یه فکره خوب.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 210,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه فکره خوب.

سلام خدمته همه توپچیا.

سلام خدمته همه توپچیا.


 غرض از گزاشتن این پست این که این سوال مدت زیادی هست که تو ذهنم هست.از زمان عضویتم تو این سایت یه چند ماهی میگذره. اخه قبلا همش به نسخه اصلیه سایت میرفتم. از همون روزی که این سایت رو دیدم سایت هایی در مورده ارسنال و به قول معروف فن پیج رو دیدم که از اونا میشه به گانرز تراست اشاره کرد که سایت خوبیه و قسمت هایه جذابی داره میخواستم بدونم چرا این چند دسته گی بینه هوادارای ارسنال تو ایران به وجود اومده اخه حتی تو فیس بوک هم همینطوره. شاید بگین خوب طبیعیه که کانون های زیادی به وجود بیاد ولی این اتفاق بینه ایرانیا که هر 200 نفر فوتبالی یکیشون ارسنالی هستن یکم میتونه بد باشه. تازه جدا از اون این هایبری هم هست. کلا هر سه تا سایت کاربرهای زیادی دارن که یه تعداده خاصی از اونا فعالیت میکنن تو سایت که زیاد نیست. شاید سرجمع یه صدنفری بشیم. من خودم چون اینجا رسمی بود اینجا عضو شدم. خلاصه لپ کلام رو میگم دوس دارم مسئولین سایت مثل کاری که مسئولین سایت بایرن مونیخ کردن(یعنی دعوت کردنه ما به سایتشون برای بحث پیرامون بازی که البته اینجا اصلا صداش در نیومد و فقط دوسه تا ارسنالی رفتن) خوب از بحث دور شدم دوسدارم مسئولین سایتمون از مسئولین و کاربرهای سایت های دیگه دعوت کنن بیان اینجا. خیلی بهتر میشه. فعالیت و تعداده کاربرا خیلی بیشتر میشه. اگه این طرح ادغام هر سه تا سایت عملی بشه خیلی خوب میشه. امیدوارم بشه.


خوب اون یه طرف اینم یه طرف.


بایرنی ها مارو دعوت کردن سایتشون یکم به ما توپیدن. یکی دوتا از بچه ها رفتن و نتونستن جلو تعداد زیاد اونا حرفی بزنن اخه اونا بیستا پست میدادن تا ما میخواستیم یه پست بدیم( من چون حوصله عضو شدن نداشتم نظر ندادم وگرنا دهناشون سرویس بود :دیییییی). از مدیرایه سایت میخوام که اونارو دعوت کنن تا باهاشون صحبت کنیم. یکم کری بخونیم. بخدا خیلی حال میده(البته فهش مهش ندینا) بزارین بیان یکم خوشبگذرونیم.


 اگه مدیرا ازشون بخوان اونا میان. پس من منتظره نظر دادن شما و مدیران تو این پستم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 14/10/1391 | 23:15 گفت:

خوشم میاد توپچیای گل بسیار اماده هستند تا بایرنی ها رو میزبانی کنین. بابا حمید فرازی اینارو دعوت کن دیگه. یه درخواست بده. بخدا میان. دارم لحظه شماری میکنم. فقط بچه ها حواستون باشه منطقی بحث نکنین که بی تاثیره. حرف حرف خودتونه. دیکتاتوری عمل کنین.

علی چرا منو بزنی؟ من نه سره پیازم نه تهش. :دییی

nima در 14/10/1391 | 19:38 گفت:

اولن تو کل کل و کری خونی حلوا نمیدن که. اخرش دعوا میشه. تازه ما که تو بازی اذیتشون نمیکنیم بیاین تا قبل بازی حالشونو بگیریم.
------------------------------------------------------
من برای آرامش سایت گفتم داداش وگرنه از کل کل و فحش و فحش کاری که بدم نمیاد!!!
باشه پس من پایم دعوت کنین بیان سرویسشون کنیم!!!!

Ali در 14/10/1391 | 17:13 گفت:

maryam:
آقا منم پایم! اصن کلاً پایم! :دی
****************************
هم شما بک نفر پایه باشی یسه همشون و خف بر میداره.دی
********************************
محمد اگه کم اوردیم یا فحش دادن تورو میزنیم باشه.

فرهاد در 14/10/1391 | 17:03 گفت:

محمد جان مدیر سایت گانرز تراست تا چند سال پیش همینجا داشت فعالیت میکرد ولی با مدیران سایت اختلاف پیدا کرد و رفت برا خودش یه سایت درست کرد فکر کنم اسمش محسن بود واقعا یکی از نوسنده های فوق العاده سایت بود.حیف شد واقعا.

محمد مهدی در 14/10/1391 | 16:34 گفت:

پارسا جان اولن تو کل کل و کری خونی حلوا نمیدن که. اخرش دعوا میشه. تازه ما که تو بازی اذیتشون نمیکنیم بیاین تا قبل بازی حالشونو بگیریم. خیلی حال میده بخدا. اقا حمید خودتون چرا پا پیش نمیزارین؟ بالاخره این سایت سایت رسمیه ارسنالیاس. پس شما باید قدمه اولو برداری.

