تازه به دوران رسیده ها

نویسنده: amin

وبلاگ من
نویسنده: amin
man 15 salame az 7 salegi tarafdare arsenal boodam gamebaz ham hastam
کل بازدید: 30,317 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تازه به دوران رسیده ها

این پست خطاب به طرفدارای چلسی و مخصوصا بارسلوناس.البته نه همشون


نود و پنج درصد بارسایی هایی رو که میشه دید تو جامعه طی همین چن سال اخیر طرفدار بارسا شدن که همشون ادعای دو آتیشه بودن میکنن.ببینیم اگه تیمشون هفت سال جام نبره هم باز طرفدارش میمونن؟من خودم به شخصه سیزده سالم بیشتر نیست و سال 2007 طرفدار آرسنال شدم و این تصمیمم مطلقا به خاطر جام نبود و فقط و فقط به خاطر سبک بازی زیبای آرسنال و کمی هم به خاطر ون پرسی بود.ولی حالا دیگه اون آشغال هیچ اهمیتی برام نداره و از اون سال تنها چیزی که به جا مونده طرفداری من از آرسنال بوده.خدا میدونه که تا حالا به خاطر آرسنال با چند نفر درگیر شدم.تا حالا خیلی ها رو دیدم که از آدم میپرسن طرفدار رئال یا بارسا و من هم در جوابشون میگم آرسنال و یه بارشو که یادمه یارو کوچیکتر از من بود بهم گفت:برو بابا.بعد وقتی داشت از کنارم رد میشد یه پس گردنی بهش زدمبعد دیدم دستشو داره می آره طرفم خیلی خوب دستشو پیچوندم و بهش گفتم که بگو غلط کردم.اونقدر فشار اوردم که آخر گفت بعد ولش کردم بره.بدبخت از دردش برا دو سه روز نمیتونست دستشو صاف نگه داره . برای این گونه افراد رئال و بارسا شدن مث استقلال و پرسپولیس.به همتون یه نصیحت میکنم اونم اینه که هیچ وقت با یه بارسایی بحث فوتبالی نکنید چون که هیچ وقت به هیچ نتیجه ای نمیرسید . به خصوص که اگه تو مدرسه باشه.تو مدرسه با یه بارسایی دارم حرف میزنم یه چیز بر ضد بارسا بگی یهو صدای نصف کلاس که بر علیه من موضع گرفتن بلند میشه. به همین دلیله که کل مدرسه حتی مستخدم مدرسه هم میدونه من طرفدار آرسنالم .دوس دارم که اگه تا حالا تجربه ای در این گونه موارد داشتید توی نظرات به اشتراک بگذارید . واقعا هیچ چیز دردناک تر و سخت تر از بحث فوتبالی با یه بارسایی نیس چون همش حرف خودشونو میزنن و زیر بار حقیقت نمیرن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 26/11/1391 | 23:52 گفت:

زنده باشید دوستان

ehsan zoola در 26/11/1391 | 12:59 گفت:

راستی نصیحتمون هم کردی افرین

ehsan zoola در 26/11/1391 | 12:58 گفت:

من همیشه وقتی میخام کل کل کنم یه آمار از طرف میپرسم ک مثلا سال 2006 تیمتون چ افتخاری کسب کرده ؟ بعد اگه دیدم یه اطلاعاتی داشت باهاش کل میندازم

وگرنه اگه جوابی نداشت و همین چندساله طرفدار تیمی شده و بخاطر جام و اینا بوده ک خودمو به درد سر نمی اندازم و حرفی هم نمیزنم

آریان در 26/11/1391 | 11:02 گفت:

6 سالت بوده آرسنالی شدی

jafar در 26/11/1391 | 08:17 گفت:

فرزام عزیز در گذشت مادر بزگت را تسلیت میگم

من که همشون رو سوسک کردم هیچکی جرئت نمیکنه با من بحث کنه همش کم میارن

حمید pires در 26/11/1391 | 01:47 گفت:

فقط میتونم بگم خیلی شجاعی امین جون ولی حیف انرژی نیست برای همچین آدمایی صرف میکنی؟

علی در 26/11/1391 | 00:15 گفت:

متنفرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

علی در 26/11/1391 | 00:15 گفت:

خدا رحمت کنه واقعا متاسفم از صمیم قلب و با تمام وجودم بهتون تسلیت میگم
.
.
.
.
.
بجز بچه های دبستانی تا دبیرستانی هیچ آرسنالی وجود نداره ک از بارسا نفرت نداشته باشه چون اون خیانتایی ک ب سبب بارسا بودن تیم مقابل ما کشیدیم هیشکی نکشیده تیم بازیکن دزد
ازشون متنفرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم مث شانچستر و عن پرسی بی غیرت.

