Arsenal Sign Flamini!!!!

نویسنده: Novin

وبلاگ من
نویسنده: Novin
divooneye arsenal
کل بازدید: 14,818 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Arsenal Sign Flamini!!!!

هیچی دیگه از بین اوزیل و لارس بندر و دی ماریا که به ما لینک شده بودن موفق شدیم فلامینی رو بگیریم.goal.com
گفته ارسنال فلامینی رو گرفته با یه قرارداد دوساله ولی سایت خود ارسنال هنوز چیزی منتشر نکرده.
نمیخوام فاز منفی بدم ولی خدا وکیلی تاتنهام رو ببین، چلسی رو ببین بعد بیا ما رو هم ببین. هر بازی هم که داریم یه مصدوم میدیم اونوقت تازه یه بازیکن بعد از دو ماه گرفتیم.سانوگو هم که فعلا اصلا حساب نمیشه چون توی بازی های مهم نمیشه روش حساب کرد.
دیابی که کلا نیست،ویلشر هم احتمال مصدومیتش با توجه به فصل های پیش خیلی زیاده،پولدی هم که حداقل سه هفته نیست،ورما هم که فعلا نیست.
ما نباید از بردن فولهام و فنر باغچه خیلی ذوق کنیم اگه تونستیم چلسی و سیتی و تات و یونایتد رو بزنیم اونوقت میتونیم به قهرمانی فکر کنیم چو ن تیمی که میخواد قهرمان شه بایدتیمای معمولی رو ببره ،دعوا روی امتیاز گرفتن از تیمهای قویه.
نمیدونم ایا این خط دفاع چند بازی اخیر که فقط یه سنتر تخصصی (پر) توش هست و از بازیکن گوش در وسط استفاده میشه جلوی تیمهای گردن کلفت جواب میده یا نه.

به امید خریدهای به قول رئیس special طی چند روز مونده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali heidari در 8/6/1392 | 09:42 گفت:

آقا تورس گذاشتن واسه فروش بخریم اینو خوبه که

حمید pires در 7/6/1392 | 23:27 گفت:

فلامینی بازیکن جنگنده ایه مثل روسیچکی و جکی تمام توانشو تو هربازی میذاره منکه خیلی خوشبینم .

بهزاد کاویانی در 7/6/1392 | 21:12 گفت:

فلامینی از هیچی که بهتره ولی هنوز خیلی کم تعدادیم خیلیییییییییییییییییییی

Mobinho در 7/6/1392 | 19:26 گفت:

گور پدر همشون حالم از همتون به هم میخوره گداهای عوضی.
این همه پولو میخاید چیکار کنید اقلا بدین ونگر بینیشو عمل کنه و گازیدیس مو بکاره

ناصر در 7/6/1392 | 18:45 گفت:

با این خرید فقط به هواداران توهین کرد.

mohammad javad در 7/6/1392 | 17:27 گفت:

گوستاوو رو توهمین پست میتونستیم بگیریم که نگرفتیم.

علی قاسمی در 7/6/1392 | 17:23 گفت:

هه هه

چه بازیکنی گرفتیم

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایی هافبک های تیم خیلی بهتر از این هستن و فقط برای ذخیره خوبه

علی قاسمی در 7/6/1392 | 17:21 گفت:

فلامینی تموم شد

اامد

mohammad javad در 7/6/1392 | 17:20 گفت:

این عکساش:
http://www.arsenal.com/news/news-archive/pictures-flamini-signs
خودمونیما چقد پیراهن ارسنال به فلامینی میاد

mohammad javad در 7/6/1392 | 17:16 گفت:

باشگاهم قرارداد فلامینی رو تایید کرد

http://www.arsenal.com/news/news-archive/mathieu-flamini-rejoins-arsena
l
بریم حالشو ببریم یه خرید دیگه

علی قاسمی در 7/6/1392 | 17:15 گفت:

در ضمن پودولسکی8 تا 10 هفته بیرون خواهد بود

علی قاسمی در 7/6/1392 | 17:14 گفت:

