استفان یووتیچ

نویسنده: amin

وبلاگ من
نویسنده: amin
man 15 salame az 7 salegi tarafdare arsenal boodam gamebaz ham hastam
کل بازدید: 30,185 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استفان یووتیچ

استفان یووتیچ بازیکنی اهل کشور مونتنگرو و متولد 2 نوامبر سال 1989.در تاریخ 10 می 2008 از پارتیزان با مبلغ 8 میلیون یورو به فیورنتینا  اومد تا در اینجا استعدادشو به جهان فوتبال عرضه کنه.قدش هم 183 سانتیمتره


استفان یووتیچ بازیکنی اهل کشور مونتنگرو و متولد 2 نوامبر سال 1989.در تاریخ 10 می 2008 از پارتیزان با مبلغ 8 میلیون یورو به فیورنتینا  اومد تا در اینجا استعدادشو به جهان فوتبال عرضه کنه.اولین بازی ملیشو در سال 2007 مقابل مجارستان انجام داد و اولین گل ملیشو در همین بازی به ثمر رسوند.شاید عجیب به نظر بیاد ولی الگوی یووتیچ مهاجم حال حاضر یوونتوس یعنی میرکو ووچینیچه.یووتیچ در پست مهاجم سایه و همچنین مهاجم مرکزی توانایی بازی کردن رو داره وتا اینجای فصل 12 گل برای فیورنتینا به ثمر رسونده.یووتیچ بازیکن خلاقیه و چارچوب شناس هم هست.توانایی خوبی در دریبل کردن داره و همه این ها با وجود سن کمش باعث شده تا قیمتش چیزی حدود 20 -25 میلیون یورو تخمین زده بشه.                                                             
  در کل هم تو 109 بازی که واسه فیورنتینا انجام داده 34 گل به ثمر رسونده.در کل مهاجم موقعیت شناس,خلاق و جوونیه و با توجه به سنش به نظر من اگه بگیریمش خیلی میتونه به نفعمون باشه.نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر صفای نیکو در 8/1/1392 | 00:10 گفت:

بازیکن خوبیه.میشه روش حساب کرد.ولی نظر من گرفتن یا یک قلدره یا یک بازیکن باتجربه وبعد یک مهاجم مثل این.چون آمار دفاعی یه شدت ضعیفه.

reza در 7/1/1392 | 22:51 گفت:

خیلی خوبه دعا کنیم سال دیگه بیاد آرسنال
اریک لاملا هم هم سن خودمه فقط 15 روز بزرگترمه

محمد مهدی در 7/1/1392 | 18:39 گفت:

یووتیچ فوق العادس. فقط بگم ارزو دارم بیاد ارسنال.ارزو. به شدت به بازی ما میخوره. به نظره من وقتی پودولسکی و ولکات دو تا گوشت باشن که هر دوتاشون گل زن هستن وجود هم چین بازیکن یه برگ برنده خیلی بزرگه. خیلی بزرگ.

amin در 7/1/1392 | 15:04 گفت:

لایک نخواستیم.راجب یووتیچ نظر بدین

میثم محمودی در 7/1/1392 | 12:52 گفت:

Like
122

حسن در 7/1/1392 | 10:10 گفت:

115 امین هم من لایک کردم

حسن ویلشر در 7/1/1392 | 00:23 گفت:

نه جدا 102لایک مگه میشه؟؟؟

ehsan zoola در 6/1/1392 | 23:47 گفت:

استیون یووتیچ، مهاجم جوان و آینده دار تیم فیورنتینا ایتالیا در واکنش به پیشنهاد سران آرسنال برای جذب وی، آرسنال را باشگاهی بزرگ دانست و گفت خوشحال می‌شود اگر به آرسنال برود.این مهاجم 23 ساله اهل مونتنگرو درباره پیشنهاد آرسنال برای خرید وی گفت که بازی در امارات و در جمع آرسنالی‌ها برای او شانس بزرگی خواهد بود:"من درباره علاقه آرسنال برای خریدم شنیده‌ام. این یک لذت واقعی برای من است که می‌بینم باشگاهی مانند آرسنال به من علاقه مند است و من از این بابت خوشحالم."

