نانی

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
my iife is arsenal
کل بازدید: 4,085 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نانی

به گزارش the sun ارسنال به منچستر برای نانی پیشنهاد 20 میلیون پوندی داده      نانی 14 میلیون پوندی که پنجمین سال خود در اولدترافورد را سپری می‌کند،
نتوانست روند فوق العاده خود در فصل 2010/2011 را در سال گذشته و امسال
تکرار کند و همین امر باعث سلب اعتماد فرگوسن و در پایان نیمکت نشینی وی
شد. هافبک سابق اسپورتینگ لیسبون که در حال حاضر هفته‌ای 90 هزار پوند حقوق
می‌گیرد، خواهان افزایش دستمزد خود به 130 هزار پوند در هفته است اما، با
توجه به عملکرد ضعیف نانی مسئولین باشگاه حاضر به قبول چنین پیشنهادی
نیستند. 


فکر کنم ولکات دیگه رفتنی  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدرضا در 21/9/1391 | 22:37 گفت:

بچه ها این لینک عکس هست !! آپلود کردم تا ببینید . مثل اینکه عکسه مربوط به روز دربی منچستر هست !!
http://uploadkon.ir/?file=article-2246449-16768917000005DC-694_634x475.jpg

farzam در 21/9/1391 | 22:00 گفت:

نانی مسلما از ولکات بهتره چون واقعا کاملتر و خلاقتر از ولکاته ولی مسلما نمیارنش زاها هم خدایی میتونه حتی بهتر از واکات بشه چون ولکات تکنیک و خلاقیت خاصی تو بازیش دیده نمیشه

soroosh در 21/9/1391 | 20:53 گفت:

بازیکن خوبیه ول آرسنال نمیاد چون این حقوق ها رو آرسنال نمیده

ناصر در 21/9/1391 | 20:43 گفت:

ما خودمون به ولکات 90 هزار تا تو هفته نمیدیم،حالا 130 هزار تا به نانی(کج و کوله) بدیم؟؟؟؟؟؟؟

hamid farahani در 21/9/1391 | 19:50 گفت:

نانی بهتر از واکاته...تکنیک و تموم کنندگیش بهتره...
ولکات هیچ فصلی کامل خوب نبوده...بگیر نگیر داره همیشه

hamid farahani در 21/9/1391 | 19:50 گفت:

نانی بهتر از واکاته...تکنیک و تموم کنندگیش بهتره...
ولکات هیچ فصلی کامل خوب نبوده...بگیر نگیر داره همیشه

HOSSEIN در 21/9/1391 | 19:10 گفت:

خاک به سر آرسنال.اونا از ما کیو گرفتن ما از اونا کیا یخوایم بگیریم.
الحق که جام نگرفتنمون حقه.
درود بر مک لینتاک
والا....

⑧® H@M!D در 21/9/1391 | 18:50 گفت:

خسوس ناواس باید بگیره...

sepehr najafian در 21/9/1391 | 18:04 گفت:

ناني خوبه.ولي وولکات بهتره

میلاد آرشام در 21/9/1391 | 17:52 گفت:

پرتغالی نه
نه از نانی خوشم میاد نه از کشورش!

حمید pires در 21/9/1391 | 16:57 گفت:

شروین جان اینکه همه از نانی تنفر دارن بماند ولی مطمئنم یونایتد هیچ وقت یک بازیکن کارامد به ما نخواهد داد مگه یکی مثل اون مدافع چلقوز که باعث شکستمون تو نیو کمپ شد.

masoud mahmudpur در 21/9/1391 | 16:45 گفت:

منم مثل احسان.اصلا از این انچستر بازیکن نگیریم بهتره

مازیار در 21/9/1391 | 15:38 گفت:

به شخصه استفاده از سرژ نبری رو برای وینگ نسبت به نانی بهتر میدونم.

هادی در 21/9/1391 | 15:13 گفت:

دوستان شایئه است نانی تا پایان فصل مصدو مه

ali در 21/9/1391 | 15:08 گفت:

من میگم بازی رو می بازیم یا مساوی آمار 11 بار برد آرسنا 9بار برد بردافرود و 5 بار مساوی تازه تو خونه ی آن ها هم است

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 14:18 گفت:

یه خبر جالب: سایت گل به نقل از یه منبع داخل آرسنال اعلام کرد: ونگر برای زمستان 62 میلیون یورو بودجه داره. ای خدا هر سال همین اعداد مطرح میشه آخرش ونگر یا 10 میلیون سر و تهشو هم میاره.

farhad bj در 21/9/1391 | 14:18 گفت:

hatman ma ham bayd 130 هزار پوند bedim age mikham bedim hamin wallcat kho0be ke

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 14:17 گفت:

صد در صد شایعست. نانی کیلو چنده والکات که خیلی بهتره !!!! نانی اگه خوب بود خود اون پیر خر نگهش میداشت. بعدشم ونگر به والکات 90 هزار پوند نمیده بعد بیاد به نانی 130 تا بده ؟ چه کاریه پس به همون والکات 90 تا بده که عقلانی تره.

ehsan zoola در 21/9/1391 | 14:14 گفت:

من ک خوشم نمیاد ازش اصن از کثافتا نمیخوام بازیکن بگیریم