درد دل روزهای سخت

نویسنده: بهزاد کاویانی

وبلاگ من
نویسنده: بهزاد کاویانی
تقریبا 15 ساله که طرفدار آرسنالم از 15 سالگی اون موقع ونگر تازه اومده بود اوایل که لیگ انگلیس رو میدیدم گرایشی کم به تاتنهام داشتم ولی بعد دیدم آرسنال و ونگر یه چیز دیگن. حتی اگه یه روز این دو تا از هم جدا بشن بازم هردوشونو دوست دارم. مربی فقط ونگر، تیم فقط آرسنال(با هم یا بدون هم)
کل بازدید: 2,856 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

درد دل روزهای سخت

میدونم اوضا خوب نیست و همه ناراحتین حق هم دارین  اما.........


یه روز کوشیلنی خداست یه روز دیگه آشغال . یه روز کاش سانیا تمدید کنه یه روز دیگه این خرفت کیه دیگه . یه روز ورما خداست یه روز دیگه بدرد نمیخوره . و یه جورایی بگیر برو تا خط حمله.... (البته جز چند استثنا )
چرا ما اینجوری شدیم؟؟!!
ولی مثه اینکه برا اکثر آرسنالیهای اینجا ونگر یه ابله که دیگه تاریخ مصرفش تموم شده!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ چون نمی تونه بره تو زمین یقه اون داور احمق رو بگیره بگه چرا اون پنالتی مسخره رو گرفتی ؟  هان؟
چون شانسش انقد خوبه که تو بازیه اول نصف تیمش مصدوم میشن
چون این بابا کیفیت سرش نمیشه.................!!!!!
چون خسیسه!
چون فقط به فکر منافع سران باشگاهه!!!!!؟
چون هشت ساله جام نبرده.


 صددر صد قبول دارم تو خرید بازیکن کم کاری میکنه چون به معیاراش بدجوری پایبنده. 
اما این چیزایی که میگین حقش نیست.
هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید بره ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    از نظر بعضی از شما با تیپا هم باید بره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 بالاخره یه روزی میره .... اما امیدوارم بعدش دلتون واسش تنگ نشه.


فعلا بیایید عصبانیتمون رو سرش خالی کنیم.. فکر خوبیه نه؟؟؟!!!!!

اما اون میگه وظیفه من خوشحال کردن طرفداراست و وقتی نمی تونم این کارو بکنم متاسف میشم.

ونگر اشتباه داره ، کاستی داره ، از اصولش پایین نمی یاد که نمی یاد.... اما بازم ونگره ، مربیمونه، جزیئ از خانوادمونه . می تونیم بندازیمش تو سطل آشغال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


می دونم خیلیا الان به من حمله می کنن . ولی ایرادی نداره هرچه می خواهد دل تنگتان بگین چون عصبانی هستین  و حقم دارین . تیمتون که براتون خیلی مهمه( شاید از نون شب واجب تر ) باخته، و 8 ساله که جام نبرده.... کم نیست.

من دیشب داشتم دیوانه میشدم

اما من هنوزم از بازیه آرسنال لذت می برم ( درسته یه جاهایی جونم از هیجان، یاس ویا ترس به لبم میرسه)

اما به این تیم هنوز افتخار میکنم
به مربی تیمم افتخار می کنم
به آرسنالی بودنم افتخار میکنم
 
تا همیشه آرسنالی میمونم ، چه با ونگر چه بدون ونگر
تا همیشه ونگر برام  اسطورست ، چه با آرسنال چه بدون آرسنال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 29/5/1392 | 22:44 گفت:

ایرادی نداره نارا حت بودی یه چیزی گفتی
never mind

tofigh در 29/5/1392 | 10:16 گفت:

آقا من معذرت میخوام..

