کی میشه با اقتدار ببریم

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه روزبهان
کل بازدید: 3,052 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کی میشه با اقتدار ببریم

متاسفانه نوسان تو تیم ما اونقد بالاست که اصلا نمیشه به عنوان مدعی رو این تیم حساب کرد.واسه رفع این مشکل چه راهی رو پیشنهاد میدین;?1-به نظر من تیم ما نیاز به یه فرمانده مقتدر تو زمین داره که همه روش حساب وا کنن مثل پیرلو تو یووه و.................................................................خیلی های دیگه که ما نداریمشون.                                                                                                    2-بازیکنی که تکنیکی وخلاق باشه که جز سانتی و جکی نداریم.هرنانز لاتزیو و آردا توران اتلتیکو مادرید به نظرم فوق العادن.                                                                       3-خط دفاعی لرزان که میشه با هوملز و یه دفاع چپ با تجربه حل بشه.                          4-به هیچ وجه با هونتلار موافق نیستم ما بیشتر نیاز به یه مهاجم تکنیکی و گلزن داریم تا صرفا گلزن یکی مثل آدریان و  پاتو.                                                                              نظرات شما چیه؟خوشحال میشم جواب بدین.                                                               به امید بردن با اقتدار آبی های بندر مرسی ساید.                                                                           
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 8/9/1391 | 14:55 گفت:

کلا اعتماد به نفس نداریم ویلا چرا باید وست بروم و اورتون بالای ما باشن.تا حالا تو خارج از خونه دو تا برد داشتیم که این امار واقعا گندیه

jafar در 8/9/1391 | 14:40 گفت:

وای اگه شما سرمربی تیم بشید چی میشه

parsa در 8/9/1391 | 14:32 گفت:

هرچی شهرام گفت
یعنی حرف منوزد

توپچی جنوب در 8/9/1391 | 13:41 گفت:

1-کاملا با بودن یه لیدر تو تیم موافقم کسی که تو مواقع حساس و بازی های بزرگ تیم رو جمع کنه مثلا قدیما تونی آدامز و بعدش پاتریک ویرا رو داشتیم و بعدش تی تی دیگه ندیدم کسی با این ویژگی داشته باشیم تو تیم.


2-روسیچکی داره بر میگرده ولی خوب سنش زیاده و زیاد هم مصدوم میشه

3-کاملا با اومدن دفاعی مثل هولمز موافقم

4- ما یه مهاجم بزرگ میخوایم هونتلار معمولیه مثلا (کاوانی و فالکائو) حتی دفوئه هم از هونتلار بهتره.

محمد مهدی در 8/9/1391 | 12:54 گفت:

-به هیچ وجه با هونتلار موافق نیستم ********************احسنت منم موافق نیستم باش

.ما قبل از هرچیز به یک هافبک دفاعی مثل لارس بندر ویا حتی امویلا داریم **********احسنت یا اینا بد جور موافقم ولی با دفا چپ نه.

Morteza Bauer در 8/9/1391 | 11:02 گفت:

ولی بنظر من هونتلار عالیه چون تجربش بالاست رو زمین هم خوب گل میزنه.ولی جیرود فعلا رو هواخوب بوده.رو زمین خوب نبوده.
صد درصد یه هافبک دفاعی میخوایم.کسی تو هافبک نداریم بجنگه و توپ خراب کنه.آرتتا هم واقعا حیفه تو پست هافبک دفاعی.
انشالله هم بتونیم حتما امشب اورتون رو که چندفصله خوب میبریم بتونیم ببریم.

عرفان در 8/9/1391 | 10:00 گفت:

هونتلار جنگنده و باتجربه است.یورنته هم خوبه.هردو به نظرم از ژیرو بهترن.یکی از بزرگترین مشکلاتمون اینه که بازیکنا سر پست تخصصیشون استفاده نمیشن.مثلا ورما گوش بازی میکنه یا پولدی وینگه اما خودش گفته میخواد نوک بازی کنه،آرتتا هافبک دفاعی،رمزی بلاتکلیف...و این بخاطر خریدهای نامناسبه(بجز سانتی).وقتی هافبک دفاعی نداریم چرا باید بریم وینگ بخریم؟(با وجود چمبو و تئو ژروین و آرشا؟)چرا یه بازیکن بزرگ میفروشیم باید دوتا جاش بخریم که درمجموع نصف اونم بازی نکنن؟به نظرم یه سری بازیکنا باید فروخته شن از جمله:سانتوس،ژروین،شاماخ،رمزی،حتی کوکئلن و بجاش ام ویلا،دفاع کناری و مهاجم نوک خوب بخریم.یکی مثل اونی که فروختیم به منچستر تا وقتی همه نا امید بودیم از ۳ امتیاز بازی،نتیجه رو به نفعمون رقم بزنه!

مهدی باقری در 8/9/1391 | 02:22 گفت:

ما قبل از هرچیز به یک هافبک دفاعی مثل لارس بندر ویا حتی امویلا داریم وبه علاوه یک دفاع چپ خوب وبرای حمله هم لواندووسکی بهترین گزینه است

H3lmut در 8/9/1391 | 01:59 گفت:

اگه اورتونو تو زمین خودش ببره میشه هنوز امیدوار بود به تیم .

تیمور احمدی در 8/9/1391 | 01:50 گفت:

عزیزم اردا توران و هرنانز و پاتو و هوملس و .... کجا بودن؟

بهترین خرید ارسنال یکی در سطح رمزی هست همین و بس

ایشالا بازی با اورتون رو ببریم خیلی بازی سختی هست مخصوصا اون فلینی رو کی میخواد بگیره با این دفاع هامون

sepehr najafian در 8/9/1391 | 01:42 گفت:

آرتتا خيلي خوبه.ولي تو پسته بدي بازي ميکنه.هافبک دفاعي اصلا مناسبش نيس.ديابي که برگرده ميتونه بياد جلو