farzam در 25/11/1391 | 23:48 گفت:

من مامان بزرگم فوت کرده و قصد داشتم تا هفتم اینجا نیام و کامنت ندم حالم هم داغونه ولی حوصلم سر رفت اومدم اینجا با این پست برخوردم نتونستم جلومو بگیرم خواستم بگم من وقتی سوم ابتدایی بودم از اونجایی که اسم تیم کلاسمون بارسا بود طرفدار بارسا شدم و واقعا هم با بازیش حال میکردم و بعدش که تازه فوتبالو فهمیده بودم عاشق آرسنال شدم و از فوتبال زیبای هر دوشون لذت میبردم ولی راستشو بخواین یکم بارسا رو بیشتر دوست داشتم تا اینکه سال قبل هم از فوتبال بارسا خسته شدم هم با اومدن به این سایت روز به روز علاقم به آرسنال بیشتر شد و اینجوری شد که الان آرسنال رو با هیچ تیمی عوض نمیکنم ولی بارسا رو هم هنوز دوست دارم و از شما کاربرای محترم هم خواهشمندم که اینقدر به تیم های دیگه و طرفداراش توهین نکنین

hosein-gunner در 25/11/1391 | 23:24 گفت:

کل مدرسه ما هم می دونستن من آرسنالیم

رضا علّامی در 25/11/1391 | 22:52 گفت:

خیلی ممنون آقا امین
یه اتفاق جالبی که افتاده اینه که بچه های مدرسه ای الان یا بارسایی ان یا رئالی. و خب البته یکی از دلایلش اینه که مسوولین صدا و سیما از هیچ کدوم از بازی های این دو تیم نمی گذرن و شعار " هفته ی بدون بازی رئال یا بارسلونا، هرگز " رو سر لوحه ی کارشون قرار دادن. و تو همچین شرایطی خیلی خوبه (خیلی خیلی خوبه) که یه نفر طرفدار آرسناله و از تیمش دفاع می کنه.
من خودم تو یه مدرسه ی راهنمایی درس میدم و اولین سوال های فوتبالی ای که بچه ها از من می پرسن اینان: آقا استقلال یا پرسپولیس، آقا رئال یا بارسا" و خب منم همیشه جواب میدم آرسنال (جواب هر دو رو) و این میشه شروع یه بحث در مورد آرسنال و از اونجایی که من معلمشونم و نمیتونن شلوغ بازی در بیارن بعد چند دیقه بحث، ضربه فنی میشن. چون واقعاً بعضی هاشون حتی نمی دونن چرا طرفدار این دو تا تیم شدن فقط موقعی رو به یاد می یارن که تو کلاس چشم باز کردن و توسط یه سری رئالی و بارسایی محاصره شدن و اگه طرفدار یکی از این دو تا نشن تو گروه های دوستیه بچه ها جایی نخواهند داشت. و آدمای شجاع این وسط راه خودشون رو انتخاب می کنن.

علی در 25/11/1391 | 22:37 گفت:

13سالته از 2007آرسنالی شدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امير محمد در 25/11/1391 | 22:18 گفت:

خشونت؟لازم نيست بذار احمقا همينطوري بمونن،يه مشت احمقن،معلومه خيليم دل پري داري.

سید محمد رضا در 25/11/1391 | 21:46 گفت:

به خدا من لایک زدم
قبول دارم حرفات رو
چند وقت پیش یه بچه متولد 77 به من میگه آرسنالم شد تیم ، بیا مثل من طرف دار man blue بشو

نیما در 25/11/1391 | 21:40 گفت:

آقا کی 100تا آنلایک زده به این پست؟؟؟!
واقعا همینطوره بیشترشون تو این 3 4 سال اخیر هوادارش شدن.
من امروز با رفیقم که ازون بایرنیهای قدیمه داشتم در این رابطه بحث میکردم که بعد بازی یکی از ما چشم نداره اونیکیو تا 1 ماه ببینه
یکی این بارسایی هارو ار سایتمون بندازه بیرون.اینجا خونه ی آرسنـــــــــــــــــالهـــــــــــــــــاست!!!!!!