بهزاد کاویانی در 28/5/1392 | 12:12 گفت:

در اولین بازی فصل نصف تیم اصلی مصدوم شدن
چه شانسی

اینم تقصیر ونگره عایا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

یاسر بحرینی در 28/5/1392 | 09:35 گفت:

دوستان کی حاضر یک بازی ارسنال رو کنار بزاره مطمنم هیچکی چون ما عاشق ارسنالیم
دوستای گلم باورتون نمیشه بنده تو ی روستای1000نفره زندگی میکنم همه همدیگر رو خوب میشناسن تنها منم تو روستا ارسنالیم و خواهم بود این همه منو تحقیر میکنن ولی حاضر نیستم یک بازی ارسنالو از دست بدم


زنده باد توپچی های لندن

ونگر هم عالیه باورکنید شاید هیچ مربی باهمچین بازیکنایی نتونه 4 شه
فقط ونگر خیلییییی خیلیییی صبوره ک این باعث میشه طرفدارا صبرشون تموم شه

یاسر بحرینی در 28/5/1392 | 09:35 گفت:

دوستان کی حاضر یک بازی ارسنال رو کنار بزاره مطمنم هیچکی چون ما عاشق ارسنالیم
دوستای گلم باورتون نمیشه بنده تو ی روستای1000نفره زندگی میکنم همه همدیگر رو خوب میشناسن تنها منم تو روستا ارسنالیم و خواهم بود این همه منو تحقیر میکنن ولی حاضر نیستم یک بازی ارسنالو از دست بدم


زنده باد توپچی های لندن

ونگر هم عالیه باورکنید شاید هیچ مربی باهمچین بازیکنایی نتونه 4 شه
فقط ونگر خیلییییی خیلیییی صبوره ک این باعث میشه طرفدارا صبرشون تموم شه

یاسر بحرینی در 28/5/1392 | 09:23 گفت:

ه تبرییییییییییییک میگم به تموم هواداران "محبوب قبلهای" کاربران محترم آرسنال.آی آر ، یا همون :

"کوشیلنی" ، "کوش" ، "جان تری آرسنال" ، "محبوب قلبها" ، " ناجی آرسنال " ، "سوپر من دوران" و .............

حالا بازم بیاید ازش دفاع کنید !!!

من که جای شما خجالت میکشم !!!!

یادتون رفته این همون پدرسگ لایی خوره ؟؟؟ گل به خودیاشو یادتون رفته ؟؟؟ اندازه یه مهاجم تراز اول به خودمون گل زده

بی شعور !!! ولی بازم محبوب قلبهاس !!!

از همون فصل قبل تا همین الان من داد زدم که آقا ما مدافع نداریم. هر 4 تاشون فاجعه ان و خدای سوتی و لایی خوردن

حتی فرما !!! ولی دوستان گل من فرمایش میکردن که ما "کوش" رو داریم (محبوب قلبها رو عرض میکنم) ، کاپتان "فرما" رو

داریم ، "مرته" رو داریم (خداوندگار لایی خوری و جا موندن از مهاجما) و ......

بفرمایید : اینم از مدافعاتون !!! همگی ریدن !!!!

من بارها گفتم که ونگرو مث خدا می پرستم ولی نمیدونم ونگر خجالت نمیکشه کاپیتانی آرسنالو داده به " مرته ساکر " ؟؟؟

و یا قبلش به " آرتتا" ؟؟؟
-----------------------------------------------------------
واقیعت تلخ است وقعا گل گفتی بوا

پسر20میلیونی در 27/5/1392 | 18:12 گفت:

منم باهات موافقم هنوزخیلی زوده بابا. من که هنوز خیلی امیددارم به این تیم .تازه دوهفته تا پایان نقل انتقالات مونده بایدببینیم چی تو سرش رئیس. ما حال بهترین مربی دنیا روداریم .کلوپ تازه به دوران رسیده هم اصلا درحد ونگر نیست که بخواد بیادجای ونگربزرگ رو بگیره.اونم با یک شکست.

پسر20میلیونی در 27/5/1392 | 18:12 گفت:

منم باهات موافقم هنوزخیلی زوده بابا. من که هنوز خیلی امیددارم به این تیم .تازه دوهفته تا پایان نقل انتقالات مونده بایدببینیم چی تو سرش رئیس. ما حال بهترین مربی دنیا روداریم .کلوپ تازه به دوران رسیده هم اصلا درحد ونگر نیست که بخواد بیادجای ونگربزرگ رو بگیره.اونم با یک شکست.

