In Arsene We Trust

نویسنده: Pezhman

وبلاگ من
نویسنده: Pezhman
۲۲ سالمه،آرسنالی شدن من به خریدن اولین لباس ورزشی ام در ۷ سالگی ام بر میگرده که کاملا هم اتفاقی بود و بعد از اون تازه آرسنالی شدم...یادش بخیر شماره برگکمپ و پشتش زدم...عاشق فوتبال پاک آرسنالم... زنده باد پروفسور...
کل بازدید: 4,202 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

In Arsene We Trust

رفیق روزهای خوب،رفیق خوب روزها
همیشه ماندگار من،همیشه در هنوزها


سلام دوستان...
این روزها روزهای خوبی نیست،برای هیچ توپچی ای...برای من،شما،هوادارای نزدیک به تیم،بازیکنها و حتی آقای ونگر...
اما واقعا بعضی از ما بی انصافی می کنیم.
ما جام اتحادیه رو از دست دادیم که هیچ یک از تیم های بزرگ در اون به نتیجه نرسیدن.تو ‏F.A Cup‏ به جمع شانزده تیم رسیدیم و امید داریم.در لیگ قهرمانان به نظر من حرفای زیادی در مقابل بایرن برای گفتن داریم.(البته به امید خدا...)
می بینید هنوز فصل تمام نشده ولی خیلی از ما ناامیدیم.دنبال چرا هم نمی گردیم!‏
منم مثل همه دوست دارم ‏‎ ‎صبح که از خواب پا میشم ببینم چند ستاره ی جدید خریدیم.
منم دوست دارم مثل چند سال پیش دبل کنیم.
منم دوست دارم دوباره یه فصل دیگه بدون شکست قهرمان لیگ برتر بشیم.
منم دوست دارم تا دوباره امثال آنری،ویرا،برگکمپ،پیرس و...تو تیمم بازی کنن.
و خیلی چیزای دیگه...اما یه سوال از همه رفیقای گلم دارم،...
این افتخاراتی که ما ازش به نیکی یاد می کنیم و به اون افتخار میکنیم مدیون زحمات چه کسی است؟!
این خاطراتی که ما امروز اون هارو مثل پتک تو سر رییس می کوبیم و رای به انقضای تاریخ مصرفش میدیم زحمات چه کسی رقم زده؟
می بینید ما افتخارات خود آقای ونگر و تو سرش می کوبیم و به رخش میکشیم.
من مخالف این حرفم که آرسنال بدون آقای ونگر هیچه...اما همیشه معتقدم که قدر چیزهای خوبی رو که دارم باید بدونم.
یادمه تو یه برنامه از دکتر صدر شنیدم که در باره ی رییس میگفت:آرسن ونگر در سالهای ابتدایی حضورش در آرسنال افتخارات زیادی رو در به دست آوردن جام برای این تیم رقم زد و حالا با سیاست های مالیش یک میراث ارزشمند به نام ورزشگاه امارات به جای گذاشته.
می بینید این حرف کسی که از من خیلی بیشتر میدونه.
به نظر من این ذات آدمیه که میل به جاه طلبی داره،و ما هم مثل رابین جاه طلبی رو فقط به خرید ستاره های گرون قیمت می بینیم.‏
اما همه چیز این نیست،من هنوزم خاطراتی از پروفسور و آرسنال در ذهنمه که به همین فصل به اصطلاح کابوس وار!!! امیدوارم.وقتی یاد نوشته ای که فصل پیش در بازی برگشت مقابل میلان (در حالیکه در بازی رفت ۴_۰ باخته بودیم)‏‎ ‎دست یک دختر بچه بود که روش نوشته بود <‏WE BELIEVE‏> می افتم می فهمم که هنوز جایی برای نا امیدی نیست و هنوزهم به پروفسور تمام قد به خاطر تمام زحماتش احترام می گذارم و از ته دل می گم:
IN ARSENE WE TRUST. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 12/11/1391 | 11:07 گفت:

only in GOD we trust

پويان در 10/11/1391 | 18:10 گفت:

arsen : love♥

farshad khadem در 10/11/1391 | 13:37 گفت:

داش حمید تو fa cup هستیم دز اتحادیه اوت شدیم .پژمات چون کارت درسته با این پستت ما هنوز هم باور داریم تیمون رو WE BELIEVE

tofigh در 10/11/1391 | 13:33 گفت:

مثل اینکه شما دوست دارید بجه ها به جون هم بیفتن ها؟؟؟چرا ونگر رو از آرسنال جدا میکنید گفتم که هرکی توی آرسناله وداره خدمت میکنه کاملا محترمه..