Vishka در 25/11/1391 | 20:54 گفت:

امین جان من چون دخترم همچین تجربه هایی نداشتم تو دوران مدرسه

ولی داداشم هم منچستریه هم بارسایی و البته منچستری متعصبه منم افتخار بهش میکنم انقدر به باشگاهش وفاداره

البته ما کل کل میکنیم ولی داداشم واقعا ونگر و تک تک بازیکنای آرسنال رو دوست داره و احترام میذاره

کتک کاری هم نمیکنیم

ولی نمیدونم چرا من اصن منچستریا رو دوس ندارم
از فرگی متنفرم هرچند قبولش دارم

حامد نوری در 25/11/1391 | 20:15 گفت:

یک روز دوران مسی و بارسا تموم میشه و رو سیاهی به زغال باز میگرددددددددددد

masoud mahmudpur در 25/11/1391 | 20:04 گفت:

بارسایی ها نصفشون حذب بادن.راحت میشه تو کل کل ها ضایشون کرد.تا حالا خیلی شده تو این چند سال طرف ازم بپرسه طرفدار کدوم تیمی؟منم مییگم ارسنال.بعد یارو میگه ارسنالم تیمه؟و واقعا اعصاب ادم خورد.میبینی طرف اصلا شعور فوتبال رو نداره ها اما میاد راحت یه همچین حرفی میزنه.

ali-r در 25/11/1391 | 19:43 گفت:

دوره دبیرستان یه رفیق داشتم طرفدار اینتر بود
ماهم سه نفر طرفدار آرسنال بودیم
بعد باخت سه بر صفر تو زمین خودمون هرروز میومد میگفت اینم از آرسنالتون و با دستش سه رو نشون میداد
بعد که 5 بر یک تو زمین خودشون باختن تا یه ماه جلوی ما حرف فوتبالو نمیزد

سپهر سرشوقی در 25/11/1391 | 19:36 گفت:

من وقتی بحث میکنم با این که منطقی جواب میدم ولی بازم مسخرم میکنن.اصلا شعور فوتبالی ندارن برا همین یه با وسط بحث حرصم گرفت بی هوا خوابوندم تو گوش صمیمیترین دوستم خودشم نفهمید برا چی زدمش.بعد دلم براش سوخت مجبور شدم معذرت خواهی کنم ازش

محمد مهدی در 25/11/1391 | 18:01 گفت:

اولا خیلی باحال بود.
وقتی گفتی زدم پس گردنش و بعد دستشو پیچوندم این شکلی بود
من باحال ترین خاطره ای که داشتم (از نظر خودم) این بود:
اغا روزه بازی ارسنال بارسا بود و طبق معمول سیلی از مسخره ها و تیکه ها به سمته من جاری میشد و من تا میشد جواب منطقی میدادم وقتی هم کم می اوردم مجبور میشدم حرفمو هی تکرار کنم تا طرف کم بیاره و فهش بده منم از خدا خواسته جواب بدم. حلاصه سرتونو درد نیارم فرداش که رفتم مدرسه مگه کسی جرآت داشت تو چشای من خیره شه؟ چنان میترکوندمش که ترک تحصیل کنه (والا بغران). از محدود روز هایی بود زود رفتم مدرسه و طبق معمول بعد برد ارسنال با لباس ارسنال رفتم. اغا عجب حالی داد اون روز. احساس میکردم دارم بر دنیا حکومت میکنم.
هییییییییییییییییییییی. کاش بایرن رو ببریم

محمد مهدی در 25/11/1391 | 18:01 گفت:

اولا خیلی باحال بود.
وقتی گفتی زدم پس گردنش و بعد دستشو پیچوندم این شکلی بود
من باحال ترین خاطره ای که داشتم (از نظر خودم) این بود:
اغا روزه بازی ارسنال بارسا بود و طبق معمول سیلی از مسخره ها و تیکه ها به سمته من جاری میشد و من تا میشد جواب منطقی میدادم وقتی هم کم می اوردم مجبور میشدم حرفمو هی تکرار کنم تا طرف کم بیاره و فهش بده منم از خدا خواسته جواب بدم. حلاصه سرتونو درد نیارم فرداش که رفتم مدرسه مگه کسی جرآت داشت تو چشای من خیره شه؟ چنان میترکوندمش که ترک تحصیل کنه (والا بغران). از محدود روز هایی بود زود رفتم مدرسه و طبق معمول بعد برد ارسنال با لباس ارسنال رفتم. اغا عجب حالی داد اون روز. احساس میکردم دارم بر دنیا حکومت میکنم.
هییییییییییییییییییییی. کاش بایرن رو ببریم

حسن در 25/11/1391 | 17:23 گفت:

یه شعار دارم البته براتون اشناست
تا خون در رگ ماست ارسنال سرور ماست

سید محمد صادق موسوی در 25/11/1391 | 17:17 گفت:

منم دو مدرسهمون یکی داشتم منچستری بود تا ارسنال یه باخت میداد افتخاراتشو به رخم میکشدید(دلم میخواست بزنم تو فکش)