Enrique در 27/5/1392 | 18:09 گفت:

یه تبرییییییییییییک میگم به تموم هواداران "محبوب قبلهای" کاربران محترم آرسنال.آی آر ، یا همون :

"کوشیلنی" ، "کوش" ، "جان تری آرسنال" ، "محبوب قلبها" ، " ناجی آرسنال " ، "سوپر من دوران" و .............

حالا بازم بیاید ازش دفاع کنید !!!

من که جای شما خجالت میکشم !!!!

یادتون رفته این همون پدرسگ لایی خوره ؟؟؟ گل به خودیاشو یادتون رفته ؟؟؟ اندازه یه مهاجم تراز اول به خودمون گل زده

بی شعور !!! ولی بازم محبوب قلبهاس !!!

از همون فصل قبل تا همین الان من داد زدم که آقا ما مدافع نداریم. هر 4 تاشون فاجعه ان و خدای سوتی و لایی خوردن

حتی فرما !!! ولی دوستان گل من فرمایش میکردن که ما "کوش" رو داریم (محبوب قلبها رو عرض میکنم) ، کاپتان "فرما" رو

داریم ، "مرته" رو داریم (خداوندگار لایی خوری و جا موندن از مهاجما) و ......

بفرمایید : اینم از مدافعاتون !!! همگی ریدن !!!!

من بارها گفتم که ونگرو مث خدا می پرستم ولی نمیدونم ونگر خجالت نمیکشه کاپیتانی آرسنالو داده به " مرته ساکر " ؟؟؟

و یا قبلش به " آرتتا" ؟؟؟

این فصلم به ....... رفتیم !!!

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 15:43 گفت:

آقای سیامک آروم باش ، اما حرفت درسته نباید توهین کنیم.
من به رقبا و دشمنا هم سعی میکنم توهین نکنم(البته بعضی وقتا نمیشه..) چه برسه به تیمم و مربیش از اون مهمتر دوستای آرسنالیم.

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 15:36 گفت:

majid:

tofigh:
جمع کنین بابا انگار نامه عاشقانه مینویسی...من حاظرم همین الان ونگر بره به شرطی که کلوپ بیاد..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بابا مودب باشین دیگه اه یه نگاه به سنش بنداز خجالت بکش. ادم با بزرگترش اینطوری صحبت میکنه؟؟؟ الان این بنده خدا مقصره تیمت باخته که بهش حمله میکنی؟ ادب داشته باشین یکم... ای بابا... بزرگه ما اقای فرشاد خادمی هم اومد از ونگر انتقاد کرد. پس من باید بهش حمله کنم؟؟؟ نه عزیز من. ادم به کسی که اینقد اختلاف سنی داره احترام میزاره حتی اگه نظراتش زمین تا اسمون فرق داشته باشه... قبله هر پست گذاشتنی یکم فکر کنین


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ایراد نداره آقا مجید، از باخت تیم ناراحتن یه چیزی میگن

mostafa در 27/5/1392 | 15:25 گفت:

اگه ونگر تیمو قهرمان کنه کار شاخی کرده ایا؟؟؟؟ حرف من اینه این جناب ونگر چه چیز جدیدی رو کرده تو این 5سال؟ یه بازیکن که ارزش ستاره شدن رو داشته باشه کجاست؟ چمبو؟ والکات؟ اینا ستاره نیستنو نمیشن سرو تهشونو بزنی میشن یکی مثل ادبایور نمیگم ادبار مهاجم بدی شد ولی خب شما الان به بازیکنای چلسی نگاه کنید به اونا میگم استعداد واقعی چراااااااااااااااااا روملو لوکاکو رو نگرفت این احمق؟ اصن ادم استیلشو میبینه میفهمه بمب استعداده هازارد دیبروین ون گینکل ماتا رامیرز تراوره و خیلی های دیگه چلسی میخواد با همینا قهرمان شه و میشه این ترکیبش تا 5 فصل میتونه غوله اخه بابا یا یه تیم بساز ادم بهش امیدوار باشه یا تیمو قهرمان کن بقران راهو داریم بدجور اشتباه میریم کجاست اون ارسنالی که شناور بازی میکرد دیروز بازیشو دیدم گریم گرفت اخه خدا قبلا یه مهاجم استون ویلا به ما گل میزد خودشو پاره میکرد الان دیه واسه تیما بردن ارسنال عادی شده خاااااااااااااااااااااااااااااااک

mehdi در 27/5/1392 | 14:12 گفت:

