خبرهایی از نقل وانتقالات+آپدیت

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر بازیکن فقط ویلشر
کل بازدید: 14,580 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبرهایی از نقل وانتقالات+آپدیت

خبرهایی از نقل وانتقالات


به نوشته منابع معتبر احتمال بسیار زیاد آرشاوین به تیم دینامو مسکو خواهد پیوست
یان ام ویلا همچنان در رادار آرسنال هست و بسیاری انتقال این بازیکن را در آینده نزدیک به آرسنال بسیار محتمل میدانند(به نظرم ونگر اینم مثل نصری وشاماخ و.. میگره)
همچنین فرناندو یورنته هم در رادار آرسنال هست ولی با توجه به سیاست های ونگر احتمال این انتقال 30درصده
آپدیت در زیر:
بعد از اینکه آرشاوین گفته تو لندن راحته احتمال رفتنش کمی کمرنگ شده ولی شاید باشگاه اونو بفروشه
آرسنال به دنبال ایسکو هافبک 20ساله مالاگا و تیم زیر 21ساله های اسپانیاست.البته منچستر هم به دنبال این بازیکنه و گفته شده شانس اونا زیادتر از آرسناله
آرسنال لوکاس بیگلیا هافبک اندرلخت بلژیک رو زیر نظر داره ولی احتمال گرفتن این بازیکن پاییه چون فقط در صورتی که ام ویلا نیاد اونو میگیرن
سباستین اسکلچی هم احتمالا به المپیاکوس فروخته شه


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 16/6/1391 | 16:49 گفت:

با اومدن هر دو موافقم ولی قبلش باید چاماخ بدیم بره

عرفان در 16/6/1391 | 12:58 گفت:

ونگر گفت اگر در روز پایانی بازیکنی به خدمت نگیریم در ژانویه بازیکن جدید در تیم خواهید دید.اما من معتقدم بازیکنای ناشناس و داغون تو سبک جنکینسون میگیره بیاره پرورش بده.شایدم فابرگاسو میخواد بیاره که گفته سورپرایز میشیم و شاید دلیل نخریدن ام ویلا هم همین بوده.فقط خودش سر از کاراش در میاره

♥Arsenal♥ در 16/6/1391 | 12:07 گفت:

اینایی که گفتی فقط تو رادار فتح الله زاده و روحانیان نیستند...........×

Morteza Bauer در 16/6/1391 | 10:54 گفت:

هیچکسو نمیخرن.این آرساوین بیچاره هم رو میدن میره.
چقد گفتن تیوته .کابای.ام ویلا.ولی هیچکدوم نیومدن همش شایعس.الکی میخوان دل خوش کنن

masoud mahmudpur در 16/6/1391 | 09:18 گفت:

هیچکدوم رو نمیگیریم

HAMED toopchi در 16/6/1391 | 06:59 گفت:

اگه ميخواستن بخرن، تابستون ميخريدن

HOSSEIN در 16/6/1391 | 02:01 گفت:

در ضمن نه ام ویلا میاد و نه یورنته آرشا هم حیفه بره بخدا.اما من اگه هم بره 2 تا خاطره استثنایی رو از اون تو قلبم نگه میدارم:
1-4 تا گلی که به لیوردوغ زد
2-گلی که باعث پیروزی ما بر اون بووووووووووووووووووووقها شد.
در وصفش میتوان چنین کرد

HOSSEIN در 16/6/1391 | 01:59 گفت:

خوشم میاد تازه چند روزه پنجره بسته شده،از حالا برای پنجره زمستون شایعه در میارن
بابا زمستون پنجره ای برای آرسنال باز نمیشه مگر در صورت نیاز شدید به یه بازیکن.