لیگ قهرمانان؛ پیش‌بازی آرسنال-مون‌پلیه

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,850 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیگ قهرمانان؛ پیش‌بازی آرسنال-مون‌پلیه


لیگ قهرمانان؛ پیش‌بازی آرسنال-مون‌پلیه


از سری مسابقات گروه دوم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دو تیم آرسنال و مون‌پلیه از ساعت 23:15 امشب به مصاف یکدیگر می‌روند.


این بازی که با قضاوت آیدینوس در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار می‌شود پنجمین دیدار دو تیم در لیگ قهرمانان در این فصل است. در حال حاضر آرسنال با 7 امتیاز در رده دوم گروه و مون‌پلیه با تنها 1 امتیاز در قعر جدول گروه دوم مسابقات قرار دارد. گروهی که تیم شالکه با 8 امتیاز در آن صدرنشین است.


آرسنال در این فصل لیگ قهرمانان بازی‌های نسبتا خوبی را به نمایش گذاشته است اما شکست توپچی‌ها در هفته سوم آن هم در خانه در مقابل شالکه باعث شد که این تیم صدر جدول را از دست بدهد. آرسنال در بازی برگشت نیز با وجود ارائه بازی برتر نتوانست پیروز شود و به تساوی 2 - 2 رضایت داد تا کماکان در رده دوم گروه دوم قرار بگیرد.


در طرف دیگر میدان تیم مون‌پلیه اصلا حال و روز خوبی در جدول این گروه ندارد و عملا شانس صعود را از دست داده است. مون‌پلیه بازی‌ها را با شکست در برابر آرسنال آغاز کرد اما تساوی در مقابل شالکه در هفته دوم هواداران این تیم فرانسوی را به ادامه راه امیدوار کرد.مون‌پلیه سپس با ارائه دو بازی بسیار ضعیف در مقابل المپیاکوس در هر دو دور رفت و برگشت مغلوب این تیم شد تا حتی شانس حضور در لیگ اروپا را برای خود کم رنگ کند.


آرسنال در بازی امشب همانند چند هفته گذشته آبو دیابی، لوکاس فابیانسکی ، جروینیو ، کیران گیبس و توماس روسیچکی را در اختیار نخواهد داشت اما شزنی در این بازی می‌تواند در دروازه توپچی‌هاقرار بگیرد. همین طور الکس اوکلسید چمبرلین نیز در این مسابقه بازی را از روی نیمکت برای آرسنال آغاز خواهد کرد.


در تیم مون‌پلیه نیز یونس بلهندا پس از گذراندن مصدومیتش می‌تواند در بازی امشب در مرکز خط دفاع تیم فرانسوی به بازی بپردازد.


 


آیا می‌دانستید ؟


* آرسنال تنها در 56 درصد از مسابقات خانگی خود در فصل اخیر پیروز بوده است.


* میکل آرتتا هافبک تیم آرسنال به اولین بازیکن در این فصل تبدیل شد که توانسته است 1000 پاس صحیح ارسال کند.


* توپچی‌ها در سه بازی اخیر خود در همه مسابقات شکستی را تجربه نکرده‌اند.


* شاگردان آرسن ونگر در 5 بازی اخیر نتوانسته‌اند دروازه خود را بسته نگه‌ دارند و 14 گل دریافت کرده‌اند.


* مون‌پلیه قهرمان فصل گذشته لیگ انگلستان در حال حاضر در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ فرانسه قرار دارد. مون‌پلیه با لیون که در صدر جدول است 11 امتیاز فاصله دارند.


* تیم مون‌پلیه در 4 بازی اخیر خود در همه مسابقات بردی نداشته است.


 


ترکیب احتمالی دو تیم :


آرسنال : شزنی - سانیا - پر مرتساکر - لورن کوشیلنی - توماس ورمایلن - میکل آرتتا - سانتی کازورلا - جک ویلشر - تئو والکات - اولیور جیرود - لوکاس پودولسکی


مون‌پلیه : جوردن - کونگر - ام‌بوا - ال‌کائوتاری - بدیمو - کابلا - استرادا - بلهندا - سایهی - چاربونیر - کامارا

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 2/9/1391 | 01:01 گفت:

خدا رو شکر من هستم که اینجا سوتی بدم

محمد مهدی در 1/9/1391 | 23:47 گفت:

به من چه

jafar در 1/9/1391 | 23:16 گفت:

مون‌پلیه قهرمان فصل گذشته لیگ انگلستان در حال حاضر در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ فرانسه قرار دارد. مون‌پلیه با لیون که در صدر جدول است 11 امتیاز فاصله دارند.
______________________________________________________________________________________________
مون پلیه قهرمان انگلستان منچستر سیتی قهرمان فرانسه

ehsan zoola در 1/9/1391 | 23:11 گفت:

بچه ها یه سوال چجوری بیس کده ماهواره رو وارد کنم؟

***********************************************

مهدی جون برو اینجا جوابتو بگیر هرچند خودم رصیورم ایکلاسه نمیدونم چجوری ایدمن رو باز کنم کاش یکی کمکم میکرد

http://www.ariapatogh15.ir/Forum/viewtopic.php?f=49&t=22232

محمد مهدی در 1/9/1391 | 23:04 گفت:

اخه گیبز هنوز به شرایط ارمانی نرسیده.

farhad bj در 1/9/1391 | 22:56 گفت:

Arsenal

Wojciech Szczesny

Bacary Sagna

Per Mertesacker

Laurent Koscielny

Thomas Vermaelen

Jack Wilshere

Mikel Arteta

Santi Cazorla

Alex Oxlade-Chamberlain

Lukas Podolski

Olivier Giroud
Substitutes

Vito Mannone

Carl Jenkinson

Kieran Gibbs

Francis Coquelin

Aaron Ramsey

Andrey Arshavin

Gervinho

Montpellier

Geoffrey Jourdren

Mathieu Deplagne

Daniel Congre

Abdel El Kaoutari

Henri Bedimo

Mapou Yanga-Mbiwa (c)

Marco Estrada

Younes Belhanda

Anthony Mounier

Remy Cabella

Gaetan Charbonnier
Substitutes

Laurent Pionnier

Hilton

Joris Marveaux

Jonas Martin

Emanuel Herrera

Cyril Jeunechamp

Romain Pitau

masoud mahmudpur در 1/9/1391 | 22:54 گفت:

چرا گیبز رو نیمکته؟

فرهاد در 1/9/1391 | 22:46 گفت:

نیمکت...mannone.jenkinson.coquelin.gibbs.ramsey.arshavin.gervinho

فرهاد در 1/9/1391 | 22:44 گفت:

szczesny.mertesacker.koscielny.vermaelen.sagna.arteta.cazorla.wilshere.podolski.chamberlain.giroud.................ترکیب امشب

masoud mahmudpur در 1/9/1391 | 20:34 گفت:

مرسی داداش.اما فکر کنم بلهندا هافبک باشه ها

masoud mahmudpur در 1/9/1391 | 20:34 گفت:

مرسی داداش.اما فکر کنم بلهندا هافبک باشه ها

محمد مهدی در 1/9/1391 | 20:04 گفت:

اره حسام جان.

بچه ها یه سوال چجوری بیس کده ماهواره رو وارد کنم؟

hesam در 1/9/1391 | 19:15 گفت:

والکات که نیست.....