آقا پارسا بعد از ساخت ورزشگاه امارات و هزینه زیاد اون که باعث گرفتن چندین وام شد باشگاه بدجوری بدهکار شد واوضاع مالی رو به وخامت رفت و توی این چند سال قحطی جام سیاست باشگاه این بود که از طریق فروش بازیکن درآمدزایی کنند و هر سال بازیکن های اصلی جدا می شدند و اگر ونگر نبود معلوم نبود چه بلایی سر ما میومد. اما خداروشکر وضعیت مالی بهتر شده و اینو میشه از مصاحبه های ایوان گازیدیس فهمید و همچنین کاهش قیمت بلیط ورزشگاه و حذف ممبرشیپ های سایت. به امید روزهای خووووووووووب

siamak در 27/5/1392 | 13:50 گفت:

tofigh:
جمع کنین بابا انگار نامه عاشقانه مینویسی...من حاظرم همین الان ونگر بره به شرطی که کلوپ بیاد..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیگه شورشو دراوردی.مجید راست میگه
هنوز یه باخت دادیم خدا به اخرمون رحم کنه
چند نفر دیگه شورشو دراوردن به تیم و ونگر هرچی میخواید میگید دیگه به بچه اینجا چرا؟؟؟؟؟؟
خود مجیدم دیدم که بهش توهین شده
تف به این فوتبال و طرفدری اگه بخواد به این قیمت تموم بشه
تف

parsa در 27/5/1392 | 13:50 گفت:

من فقط یک سوال دارم ونگر تواین 7و8سال چیکار واسه آرسنال کرد ؟؟؟که الان شما میگید تیم بارفتنش ضربه میخوره؟؟
اگه کسی مثل فرگوسن بود که هرسال واسه منچستر جام میاره حرفت درست داداش ولی آخه ونگر....
چی بگم والله..من که دیگه کلافه شدم

majid در 27/5/1392 | 13:26 گفت:


tofigh:
جمع کنین بابا انگار نامه عاشقانه مینویسی...من حاظرم همین الان ونگر بره به شرطی که کلوپ بیاد..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بابا مودب باشین دیگه اه یه نگاه به سنش بنداز خجالت بکش. ادم با بزرگترش اینطوری صحبت میکنه؟؟؟ الان این بنده خدا مقصره تیمت باخته که بهش حمله میکنی؟ ادب داشته باشین یکم... ای بابا... بزرگه ما اقای فرشاد خادمی هم اومد از ونگر انتقاد کرد. پس من باید بهش حمله کنم؟؟؟ نه عزیز من. ادم به کسی که اینقد اختلاف سنی داره احترام میزاره حتی اگه نظراتش زمین تا اسمون فرق داشته باشه... قبله هر پست گذاشتنی یکم فکر کنین

shayan در 27/5/1392 | 13:25 گفت:

حرفات درسته و در این که ونگر مربی بزرگیه هیچ شکی نیست ولی ما تا کی میخوایم متلک بشنویم تا کی میخوایم جوون گرایی کنیم نباید یه بازیکن درست حسابی داشته باشیم من نمیخوام به بازیکنا توهین کنم ولی به جز سه چهار نفر بازیکن درجه یک نداریم یا این که تجربه لازم رو ندارن
تا کی میخوایم سوم یا چهارم بشیم تا چند سال پیش اول فصل شیر می شدیم بعد آخرش گند میزنیم تو این دوسه فصل هم اولش گند می زنیم بعد آخر فصل شیر می شیم تا کی باید تولیگ قهرمانان بازی اول طوری خراب کنیم که بازی برگشت بهترین بازی رو هم میکنیم جبران نشه کرد .
درسته بازی های خوب هم داشتیم ولی به چه درد می خوره وقتی نمی تونیم جام بگیریم هشت ساله جام نگرفتیم به نظر من هشت سال واقعا زیاده !!!!!!!!!!!!!??-:
از همه اینا گذشته آرسنال تیمیه که هیچ تیمی نمیتونه جاشو واسه من بگیره و سعی میکنم تا جایی که امکان داره ازش حمایت کنم V:

ahmad behrozi در 27/5/1392 | 13:08 گفت:

