اخبار جدید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 409,296 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار جدید

چند خبر جدید


سلام
خبر اول این که تئو گفته از بازی کردن کنار رابین لذت میبره نقل قول بعضی حرفای تئو:
ما واقعا دوست داریم با هم بازی کنیم
در طول سال های گذشته من مصدومیت های خودم رو داشتم و رابین مال خودشو پس فرصت زیادی نداشتیم که کنار هم بازی کنیم اما امسال میتونید نشانه های اینو ببینید که ما به خوبی میدونیم که اون یکی دیگه به کجای زمین میره (راحت هم رو پیدا میکنیم)
و البته این که کل تیم داره رشد میکنه
اما خبر بعدی این که داور بازی آرسنال فولام مایک دین هست که داور سرشناسیه
خبر بعدی هم که البته خیلی جدید نیست برد تاتنهامه که قابل پیش بینی بود و حالا تاتنهام با 11 بازی(یک بازی کمتر از بقیه) و 25 امتیاز بالتر از آرسنال و چلسی در رتبه سوم قرار گرفته هر چند که به نظر من این جایگاه دوام نداره و باز هم در آخر فصل این آرسنال هست که بالاتر از تاتنهام قرار میگیره
سوال اینجاست ترتیب تیم های لندنی در جدول آخر فصل چیه؟ یعنی کدوم یکی بالاتر از بقیه قرار میگیره کی دوم و کی سوم میشه بین 3 تیم لندنی منظورمه)
نظر من اینه : آرسنال چلسی تاتنهام
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 20:05 گفت:

تو فوتبال هيچي معلوم نيست ولي من حدث ميزنم من سيتي قهرمان بعدش شانچستر بعدش ارسنال بعدش تاتنهام بعد ليور پول بع چلسي

aso در 1/9/1390 | 19:19 گفت:

به نظرم من که اگه بواس تو چلسی بمونه اینجوری میشه :
آرسنال - تاتنهام - چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:01 گفت:

رضا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همسرت هم ارسنالی باشه اصلا بزارش جزو شرایط ازدواجت ها ها ها شوخی کرم ایشالله خوشبخت بشین.

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:16 گفت:

ویلاس بواس کم تجربه است آنجلوتی با اون همه تجربش تو لیگ برتر غرق شد!!

hamed در 1/9/1390 | 16:35 گفت:

آرسنال - چلسی - تاتنهام.......

saeed در 1/9/1390 | 16:25 گفت:

آرنال باید زمستون تیمو قوی کنه

saeed در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

به نظر من چلس تیمی نیست که بتونه خودش رو جمع کنه و حال و روزش از این بد تر هم میشه ولی تاتنهام مربی بزرگی داره و مطمئنم افت نمیکنه اگه آرسنال امسال دوباره خدای نکرده افت کنه تاتنهام فاصله رو زیاد میکنه

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:22 گفت:

آرسنال-تاتنهام-چلسی!شاید نه اصلا نمیدونم!
آرسنال همیشه آخرای فصل کم میاره برعکس چلسی و تاتنهام!ولی امیدوارم و باید صبر داشته باشیم!


آقا رضا مبارکه ایشالله خوشبخت بشین!!
بچه ها به آقا رضا تبریک بگید!:))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:10 گفت:

چی گفتم! رضا جام؟ منظورم رضا جان بود شرمنده

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:09 گفت:

رضا جام مبارکه انشاالله که خوشبخت مشین با هم دیگه از راه دور میبوسمت شما هم از راه دور شیرینی یادت نشه :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

بچه هاامشب عقدمه برام دعاکنید.21سالمه نمیدونم زوده یانه.عاشق همتونم.بهم ایمیل بدین..saleh_aji_ali@yahoo.com

sam baygan در 1/9/1390 | 15:32 گفت:

تو این چن ساله این اولین ساله این همه ازخودگذشتگی و فداکاری تو تیمه.بازیکنای این نسلم ظاهرا نسبت به چن سال قبل با غیرت ترن.(مصاحبه و بازیای رابین و سانگ و ویلشر و ولکات و ژسنی که ادمو دلگرم میکنه کجا،فلامینی و کلیچی و هلب و سسک کجا!
ترتیبشم به نظر من:چلسی،آرسنال،تاتنهام.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 15:25 گفت:

بچه هالیساندرولوپربازیکن لیون چطوره؟

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:23 گفت:

ارسنال چلسی تاتنهام

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 14:43 گفت:

علی عزیز ممنون.آرسنال-تاتنهام -چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:18 گفت:

اره دیشب بازی تاتنهام رو شبکه های اسکای اسپورت1و canal+sportو نوا اسپرت1 هم پخش میکرد منم دیدم دقیقه 80 وتاتنهام 2بر 0 پیشه تی وی رو خاموش کردم!!!!!!!!!!!!!!

اما ترتیب قرار گرفتن تیم های لندنی ارسنال -چلسی -تاتنهام -ساندرلند -فولام
شک نکنید همینجوری میشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

چلسی آرسنال تاتنهام

sepehr najafian در 1/9/1390 | 14:06 گفت:

تاتنهام بالاتر از چلسی قرار میگیره.

علی ارشدی در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

میدونم فولام ساندر لند وست هام و... ولی آرسنال چلسی و تاتنهام تیمای مهم لندن هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:42 گفت:

آقاشهرام.دیشب دانگلم اسکای اسپورت 1و2وسوپرکالچوواسکای اسپورت24واسپورت activ1و2و3روبازکرد.ون بازی تاتنهام واستون ویلارونیه اول ازکانال canal+sportدیدم ونیمه دوم ازاسکای اسپورت1

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:38 گفت:

ماقهرمانیم اینومطمئنم منچسترسیتی بحرانش نزدیکه .آرسنال چلسی تاتنهام.تازه فولام وساندرلندهم لندنی هستن

امین در 1/9/1390 | 13:26 گفت:

تاتنهام-آرسنال-چلسی