Revenge wednesday

نویسنده: سالار لاری

وبلاگ من
نویسنده: سالار لاری
من بدشانس ترین طرفدار بدبخت ترین تیم دنیام!!!
کل بازدید: 10,932 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Revenge wednesday

سلام خدمت توپچی های عزیز
بازی شنبه به هر نحوی بود به پایان رسید و اصلا نمیخوام بهش فکر کنم
چون بعد از اون شکست کذایی معروف جلوی منچستریونایتد بدترین روز عمرم بود و
انقدر از لحاظ روحی بهم ضربه خورده که هنوز حالم سر جاش نیومده!
فقط
اینو بدونید که هنوز شانس قهرمانی هستیم؛ منچستر سیتی و چلسی با اینکه
سرجمع 5 بار هم این فصل صدر نبودند خودشون رو بخت اول قهرمانی میدونند و
اونوقت ما انقدر ناامید.....!!!

بریم سر اصل مطلب
از هیاهوی صدر جدول که بگذریم بازی 4شنبه شب قضیش با بقیه بازی ها فرق داره این بازی، بازی با دشمن ترین دشمن آرسنال یعنی منچستریونایتد هست
این بازی از چند جنبه برای ما مهم ترین بازی فصل هست
اول اینکه منچستریونایتد بزرگترین دشمن ما آرسنالی هاست
دوم، چند وقته که نتونستیم اونا رو ببریم حتی وقتی که انقدر ضعیف شدن واقعیت امر اینه که بازیکنای ما از یونایتد میترسند! پس برد جلوی یونایتد چنان روحیه ای به تیم برمیگردونه که کلی کار ما رو تو راه رسیدن به قهرمانی راحت میکنه
سوم، ما باید انتقام اون بازی لعنتی رو ازشون بگیریم حالا احتمال زیاد فعلا نتونیم نتیجش رو جبران کنیم ولی این برد مقدمه ای میشه برا برد های بعدی جلوی من یو!
چهارم، اون خائن حالش گرفته بشه
پنجم، برای اینکه بازی با لیور رو فراموش کنیم و تو کورس بمونیم به برد تو این بازی احتیاج داریم

همونطوری که قبلا هم دوستان تو سایت زده بودند بازی 4شنبه شب قراره در برج میلاد برگزار بشه و طبق منبع موثقی که من دارم یکی از دوستام رئیس سایت منچستریونایتد که حتی از عوامل برنامه فوتبال120 هم هست رو میشناسه و اون بهش گفته بازی تحت هر شرایطی تو سالن 1000 نفری برج میلاد برگزار میشه، تا این لحظه که من دارم این پست رو مینویسم حدود 270 نفر این بلیت رو خریداری کردند که معلوم نیست چند نفر منچستر و چند نفر آرسنالی هستند ولی با تبلیغ هایی که تو پیج ها و سایت های منچستری صورت گرفته به نظر میرسه بیشترشون منچستری باشن
از تمام دوستان تهرانی و دوستانی که در شهرستان هستند ولی شرایطش رو دارند خواهش میکنم برن و این بلیت رو  تهیه کنند و تو این اوضاع و احوال آشفته تیمشون رو تنها نذارند و دوباره نشون بدن آرسنالی ها چقدر زیاد هستند و تحت هر شرایطی پشت تیمشون وایسادن دوستان لطفا یه شب دیر بخوابید! نترسید که فرداش دانشگاه دارید یا باید 5شنبه هم برید سر کار یا مدرسه!!! یه شب هزار شب نمیشه ولی اگه برنده بیرون بیایم (انشاءالله) این یه شب برا هزار شب خاطره میشه!!!

برای تهیه ی بلیت به لینک زیر مراجعه کنید:
http://khobnet.ir/Voucher/SV392/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%DB%8C_%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84_%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF
به امید پیروزی در بازی آینده و قهرمانی لیگ, به امید خدا


ددوستانی که میان تو کامنت بنویسن که یه آمار تقریبی هم داشته باشیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 21/11/1392 | 22:01 گفت:

حالا ما که نیستیم ولی هم صدا با امارات خائنو هووووووووووووووووووو کنین.............

ali در 21/11/1392 | 21:43 گفت:

مهرزاد جیرود قدرت بدنی خوبی داره .. تو یکو دو های پشت محوطه خوبه چون تک روی نمیکنه... تمام زربه سر هارو میزه به غیر کرنرا !!!!!

محسن عاشوری در 21/11/1392 | 20:45 گفت:

ای خدا کمکمون کن تا ببریم ..

هادی در 21/11/1392 | 20:29 گفت:

بچه ها سایت گل زده ریبری بازی رفت آرسنال بایرن رو از دست داد!

ahmadreza در 21/11/1392 | 20:15 گفت:

نگران نباش دادا هستیم به امید خدا سربلند بیرون میایم بازی رفت رفتیم ولی بد خورد تو حالمون اونم با گل و خوشحالی اون خائن این بار برا انتقام میریم البته ظرفیت سالن اصلی 1600 نفر هست

مهرزاد در 21/11/1392 | 19:08 گفت:

اره قضیه ناموسیه.

امیدوارم جیرود بازی نکنه حتی اگه بنتنر بازی کرد. نمی دونم از خودخواهی ونگر یا واقعا تو سیستم بازی به کار میاد.اگه اره کسی می دونه کسی نه شوت بلد بزنه نه سرعت داره نه دریبل بلده بزنه(ما رو با این بازی سر هوا خفه کردین) دقیقا چه ویرگی دیگه ای داره؟

masoud mahmudpur در 21/11/1392 | 18:41 گفت:

دمت گرم!بازیه مرگ وزندگیه!

سالار لاری در 21/11/1392 | 17:39 گفت:

شد 300 نفر