تیم ما بزرگتر نداره چند وقت دیگه مکنه بیان یکی از بچه های سایت رو به عنوان کاپیتا انتخاب کنن

محسن عاشوری در 27/5/1392 | 12:59 گفت:

لعنت به هر بیشعور احمقی که باعث این باخت شد ..

میدونن ما عصبی هستیم و چندین ساله داریم حرص میخوریم و عذاب میکشیم و طاقت نداریم ، ولی بازم اینطوری ..

حالا چه بازیکن ، چه مربی ، چه مسئولین ..

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 12:47 گفت:

ونگر گفته از نظر تعداد کمیم من فکر می کنم بدون توجه به نتیجه بازی با فنر بتزیکن میخره

آرین در 27/5/1392 | 12:38 گفت:

masoud :
دمت گرم.قشنگ نوشتی.ایشالا فنر رو لوله میکنیم
---------------------------------------------------
فنر رو لوله کنیم که دیگه بازیکن نمیخره.به نظر من مساوی بهترین نتیجست برای بازی رفت

آرین در 27/5/1392 | 12:37 گفت:

100% باهات موافقم

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 12:28 گفت:

خب من عاشق آرسنالم
حالا ما جمع کنیم بریم همه چی حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کلوپ نیاد چی بازم ونگر بره؟

masoud mahmudpur در 27/5/1392 | 12:24 گفت:

دمت گرم.قشنگ نوشتی.ایشالا فنر رو لوله میکنیم

tofigh در 27/5/1392 | 12:11 گفت:

جمع کنین بابا انگار نامه عاشقانه مینویسی...من حاظرم همین الان ونگر بره به شرطی که کلوپ بیاد..

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 12:03 گفت:

ولی موافقم
تیم باید طوری بازی کنه که هیچ عاملی نتونه جلوشو بگیره

یکی از ایرادایی که به نظر من به تیم وارده اینه که از نظر روحی فراز و نشیب دارن ،

بهزاد کاویانی در 27/5/1392 | 12:01 گفت:

تا حدی حرفت درسته
داور 100 % باعثش نبود اما تاثیر زیادی داشت
با گرفتن خطا های بی مورد تمرکز بازیکنامونو تو نیمه اول به هم ریخت و عصبانیشون کرد.البته اینم درسته که بازیکن حرفه ای باید به اعصابش مسلط باشه.
ولی وقتی بازی 1-1 بود با گرفتن اون پنالتی که من از کلی آدم بی طرف هم پرسیدم گفتن نبود... بازم میگی هیچ تاثیری نداشت؟؟؟!!!!
من به کارت دوم کوشیل هم شک دارم.
در کل تیممون خیلی بد نبود موقعیت هم ساخت اگه رزسیچکی اون تک به تک اولی رو نزده بود آسمون الان وضعیت چیزه دیگه ای بود.
با اینکه خیلی خوب بازی کرد ولی ، برام عجیبه که چطوری 2 تا تک به تکو خراب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کازورلا اصلن اماده بازی نبود و دیدیم که چرا ونگر بازیش نداده بود و به اجبار اومد تو زمین که روی یکی از گلام اون توپو وسط زمین لو داد

هلموت در 27/5/1392 | 11:43 گفت:

تو لیگ برتر باید با همه چی بجنگی, تیم حریف ,داور و ...
اصلا این حرفو قبول ندارم که داور باعث باخت شد
تیم باید طوری بازی کنه که هیچ عاملی نتونه جلوشو بگیره

ali_ston69 در 27/5/1392 | 11:41 گفت:

اورین ونگر تنها کسیه که میتونه ارسنال قدرت مند کنه