سرنوشت منچستر سیتی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 308,819 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرنوشت منچستر سیتی

سرنوشت منچستر سیتی


سلام رفقای گل آرسنالی
من میخوام بدونم نظر شما راجع به سرنوشت سیتی چیه کوتاه مدتش واسه این فصل بلند مدت واسه چند فصل آینده
اونچه که معلومه اگه این فصل به همین روال ادامه بدن میتونن قهرمان بشن ولی سوال اینجاست که آیا این روند رو میتونن حفظ کنن؟ من فکر میکنم احتمالا آره میتونن تا آخر فصل افت آنچنانی نخواهند داشت مگر یک بحرانی چیزی بره سراغشون که بعیده راستی ما ماه دسامبر با سیتی بازی رفتمون رو باید برگزار کنیم تا اینجا جلو یمای قوی فاجعه بودیم با در نظر گرفتن شرایط به من بگید فکر میکنید نتیجه بازی چی میشه

فقط لطفا منطقی و دور از احساسات و تعصب نظر بدین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد رضائی در 2/8/1390 | 14:44 گفت:

منچستر ازیه طرف 8 تا میزنه ازیه طرف 6 تا مخوره ، پیش بینی نتایج این فصل لیگ برتر خیلی سخته ، اگه بازی تو امارات باشه تساوی 2-2 غیر از این شاید 3-1 به نفع حریف...(دور از احساسات) . . . . . . 4-2 به نفع آرسنال(با تعصب واحساس)

mostafaa در 2/8/1390 | 11:47 گفت:

lمن سیتی بازیکن های خوبی داره مربی خوبی هم داره ولی به نظر من هر تیمی افت میکنه بخصوص وقتی تیم های دیگه رو اوج بیان. کافیه یه باخت تو لیگ برتر بدن اوناهنوز فشار و بازی های فشرده رو تجربه نکردن وقتی جام حذفی و انحادیه شروع بشه تو فشار میرن و تو لیگ فهرمانان هم هستن.از طرفی تو یکی از این ها که حذف بشن روحیشون خراب میشه.

saeed در 2/8/1390 | 01:47 گفت:

منچستر سیتی بلاخره پنچر میشه شاید آرسنال بتونه این کارو بکنه البته اگه دیابی و ورمالن آماده باشن و مصدوم دیگه ای نداشته باشیم

علی ارشدی در 2/8/1390 | 00:12 گفت:

منم به شخصه امیدوارم با یک نتیجه خوب بتونیم دهن همه رو ببندیم

آرمان امیراحمدی در 1/8/1390 | 23:56 گفت:

منچستر سیتی عین چلسی به اوح میرسه و بعد از ارضا شدن اخوال شهوت انگیز آقای عرب !!!! باید دید جه بلایی سرش میاد مقل چلسی که دیگه اونقدرها هم ترسناک نیست !

حسین در 1/8/1390 | 23:43 گفت:

من سیتی فقط این فصل و نهایتا یکی دو فصل دیگه میتونه رو بورس باشه...در مورد نتیجه ی بازیشون با ما هم باید بگم که اگه این هفته به چلسی نبازیم،حتما میتونیم حداقل یک امتیاز از من سیتی بگیریم ایشالا...البته امیدوارم که اینجوری بشه...

توپچی جنوب در 1/8/1390 | 23:42 گفت:

سوسکشون میکنیم تا دسامبر بچه ها کاملا با هم هماهنگ شدن وبازبیکنان جدیدمون تو تیم حسابی جا افتادن البته اگه بچه ها مصدوم نشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به امید پیروزی پیاپی توپچیها لندن..................!!!!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 1/8/1390 | 23:34 گفت:

این سبک بازی سیتی دقیقا سبک بازی آرسنال تو سال های قبل هست.پس چون با این سبک آشنا هستیم میشه حداقل یه تساوی گرفت.

reeza در 1/8/1390 | 23:19 گفت:

به نظر من که اگه بخوایم می تونیم ببیرم مگه همین امسال تو لیگ قهرمانان بایرن 2 تا بهشون نزد؟؟؟

محمد رستگار در 1/8/1390 | 23:13 گفت:

ایشالله می بریم...ببخشید.نمی تونم به باخت فکر کنم