محمد مهدی در 14/10/1391 | 16:34 گفت:

پارسا جان اولن تو کل کل و کری خونی حلوا نمیدن که. اخرش دعوا میشه. تازه ما که تو بازی اذیتشون نمیکنیم بیاین تا قبل بازی حالشونو بگیریم. خیلی حال میده بخدا. اقا حمید خودتون چرا پا پیش نمیزارین؟ بالاخره این سایت سایت رسمیه ارسنالیاس. پس شما باید قدمه اولو برداری.

nima در 14/10/1391 | 15:49 گفت:

من با اولی موافقم که سایت ها اگر ادقام بشن تو یه سایت (که اصولا همه باید بیان اینجا چون کانون هوادارا اینجاست)!خیلی خوب میشه تعداد کاربرا میره بالا،بحث ها بیشتر میشن و ...!ولی این که بایرنی ها رو دعوت کنیم من زیاد خوشم نمیاد چون میدونم آخرش به دعوا کشیده میشه!!!

مهدی باقری در 14/10/1391 | 15:36 گفت:

خیلی باحال میشه اگه یکی بشن بچه های گانرز تراستم بچه های باحالی هستند ایده ی بسیار جالبی بود دمت گرم

هادی در 14/10/1391 | 13:39 گفت:

منم موافقم که یکی بشه ولی دوستان شما یه چیز فراموش کردین هر کدام از این سایتها یه مدیریت مستقل داره و کلی دارمد زاهی برای اون مدیر مگر اینه هر سه تا مدیر شریک بشن بعد توافقی باهم یه سایت مدیریت بکنند اما فکر نکنم این اتفاق بیفته
منم کلا دوست دارم همه باهم باشیم.
اما بهترین کار اینکه همون سایت اصلی arsenal .com نسخه فارسی هم داشته باشه، همو طور که نسخه چینی داره، من حاظرم تو اون قسمت و ترجمه کمک کنم اگه مدیریت سایت بتونن مدیرای سایت اصلی راضی کنن

masoud mahmudpur در 14/10/1391 | 12:49 گفت:

مرسی.من نمیدونم کدوم بهتره؟شاید اگه سایت ها ادغام شه کاربرای گانرز تراست از فضای سایت جدید خوششون نیاد یا ما خوشمون نیاد.ولی در مورد دعوت بایرنی ها موافقم

حمید فرازی در 14/10/1391 | 11:44 گفت:

درمورد دعوت کردن بایرنی ها به اینجا بحثش جداست؛ اگر قرار باشه ازشون دعوت بشه که بحث ها قطعا توی هایبوری انجام میشه؛ چون طی سال ها چندین مناظره با هوادارای سایر تیم ها داشتیم که همه تو فروم آرسنال یا اونها انجام شده.

دلیلش هم اینه که تمام سایت های هواداری یه فروم دارن که محل اصلی بحث هاست و فروم ما هم هایبوریه. بلاگ ها کاربردش چیز دیگه ای هست و به علاوه یه مکان عمومی تره که خیلیا ازش بازدید میکنن و باید سعی بشه کاربردی تر ازش استفاده شه.

بایرنی ها هم دعوتی از ما نکردن؛ چون هرکس بخواد مناظره برگزار کنه به صورت رسمی از مدیرا دعوت میکنه تا این موضوع رو تو سایت اعلام کنن و تا اینجا همچین درخواستی نشده!

فصول قبل هم با چند تیم مناظره برگزار شد که نتیجه خوبی نداشت و به دلیل ایجاد تنش در بحث ها مناظرات ناتموم باقی موند پس درمورد این موضوع اجازه بدید بررسی بیشتری انجام بشه.

ممنون از توجهتون...

حمید فرازی در 14/10/1391 | 11:40 گفت:

درمورد قسمت اول و جدا شدن چند سایت آرسنالی:

اول اینکه مجموعه Arsenal.ir سال هاست که تاسیس شده و در این مدت اتفاقات زیادی افتاده که نمیخوام به جزئیات بپردازم.

درواقع هایبوری و اینجا دو محیط مجاز و جدا از هم نیستن؛ این سایت، هایبوری و رد کافه همه جزئی از مجموعه بزرگ Arsenal.ir هستن که در پیج اصلی سایت هم هرکدوم مشخصه اما بنا به دلایلی متاسفانه از مسیر اصلی خودشون منحرف شدن و مفهوم بلاگ ها بد جا افتاده که الان هم در حال کار کردن روی این مساله هستیم تا اینها رو به هم دیگه نزدیک تر کنیم.

درمورد سایر سایت های آرسنالی دیگه ما اختیاری نداریم، از اومدن هرکس به اینجا استقبال میکنیم اما اینکه سایت های دیگه آرسنالی ایجاد بشه نه خلاف قانون هستش و نه در محدوده اختیارات ما و به هیچ وجه نمیتونیم دخالت کنیم.

amir در 14/10/1391 | 11:24 گفت:

عالیه و موافقم

::Mostafa:: در 14/10/1391 | 11:16 گفت:

منم موافقم
ولی وضعیت سایت وحشتناک میشه Q:

maryam در 14/10/1391 | 10:53 گفت:

آقا منم پایم! اصن کلاً پایم! :دی

آرمان الهیاری در 14/10/1391 | 10:46 گفت:

کاملا موافقم