بچه ها در این وضعیت که بازیکن کم داریم باید یکی دو تا خرید ارزون کنیم و در کنارش پولامونا برای 2 خرید خوب بذاریم کنار و نمیتونیم 4 بازیکن گرون بخریم

اما در این شرایط باید ای رو در نظر بگیریم که نباید بازیکن های ما این احساس رو کنند که اگه برن میتونن باز برگردن .. و این میتونه برای ما بد باشه و این چند سال کم نشده که بازیکن رفته بررگرده به تیم و این اصلا خوب نیست

aYaD در 7/6/1392 | 16:36 گفت:

وضع ما الان اینطوریه!
آقا من الان کفش میخوام!!
میرم واسه خرید میبینم کفش با کیفیت عالی دیگه زیر 300،000 پیدا نمیشه!! آخرین باری که واسه خرید کفش رفتم بازار 2 سال پیش بوده. اون موقع کفش ایده آلمو با 100،000 میخریدم!!
حالا یا باید با دمپایی سر کنم یا کفش پاره یا کفش با کیفیتی که میدونم 4، 5 سال جواب میده رو بخرم!!!
ونگر اصرار داره که این کفشا کیفیت لازم رو ندارن یا نسبت به کیفیتشون قیمتشون خیلی بالاست!!
خیال داره خودش بره چرم خریداری کنه (سونوگو) و کفششو درست کنه یا اینکه از کفش های با کیفیت سابقش که قبلا ازشون استفاده کرده و به شدت احتیاج به ترمیم داره استفاده کنه(فلامینی) و البته خودش میدونه مطمئنا اون کفش مثل روز اولش نیست و اون اعتماد به نفس رو بهش ( به تیمش ) نمیده!!
ونگر بابا من سالهاست که مریدتم!! الانم هستم!! آخه لامصصصصصب یه کفش با کیفیت بخر!!! که 3،4 سال هم استفاده کنی آخ نگه!! بعد کنارش کفشاتم بدووووزز!!! باز خدا رو شکر کفش فروشیتو تعطیل کردی!!!
الان ژروین، شاماخ، اسکیلاچی، ژورو، آرشاوین رفتن!!! جایگزین کن پسر خوب!! هنوز 2 هفته بیشتر نگذشته تیم خورد به پیسی!! اینجوری میخوای تو 4 جام شرکت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 7/6/1392 | 16:21 گفت:

از اسکیلاچی که بهتره

در ضمن فلامینی اگه مصدوم نشه زیاد به کار میاد چون چند پسته هست....

aYaD در 7/6/1392 | 16:20 گفت:

ونگر بازیکن چند پستی میخواست!! ما رو باش فک میکردیم منظورش رونی یا سوارزه
من خودم یکی از مریدان ونگرم اما این بشر وااااقعا خسیسه!!! بابا یکم شلش کن!! والا بازیکن نداریم دیگه!!! پودولسکی 2 ماه نیستش! توماس و جکی هم همیشه احتمال مصدومیتشن هست!! بابا تیم رو رینگه!! دفاع راست گذاشتی پست دفاع وسط!! آخه مگه مجبوریم!!! مطمئنن سونوگو بازیکن خوبیه اما الان واقعا اعتماد به نفسش صفره!! بعید میدونم حداقل تا نیم فصل بشه روش حساب کرد!! همین سانیا هک زیاد مصدوم میشه! اگه اینم بازی بعدی مصدوم شه کیو کنار مرته ساکر میذاره!!

siamak در 7/6/1392 | 15:42 گفت:

چرا به درد نخوره؟؟؟حتما به دردمون میخوره.از چندتا بچه ریزه بهتره بعدش ما بازیکنامون کمن و هرکی بیاد خوبه
حالا نمیدونم چرا رئیس گیر داده رو بازیکن مفتی؟؟50 یا60تاشو الکی بدن اوزیل یا فالکائو با سرمیان ما که دیگه وقتی نداریم کسیم نمونده دیگه حداقل اشغال نخریم.بقیشم بدیم ی دفاع راست.دوتا خرید تاپ داشته باشیم بازم خوبه واسه تابستون.اخه چرا هیچی خرچ نشده ازش؟؟؟اون هیچ اضافم شده بهش. ;o
تاتی هم لاما رو با 30 تا خرید(دمشون گرم ببین چطور خرج کردن ولی خب ازم مطمئنم درحد ما نیستن باهمین تیم هم این پولا همش از فروش بیل بدست میاد)
واقعا دیواااانه شدم بخدا
میدونم شاید چرت بیاد بنظرتون ولی من به همین تیمم امیدوارم.ترکیب خوبی داریم فقط ریدم ب این مصدومیت ها.لوکاس که 10 هفته رفت

محمد مهدي نوروزي در 7/6/1392 | 15:31 گفت:

کاچی بعض هیچی
همینشم خدا رو شکر

T.Vermaelen در 7/6/1392 | 14:37 گفت:

۲۰ باشـگاه ثروتمند دنیا

منچستر یونایتد با ۲٫۲۴ میلیارد دالر به عنوان ثروتمند‌ترین باشگاه فوتبالی جهان از نگاه مجله «فوربس» انتخاب شد.
مجله اقتصادی فوربس در گزارشی ثروتمندترین باشگاه‌های حال حاضر فوتبال جهان از نظر ثروت مالی باشگاه و بازیکنان را اعلام کرد که در آن منچستر یونایتد در صدر قرار دارد.
در فهرست ۲۰ باشگاهی که مجله فوربس از تیم‌های اروپایی منتشر کرد، منچسترسیتی با وجود مالکان متمول اماراتی خود در جایگاه ۱۳ قرار دارد این در حالی است که نامی از پاری‌سن‌ژرمن که در دو سال اخیر با خرید چند ستاره نام آشنا کاملاً متحول شده است وجود ندارد.
در زیر ۲۰ باشگاه ثروتمند را به ترتیب می‌آوریم:
۱- منچستر یونایتد (۲٫۲۴ میلیارد دالر )
۲- رئال مادرید (۱٫۸۷ میلیارد دالر)
۳- بارسلونا (۱٫۳۱ میلیارد دالر )
۴- آرسنال (۱٫۲۹ میلیارد دالر )
۵- بایرن‌ مونیخ (۱٫۲۶ میلیارد دالر )
۶- میلان (۹۸۹ میلیون دالر )
۷- چلسی (۷۶۱ میلیون دالر )
۸- لیورپول (۶۲۸ میلیون دالر )
۹ – یوونتوس (۶۱۹ میلیون دالر )
۱۰- شالکه (۵۸۷ میلیون دالر )
۱۱- تاتنهام (۵۶۴ میلیون دالر )
۱۲- اینتر (۴۹۰ میلیون دالر )
۱۳- منچسترسیتی (۴۴۲ میلیون دالر )
۱۴- بوروسیا دورتموند (۳۹۴ میلیون دالر )
۱۵- لیون (۳۸۵ میلیون دالر )
۱۶- هامبورگ (۳۵۵ میلیون دالر )
۱۷- رم (۳۵۴ میلیون دالر )
۱۸- مارسی (۳۴۹ میلیون دالر )
۱۹- والنسیا (۲۸۸ میلیون دالر )
۲۰- ناپولی (۲۸۳ میلیارد دالر )

Enrique در 7/6/1392 | 14:11 گفت:

تموم تیمای بزرگ دنیا میرن بازیکنای سرحال و قبراق میگیرن ولی ما داریم سیر قهقرایی (بازگشت به عقب) رو طی میکنیم !!!

Vishka در 7/6/1392 | 13:53 گفت:

فلامینی بازیکن خوبی بود وقتی که اوجش تو آرسنال بود. اما الان با تجربه ایه که خسته س.