یووتیچ ادامه داد: "من همیشه علاقه زیادی به آرسنال داشته‌ام. آرسنال یک باشگاه بزرگ است، یکی از بهترین‌ها در اروپا. البته این آسان نیست که کسی بخواهد جایگزین کسی مثل روبین فن پرسی شود، بازیکنی که گل‌های فراوانی برای آرسنال زده است. آرسنال بازیکنان زیادی دارد که نتوانستند مانند فن پرسی گلزنی کنند،اما همه آن‌ها عملکرد خوبی داشته‌اند."


وی در پایان گفت: "من تا آن‌جایی که بتوانم بازی‌های لیگ برتر را تماشا می‌کنم و بازی در آن‌جا واقعا وسوسه‌ام می‌کند،اما در حال حاضر با فیورنتینا قرارداد دارم و تمام تمرکزم بر روی موفقیت تیم کنونی‌ام است."

ehsan zoola در 6/1/1392 | 23:42 گفت:

آرسنال اولین تیمی است که حرکت خود را برای خرید مهاجم آماده اتلتیکو مادرید، دیگو کاستا، در تابستان پیش رو آغاز کرده است.

ehsan zoola در 6/1/1392 | 23:42 گفت:

102میش رو هم من زدم

بشدت موافقم بیاد ولی ووچینیچ بهش گفته نیاد آرسنال و بره یووه

علی در 6/1/1392 | 23:16 گفت:

یکیش منم
هم خودتو عشقه هم مطلبتو
زدم لایکو ب افتخار آرسنال عزیز و تو بزا چش رقبامون دربیاد
99

amin در 6/1/1392 | 23:12 گفت:

به خدا خودم لایک نکردمبه هر حال ممنون از کسی که اینهمه لایک زدههیچکی نگفته.گفتم نظر شما چیه؟

علی در 6/1/1392 | 23:11 گفت:

98
من میتونم شک کنم ک دستایی پشت پرده هستش هان

محمد حسین عبادی در 6/1/1392 | 22:52 گفت:

اينجا چه خبره؟؟؟؟؟

رضا فضلی در 6/1/1392 | 22:45 گفت:

95
95

ناصر در 6/1/1392 | 22:34 گفت:

من که باهاش تو PES با فیورنتینا خدایی میکنم.
انصافا بازیکن تواناییه

علی در 6/1/1392 | 22:27 گفت:

راسی امین تو 92 مونده بود حیفم اومد 93 نشه

علی در 6/1/1392 | 22:17 گفت:

منم موافقم
البته این نظره فقط
لایک
خوب بود

مهدی باقری در 6/1/1392 | 20:24 گفت:

عالیه بیست بیست

arman در 6/1/1392 | 20:01 گفت:

من که 99 درصد پست ها رو لایک میکنم به هر حال بچه ها زحمت میکشن دستشون درد نکنه

میلاد آرشام در 6/1/1392 | 20:01 گفت:

دوست عزیز اگه لایک هات 99999999999999999999999999999999999999 هم بشه هیچی بهت نمیدنا

حسن ویلشر در 6/1/1392 | 19:46 گفت:

شد91 لایک...یعنی اگه ونگر هم پست بده 91لایک نمیشه

arman در 6/1/1392 | 19:40 گفت:

من تو مستر فیفا خریدمش پیشرفتش فوق العاده بود کلا خیلی ازش خوشم میاد

Enrique در 6/1/1392 | 19:35 گفت:

هه هه هه !!!
من حرف حسن ویلشرو لایک میکنم....

حسن ویلشر در 6/1/1392 | 19:28 گفت:

چطور 86لایک؟؟؟جل الخالق