:09 گفت:

فکر کنم اسکیلاچی و شاماخ رو نیمکت ذخیرن !!!!!!!1

علی ارشدی در 5/3/1391 | 14:02 گفت:

رضا شرافتیان@ پس توقع داشتی برا تو نوشابه باز کنه؟؟؟؟

شایان در 5/3/1391 | 12:57 گفت:

آرمان عجب نوشابه ای برای علی باز کرد!!!

Farhad Rahbari در 5/3/1391 | 12:52 گفت:

در این درگه که گه که که و گه گه...!
ممنون

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 11:50 گفت:

مرسی علی عجب پست پرباری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهت توصیه میکنم به حرف های رضا شرافتیان گوش کنی

جدا از شو خی پست جالبی بود مرسی علی
واقعا خودمون میتونیم نماینده بیشتری داشته باشیم ضمنن حضور پر رنگ السیتی واسه من قابل پیشبینی بودnima در 5/3/1391 | 11:39 گفت:

عالی بود علی...مرسسی

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 11:38 گفت:

مرسی علی...
این نشون میده شانچستر و سیتی کشکشی کشکی بازیکن میخرن ، حتی بیشتر از حد نیازشون (مخصوصا سیتی) و همین میشه که یکی مثل برباتف داغون میشه ، یا یکی مثل ژکو باید رو نیمکت بشینه !!!

like like

آرمان امیراحمدی در 5/3/1391 | 10:40 گفت:

عالی بود

reza در 5/3/1391 | 10:25 گفت:

مر30

Morteza Bauer در 5/3/1391 | 09:59 گفت:

جالب بود

soroosh در 5/3/1391 | 09:06 گفت:

شاماخ عزیز کجاست؟؟؟؟
جای پارک اون باید باشه
آلمونیا هم جاش خالیه :دی

علی ارشدی در 5/3/1391 | 03:13 گفت:

رضا شرافتیان@

آره جای شماک و اسکیل بدجوری خالیه شاید هم اونا رو میت حساب کردن؟

شایان در 5/3/1391 | 02:15 گفت:

تاحالا پست به این اسپم ای ندیده بودم!!!

مث بقیه پست هات توپول بگیر بخواب باید بری دانشگاه خاطراتتو مرور کنی!!

راستی یورو2012 داره شروع میشه!!!!! جان من طرفدار آلمان باش و همش برو دانشگاه!! نتیجه میگیره آلمان!!

ماجرا اون هشت پا شدیا داش علی!! ببخشید اگه یکم تند رفتم

شایان در 5/3/1391 | 02:12 گفت:

جددا جای اسکیلاچی و چاماخ خالیست.... علی پست نمیدی نمیدی... یکی میدی بهتره ندی

چی گفتم

الان خوبه این پستت رو پاک کنم؟؟ خدا رو خوش میاد؟؟

مصطفی کاظمی در 5/3/1391 | 02:01 گفت:

یه پست اسپم دیگه از ارشدی!!

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 01:33 گفت:

جای شاماخ و اسکیلاچی خالیه. مرسی علی صورتی

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 01:02 گفت:

جالب بود♥