علی افرایی در 7/6/1392 | 13:44 گفت:

پیشنهاد دادن که گناه نیست

امیر صفای نیکو در 7/6/1392 | 13:36 گفت:

باز فلامینی بهتر از ایگنسی میکل و این زیر 18 ها هست.باز تجربش بدردمون میخوره...

parham ghaderi در 7/6/1392 | 13:27 گفت:

فلامینی درسته بازیکن تعیین کننده ای نیست ولی خیلی به درد بخوره تو میلانم موثر بو واسه روزایی که مصدوم زیاد داریم خوبه بعدم با باشگاه و مربی آشناست دفاع راستم میتونه بازی کنه از همه مهمتر اینه که free اومده و پول هدر ندادیم

علی افرایی در 7/6/1392 | 13:22 گفت:

واویلا خیلی.خسته شدم لیلی

امیر صفای نیکو در 7/6/1392 | 13:14 گفت:

Former Arsenal midfielder Mathieu Flamini is in talks over a return to Emirates Stadium.

Source : bbc.co.uk

امیر صفای نیکو در 7/6/1392 | 13:14 گفت:

Arsenal target Angel Di Maria insists he is happy to remain at Real Madrid and fight for his place in Carlo Ancelotti’s side.

Source : Goal.com

امیر صفای نیکو در 7/6/1392 | 13:10 گفت:

رونی هم که به کل منتفی شد..........

ahmad behrozi در 7/6/1392 | 13:09 گفت:

ولی من میگم امسال واسه قهرمانی مبارزه میکنیم حالا میبینید
شاید قهرمان نشیم ولی مبارزشو میکنیم

امیر صفای نیکو در 7/6/1392 | 13:08 گفت:

آقا سلام.وبعد هم باید بگم با این وضعیت که همه تیم ها بسته شدن و بازیکن های خوبشون رو جذب کردن،ونگر باز باید یک معجزه بکنه تا بازیکن خوب جذب کنیم....احتمال میدم یک خرید دقیقه 90 مثل مونرئال داشته باشیم....

Novin در 7/6/1392 | 13:01 گفت:

احمد خان واقعا به نکته ی خوبی اشاره کردی.

Novin در 7/6/1392 | 12:59 گفت:

به نظر من ما الان بازیکنی میخوایم که تو دوران خوبش باشه و بدردمون بخوره نه بازیکن29 ساله ای که بخوایم بیاریمش رو فرم.

ahmad behrozi در 7/6/1392 | 12:58 گفت:

همه تیم ها ترکیبشون رو قوی تر از قبل کردن ما خوشحالیم این فصل بازیکنای کلیدیمون رو نفروختیم.
..............................................................................................................................
بازیکن کلیدی نداشتیم وگرنه حتما میفروختیم

ahmad behrozi در 7/6/1392 | 12:57 گفت:

بنظر من که فلامینی خیلی هم تدردمون میخوره واقعا اگه به دوران خوبش برسه بازیکن تاثیر گذار و مثبتیه

ArSeNaL در 7/6/1392 | 12:56 گفت:

به قول خود ونگر حتما فلامینی 1خرید [special]

Novin در 7/6/1392 | 12:54 گفت:

به نظر من بازیکن با کیفیت مفت پیدا نمیشه.

همه تیم ها ترکیبشون رو قوی تر از قبل کردن ما خوشحالیم این فصل بازیکنای کلیدیمون رو نفروختیم.

jafar در 7/6/1392 | 12:52 گفت:

این انتقال هنوز قطعی نیستش

jafar در 7/6/1392 | 12:51 گفت:

http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2013/08/29/4221503/flamini-signs-two-year-arsenal-deal?ICID=HP_HN_1

amir در 7/6/1392 | 12:50 گفت:

من که اصلا با جذبش موافق نیستم
بره دنبال جام گرفتنش...ونگر دنبال بازیکنیه که با کیفیت وصد البته مفت باشه...

jafar در 7/6/1392 | 12:44 گفت:

با توجه به کمبود بازیکن باید از این خرید خوشحال باشیم