ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 295,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

رای گیری ادامه دارد


سلام
این یکی دو روزه همه پست بلاگ ها و کامنت ها یک جوری مربوط به این رای گیری سایت گله
راستش این نظر سنجی اولش برای من مثل بقیه نظر سنجیا بود : معمولی
ولی از دیشب برام به یک جور وسیله برای حمایت از تیمم تبدیل شده
تیمی که شما هم دوستش دارید
تیمی که مدیون اون هستید چون شما رو خوشحال کرده و لذت بی نهایتی رو به شما داده
لطفا همه حتی کسانی که بیشتر از 100 بار هم رای دادن برن و رای بدن
اصلا نگران تقلب و حرف دیگران نباشید چون مطمئنا هوادارای سایر تیم ها هم میدونن میشه در این نظر سنجی n بار شرکت کرد و این کارو میکنن
آبروی آرسنال در میونه
رای شما آبروی تیم رو تضمین میکنه
امروز 11/11/2011 هست و تا 13/11/2011 نظر سنجی ادامه داره دیشب خیلی خوب رای دادین ولی کافی نیست تا پایان روز رای گیری باید به همون شکل ادامه بدید
در ضمن آقاین عزیز جون و دشت بش بیخود کامنت نذارید چون کامنت هاتون رو حذف میکنم لطفا دیگران هم این کارو بکنن
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad-sadegh در 21/8/1390 | 00:00 گفت:

مننننننننننننننن هستم
تا ابد آرسنال

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 23:38 گفت:

داداش من هستم

محمدرضاجاشي در 20/8/1390 | 22:40 گفت:

بچه ها من امروز اصلا نيمدم نت كه شب تا صبح بتركونم
گروه ديشب همه هستيد؟

Fateme در 20/8/1390 | 21:01 گفت:

من که فقط سه تا رای تونستم بدم :((
امیدوارم پایین تر از دوم نیایم که خیلی افت داره واسمون .

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 19:07 گفت:

اقایکی بیادمنو جمع کنه از10صبح تاحالادارم رای میدم کلم داره میترکه

علی ارشدی در 20/8/1390 | 18:52 گفت:

با تشکر از سعید و سام عزیز راستش این نظرسنجی فاقد اعتباره چون نتیجه واقعی نشون نمیده ولی بحث الان فقط کل کله

Saeed Milani در 20/8/1390 | 18:39 گفت:

آقا مرورگر رو یک باز ببند بعد بازکن دوباره رای بده! سایت گل اینقدر زرده که آی پی اینا حالیش نیست. همه تقلب کردن نه ما ، درصد رئال مادریدو که دستی مینویسه نامرد ، همه میدونن گل عشق رئال و رونالدوست. حالم ازش بهم میخوره ، اما تا میتونین رای بدین بازهم.

sam baygan در 20/8/1390 | 18:33 گفت:

دوستای ما که صد تا دویست تا رای دادن از صد تا دویست تا سیستم استفاده کردن!
پنجره رو ببندین باز کنین دوباره میاد،همین!

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 18:14 گفت:

چون بچه ها دارن از چندتا سیستم استفاده میکنن.من خودم هم با موبایل رای دادم هم با کامپیوتر خونه هم با لب تاپ.ولی شاید بچه ها راههایی برا دور زدن سیستم بلد باشن ولی من میدونم به صورت عادی با یک ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.

محمد اصغری در 20/8/1390 | 18:05 گفت:

اگه نمی شه چند بار با یک سیستم رای داد پس بچه ها چرا اینقدر گفتند که نظر سنجی زیر سوال بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 17:55 گفت:

فاطمه خانم باید با یه سیستم دیگه رای بدی ای پی کامپیوتر شما وقتی رای می دی تو سیستم سیو میشه و با یه ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.شما باید با گوشی یا با یه سیستم دیگه رای بدی.

Fateme در 20/8/1390 | 17:38 گفت:

علی nبار چیه؟؟؟ من یه بار رای دادم دیگه نمیذاره رای بدم !
صفحه ی نظر سنجیو که باز میکنم نتیجه و درصدارو نشونم میده !!
(اما انصافا کار ضایعیه ها ... همون یه رای بسه بابا ...)

Amir در 20/8/1390 | 17:17 گفت:

سلام
دوستان من امیر هستم از مراغه
عاشق هانری

Amir در 20/8/1390 | 17:14 گفت:

Only Arsenal

ایمان بهادران در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

agha man nafahmidam ray bedam bazam ya na

hamed در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

ما هم رای دادیم.

saeed در 20/8/1390 | 16:59 گفت:

امشب دوباره باید بترکونیم خواب رو برای طرفدارایه تیم های دیگه حروم کنیم فقط آرسنال

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:52 گفت:

1نفر 1رای.
اگه همه رای بدن بازن تو صدریم.
فقط همه رای بدن.

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:42 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:41 گفت:

دقیقا محمد راست میگه نظرات رو بخونید و نظر هم بدید فکر نکنن آرسنالیا کمن

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:39 گفت:

بابا این رئال داره خرکی میره بالا.بجنبید دیگه.امشب ارسنالیه با ید بسیج بشن اگه این 2624نفر هر کدوم 1بار هم رای می دادند الان هیچ کدوم از تیم ها به گرد پای ارسنال هم نمی رسیدند.
من تو سایت گل نظرات رو خوندم معلوم میشه این نظر سنجی برای همه مهمه.
فقط تزل...تزل....تزل

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:35 گفت:

vote ARSENAL

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:33 گفت:

2624 تا این لحظه

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:31 گفت:

یکی به من بگه کانون ما چند تا عضو داره؟