2 درخواست از کاربران.همه بیان فوری

نویسنده: amin

وبلاگ من
نویسنده: amin
man 15 salame az 7 salegi tarafdare arsenal boodam gamebaz ham hastam
کل بازدید: 30,169 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

2 درخواست از کاربران.همه بیان فوری

سی سی کم  • اولین درخواست اینه که کسانی که از دستگاه سی سی کم استفاده میکنند چند تا سایت معتبر و مطمئن برای خرید  سی سی کم معرفی کنند و توضیحات کاملی درباره نحوه خرید سی سی کم و استفاده از آن و وصل کردن رسیور به نت و کلا اطلاعات جامعی درباره ی سی سی کم.                                                                                   درخواست دوم: اگه کسی روش کد دادن دستی به رسیور i class k9k9 wifi hd pvr   رو بلده روش کار رو به من بگه.http://1.marmolak.net/images/dt0m3lbqh0mhkhk8kif9.jpg
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 15/7/1391 | 17:10 گفت:

هنوز جواب مطمئنی برا سایت نگرفتم خو یه فامیلی چیزی ندارین یه سایت خوب بگه معتبر و با قیمت مناسب

amin در 15/7/1391 | 00:59 گفت:

ممنون از همگی

Sajad در 14/7/1391 | 20:44 گفت:

http://cccam4u.in/?page_id=11

سید محمد رضا در 14/7/1391 | 12:26 گفت:

خب دستگاهت رو چند خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سید محمد رضا در 14/7/1391 | 12:26 گفت:

خب دستگاهت رو چند خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen abbasi در 14/7/1391 | 12:14 گفت:

صدا سیما به این خوبی داریم سی سی کم می خوای چه کنه

محمد حسین عبادی در 14/7/1391 | 11:13 گفت:

از اين چيزا فقط فرهود سر در مياره برو رو ديوارش ازش بپرس

H3lmut در 14/7/1391 | 10:23 گفت:

برو تو این سایت , هر سوالی داری بپرس , زود جوابتو میدن.
خیلی دقیق و کامل راهنماییت میکنن.
http://soccer-show.in

علی آقاشاهی در 14/7/1391 | 01:20 گفت:

زیتد = زیاد

علی آقاشاهی در 14/7/1391 | 01:19 گفت:

خدارو شکر سایت کلا از حالت فوتبالی در اومده
من فکر می کردم این چند وقت کلی مطالب پر بار بچه هارو از دست دادم
نصف بلاگ ها که در مورد PES و FIFA13 و کلا بازی های کامپیوتری هست (بعضی ها کلا اینجا رو با گیم نت اشتباه گرفتن). بقیه هم یا بچه ها خودشون رو معرفی کردن یا مشکلات شخصیشون رو مطرح کردن.

(البته یه ذره آتیششو زیتد کزدم :دی)

good luck

علی ارشدی در 14/7/1391 | 01:05 گفت:

منم از سی سی کم چیزی نمی دونم

کلا اطلاعاتم پیرامون ماه*واره در حده هویجه

ضمنا واسه منم می نویسه شما به فضای سایت احترام لازم را نذاشته اید و برخی امکانات را از دست داده اید!!! فکر کن! من!

farhad bj در 14/7/1391 | 00:11 گفت:

zod dl kon ta linkash pak nasho0de

farhad bj در 14/7/1391 | 00:10 گفت:

http://www.iclasscenter.net/62-Softwares-K9K9_Full_HD_XviD این فایل اپدیت دستگاه

اینم راهنما http://uplod.ir/kmihynjks9oo/Cccam-FULL-HDpdf-sat20-by_ariya_.pdf.htm

farhad bj در 14/7/1391 | 00:07 گفت:


اگر دستگاه شما تا بحال اپگرید نشده و گرینه connection mode در منوی نتورک ستاپ موجود نیست و تنها 2 تا گزینه اینترنت پروتکل و ماین s/w داره با نرم افزار زیر دستگاه خود را اپدیت نماید تا گزینه کانکشن مد اضافه شود . برای استفاده از اینترنت و سیسکم cccam و شرینگ به این گزینه نیاز دارید .


فرزین سلامي در 13/7/1391 | 23:57 گفت:

من كه در مورد چيزايي كه ميخواستي اطلاعي ندارم ولي جوري گفتي " همه بيان فوري " گفنم شايد يكي در حال احتضاره.
جاي چندتا لطفا هم تو پستت خاليه

حامد نوری در 13/7/1391 | 23:02 گفت:

این سایت رو یک سر بزن http://nasacccam.tk/index.php

amin در 13/7/1391 | 22:57 گفت:

متاسفانه شما به فضای سایت احترام لازم را نذاشته اید و برخی امکانات را از دست داده اید

1) ثبت نام مجدد نمیتوانید انجام دهید
2) از گالری تصاویر نمیتواند استفاده کنید
3) دیوراها را نمیتوانید بخوانید
4) در بلاگ ها نمیتوانید نظر دهید
5) نمیتوانید بلاگ داشته باشید


چرا وقتی تو قسمت ویدئو میرم اینو می نویسه جان خودم من بچه خوبیم . فقط تو یکی از پست هام به ونپرسی فحش دادم که حقشه

nima در 13/7/1391 | 21:58 گفت:

امین جان تو این سایت به جز خودت فک نکنم کسی حتی اسم سی سی کم هم شنیده باشه!!!منم مثل بقیه!!!

amin در 13/7/1391 | 21:52 گفت:

سی سی کم چیزیه برا باز کردن کانال های کارتی فقط اطلاعات تکمیلی رو می خوام مهمترینشون هم یه سایت مطمئن و معتبره و اینکه چه جوری رسیور به کامپیوتر وصل میشه

amin در 13/7/1391 | 21:31 گفت:

منظورم اینه که سر در نمیاره؟

alireza 9 در 13/7/1391 | 21:29 گفت:

باور کن من اصلا نمیدونم چی هست و گرنه دوست داشتم جوابی بهت بدم

soroosh در 13/7/1391 | 21:28 گفت:

انقد زود عصبی نشو خوب
سی سی کم نمی دونم چیه کلا
درباره کد دادن هم از سایت نصاب باشی (که متاسفانه شیلتر هست) می تونی استفاده کنی
یه سرچ تو گوگل کن سایت های دیگه هم توضیح دادن ولی فک کنم باید اول ریسیور رو آپدیت کنی بعدش فکتوری ریست

amin در 13/7/1391 | 21:18 گفت:

یعنی 4800 نفر انقدر مرام ندارید یه جوابی به ما بدینیعنی از 4800 نفر هیچکی از سی سی کم سعی در نمیاره؟