توپچی جنوب در 10/11/1391 | 13:30 گفت:

روز های خوب در راه هستند نگران نباش پسر گذر زمان همه چیز رو حل میکنه من مطمئنم که رئیس دوباره تیم رو احیا میکنه
چون مشکلات مالی از فصل بعد تموم تمومه و این تابستون تابستون شلوغیه واسه ارسنال
و دوباره همه یک صدا تو ورزشگاه اما این دفعه اشبرتون گرو نه هایبری ونگر و تیمش رو تشویق میکنن و جام ها رو بالای سر میبریم.
و همه دوباره یک پارچه میشن و میگن:

IN ARSENE WE TRUST

حمید پیرنیا در 10/11/1391 | 13:11 گفت:

ونگر اعلام کرد : بارسا تمایل نداره ویا رو بفروشه

HOSSEIN در 10/11/1391 | 12:09 گفت:

راستی ممنون از پست.اما فعلا دو دستگی داریم نه تنها تو سایت بل همه جا.اما فعلا طرفدارای ونگر خیلی خیلی بیشترن.دوست ندارم نیمکت تیمم مثل چلسیخی ها محل رفت و آمد باشه.همه دیدین که مورینیو هم ازآرامش موجود روی نیمکت آرسنال حسرت خورد.
من هنوز امید دارم ونگر تیمو برمیگردونه.اما نمیدونم تا کی میتونم به این مساله امیدوار باشم.
اگر ونگگرم روی نیمکت نباشد یورگن کلوب بعد از او گزینه جالبی خواهد بود.

siamak در 10/11/1391 | 12:04 گفت:

IN ARSENE WE TRUST

siamak در 10/11/1391 | 12:04 گفت:

IN ARSENE WE TRUST

HOSSEIN در 10/11/1391 | 12:01 گفت:


وقت نداریم.خریدم نکردیم نهایتا ویا رو شاید بیاریم.

HOSSEIN در 10/11/1391 | 12:01 گفت:

29 زانویه شد وقت نداریما ونگر جون مادرت کاری بکن.
جام آوردن ؟آرسنال با تو لذتی بی نهایت دارد ان هم بعد از این همه ناکامی و شکست.حذفی رابگیر هم جام آورده ای هم به ابلیس ها رسیده ای هم ماخوشحال میشویم هم راهت برای جام آوردن باز میشه.

masoud mahmudpur در 10/11/1391 | 11:35 گفت:

عالی

♥Arsenal♥ در 10/11/1391 | 11:24 گفت:

واقعا تو اف ای کاپ بدجور اوت شدیم میتونستیم حداقل اون جام مسخره رو به چنگ بیاریم.......

maryam در 10/11/1391 | 11:02 گفت:

ایول داش پژمان! ;)

mojtaba tahmasebi در 10/11/1391 | 10:56 گفت:

به نظر من لیگ برای ما تمام شده هست،ولی لیگ قهرمانان ،اونجا هم کارمون خیلی مشکله چون خیلی از تیم ها از ما قویترند. اما جام حذفی هنوز امیدواریم ولی هنوز سیتی و یونایتد توی این جام هستند دو تیمی که ما بهشون باختیم.من که دوست دارم این فصل هرچه سریع تر تمام شه .

nima در 10/11/1391 | 08:52 گفت:

در مورد این بحث خیلی حرف زدیم من که دیگه خسته شدم!!!فک کنم تو این 1ماه گذشته 5-6 تا پست درباره ی ونگر گذاشته شد که آخرش به هیچ نتیجه ای نرسیدیم!!!
حالا اون حرف صدر که میگه ونگر امارات رو آورده برای آرسنال خب همون تو اون هایبوری میموندیم که بهتر از این بود که کارمون به این جا میرسید!!!!تیم داره نابود میشه!!!
ولی خداوکیلی یه کم فک کن به چی این فصل امیدواری باشگاه اروپا که هیچی اصلا بایرن و زدیم رئال و بارسارو چی میخوای بکنی!؟!؟!به اون امید نداشته باش!!!!
تو لیگ به چی امیدواری؟!؟به این که اختلاف 19 امتیازی رو جبران کنیم و قهرمان شیم!!!
میمونه جام حذفی که توش اتفاقای زیادی میوفته امیدوارم قهرمان شیم تو جام حذفی!!!!!!!!!

امیر صفای نیکو در 10/11/1391 | 08:18 گفت:

دمت گرم داداشی.خیلی هم عالی بود...