امشب!

نویسنده: Fazel

وبلاگ من
نویسنده: Fazel
Ba Adab
کل بازدید: 5,315 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امشب!

بر اساس گزارش ها آرسنال داره با رن مذاکره می کند واسه  ام ویلا (قبلا همه حرف بوده اصلا پیشنهاد نداده بوده یا شاید ...)

بر اساس گزارش آرسنال نزدیک برای قرارداد با گورگی فن در ویل( در ویکی پدیا هم نگاه کردم باشگاه فعلی زده ارسنال)


تایمز : آرسنال ادین ژکو مهاجم سیتی را زیر نظر دارد! (به شدت مورد علاقه آرسن ونگر قرار گرفته)
دیلی میرور: قرار تئو قرارداد 5 سال امضا کند (ان شا الله)میدونم بچه ها اینها رو  گذاشتن . همه خبر امروز بودن تا الان!

یعنی تا فردا رئیس چیزی می گیره :(
+
آرسنال به جمع مشتریان ISCO هافبک تهاجمی 20 ساله  مالاگا پیوست!
یونتوس نگاه داره به نیکلاس بنتنر
  +

یه پیشنهاد عجیب آرسنال به لوک رمی داده اطراف 13 میلیون پوند

+

میگن شایعه یورنته یا دفو داره قوت می گیره واسه امضای قرار داد شما چی میگید؟
+

AS , daliy star  میگن صبر رئیس داره تمام میشه و می خواد پیشنهاد 17.5 میلیون پوند  برای نواس ارائه بده که به نظر میاد موافقت کنند

+

جواب رد بنتنر به اسپارتاک مسکو
چاماخ احتمالا قرضی به مالاگا یا بشیکتاش

+
بنتنر قرضی در یونتوس
اسین قرضی در آرسنال( دی متئو گفت بره قرضی ولی نه به آرسنال)
Dejan Iliev دروازبان جدید آرستال

پارک قرضی در  سلتاویگو


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 9/6/1391 | 18:58 گفت:

فبرگاس بیاد عالی میشه من حاضرم پولش. بدم بیاد :دی

Fazel در 9/6/1391 | 16:22 گفت:

به نظر من فابرگاس که نمیشه بیاد

حاکم 26 در 9/6/1391 | 16:04 گفت:

راستی اخبار فابرگاس چی شد؟

حاکم 26 در 9/6/1391 | 16:04 گفت:

اگه:
کابای یا ام ویلا + ولکات + وندر ویل =} تیم کامل واسه قهرمانی
@محمد على(اباى): موافقم...

محمد على(اباى) در 9/6/1391 | 15:05 گفت:

کابای.امویلا.افلای.وندر ویل======حداقلش قهرمانی تو 3 جام

nima در 9/6/1391 | 14:09 گفت:

خبرای خوبی بودن ولی فک نمیکنم همشون رو بگیریم!؟به نظر من اگه وولکات بره و بجاش نانی رو از یونایتد بگیریم خیلی به نفعمونه!!!!!!!

مجتبی هانری در 9/6/1391 | 12:33 گفت:

خدا کنه فقط ولکات را ازدست ندیم احتمال داره 1خرید هم داشته باشیم.

masoud mahmudpur در 9/6/1391 | 12:32 گفت:

بدون هیچ شکی حد اقل یه بازیکن تووووووووووووپ میگیریم.زنده باد ارسنال

jafar در 9/6/1391 | 12:12 گفت:

خدا کنه ولی باز هم نظر رئیس مهمه نه من و نه شما

حمید پیرنیا در 9/6/1391 | 11:47 گفت:

آخ که چقدر این روز آخر نقل و انتقالات استرس داره. استرسش از کنکور بیشتر. البته تو چند سال اخیر ما از ساعات آخر نقل انتقالات خاطره های خوبی داریم مثل خرید های پارسال و خرید آرشاوین و خرید بابتیستا. همه اینها تو آخرین ساعات نقل انتقالات بود.