خبربد

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
my iife is arsenal
کل بازدید: 4,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبربد

به گفته براندن راجرز شاهین تا 24 ساعت اینده رسما به لیورپول خواهد پیوست
حالا فقط مونده ام ویلا که خدا کنه بیاد  و گرنه باز میشه مثل هر سال یعنی فروش بازیکن با کیفیت و جای گزینی با بازیکن کم تجربه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 4/6/1391 | 23:03 گفت:

نه دادا.
کم تجربه نه. بگو احمق. بگو نفهم. بعد پایان نقل و انتقالات ونگر میاد و میگه ما خرید نکردیم چون احتیاج نداشتیم.ما کوکولین رو داریم. دیابی رو داریم

امین در 4/6/1391 | 12:12 گفت:


به گزارش وبسایت رسمی هوادران لیورپول در ایران ، این هافبک 23 ساله تیم رئال مادرید امروز با شرکت در تست های پزشکی باشگاه لیورپول ، انتقالش را به این باشگاه تکمیل خواهد کرد.شاهین در بازی فردا در مقابل منچسترسیتی به میدان نخواهد رفت ولی می تواند به مصاف آرسنال برود.این هافبک ملی پوش ترکیه ای به شروع کار خود در لیورپول پس از گذراندن یک سال خسته کننده در رئال مادرید پس از انتقالش از دورتموند به این تیم فکر می کند و راجرز نیز در باره او چنین گفت که:" نوری شاهین بسیار برای ما مهم است ، اولین و مهم ترین کسی است که می تواند به پیشبرد مسابقات ما کمک کند ، او یک بازیکن تکنیکی و تاکتیک پذیر است و حضور او در بازی بسیار مهم است ، او می داند که چگونه در میدان بازی کند ، او بازیکنی پویا ، کوشا و دارای کیفیت بالاست ."


Vishka در 4/6/1391 | 10:23 گفت:

البته ببخشیدا
یه چند تا نکته بگم
1- همه ی تیما آرسنال نیستن که راحت بازیکن بفروشن
2-امیدوارم ام ویلا بیاد البته امیدوارم چون احتمالشو کم میدونم

ولی شروین جان اینجور مطالب که در حد یه خبر کوتاه هستن بهتره رو دیوار باشن
مخصوصا که منبعش را هم نزدی
با این حال ممنون بابت پستت
چون تازه عضو شدی موردی نداره
آواتارتم خیلی جالبه

Vishka در 4/6/1391 | 10:19 گفت:

دیوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار

Peyman در 4/6/1391 | 08:22 گفت:

اگه می خواستن تا الان ام ویلارو می گرفتن ... خدا کنه بیاد ولی بعید می دونم.

amirreza در 4/6/1391 | 02:29 گفت:

خدا کنه امویا رو بگیریم

دانیال در 4/6/1391 | 00:25 گفت:

جعفر من به تو شک دارم.!!!!!!!!

تو خود من نیستی این کامنتا رو میزاری

احسان در 3/6/1391 | 23:27 گفت:

من موندم با وجود کاسورلا و دیابی و آرتتا و چمبرلینو رمزی و در آینده ای نزدیک جکی و روسیچکی دیگه چرا اینقد بچه ها حرص هافبک رو میخورن ...

من که برام فرقی نداره که نمیاد تازه بعد از کلی مصدومیت خیلیم افت کرده و دیگه اون شاهین دورتموند نیست

به نظرم یه مهاجم و یه مدافع بیشتر لازم داریم تو این ترافیک هافبکها ....

soroosh در 3/6/1391 | 23:03 گفت:

منبعش کیوان مصاحبه خوده راجرز و ونگر هست
راجرز گفته میاد
ونگر گفته نمیاد و تموم شده مذاکرات
لیورپول 5 میلیون داده به رئال و قراره هفته ای 84 هزار پوند بهش بده، بدون بند دائمی !!!!
در حالی که آرسنال فقط می خواست 2 میلیون بده و بند دائمی هم داشته باشه

arash در 3/6/1391 | 22:38 گفت:

با پیروز کاملا موافقم در این مورد..فک کنم چمبرلین و آرتتا و ویلشر و دیابی (که ازش خوشم نمیاد) رو جاش بازی بدیم بهتره..فک نکنم از خیلی از اینایی که گفتم بهتر باشه!

ولی امیدوارم فصل نقل و انتقالات واسه ما تموم نشده باشه..مخصوصا تو حمله و دفاع کنار!

jafar در 3/6/1391 | 22:07 گفت:

اینم مرجع http://real-madrid.ir/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=26495-24-q&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=8

پیروز در 3/6/1391 | 22:06 گفت:

آره دیگه رفت، اما خوب چه فایده داشت اگه بدون بند دائمی می آوردیمش؟ اونوقت 1 سال بازیش می دادیم، آمادش میکردیم واسه رئال، رئال هم یا خودش بازیش می داد یا با قیمت دو برابر می فروختش! به جاش یکی از بازیکن ها خودمون رو بازی بدیم بهتره تا اینکه فقط یک سال بازی کنه بعد بره! دیگه این قدر بدبخت نشدیم که بازیکن های تیم های دیگه رو آماده کنیم واسشون.

jafar در 3/6/1391 | 22:02 گفت:

دیگه برام مهم نیست کی میاد و کی میره این مهمه که فقط طرفدار آرسنالم چه با جام و چه بی جام و اینا هم به خاطر تفکرات فوق العاده ی ونگر است و تموم... زنده باد آرسن و آرسنال

Keivan در 3/6/1391 | 21:57 گفت:

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