کسی خبره خوبی داره؟؟ (2)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کسی خبره خوبی داره؟؟ (2)

کسی خبره خوبی داره؟؟ (2)امویلا هم رفت و باز ارسنال تنها ماند.

امویلا رفت به روبین کازان همین الان سایت گل اعلام کرد.

یه نگاه میندازیم به بازیکنایی که به ما لینک شدن تا یه نتیجه بگیریم.

رحیم استرلینگ: بعد از اینکه جایگزین ولکات در میان هواداران این بازیکن معرفی شد این بازیکن 5 ساله تمدید کرد.

هونتلار: بعد از اینکه هممون فک میکردیم این بازیکن میاد اینجا و بعد از 4م ماه که به ما لینک شده بود تمدید کرد اونم 4 ساله.

یورنته: این بازیکن بعد از اینکه شایعش مورده استقبال قرار گرفت گفت میخوام به لیگ جزیره بیام بعد گفت اینده من در بیلبااو رقم خواهد خورد و حالا هم در استانه پیش قرار داد واسه تمدید با یوونتوسه.

سانیا: این بازیکن در خواست تمدید قرار داد رو رد میکنه چرا؟؟ چون ونگر میگه یا یک سال یا هیچ.

امبیا: این بازیکن به ما لینک میشه بعد از تمدید با باشگاه اسبقش امتنا میکنه بعد میگه میخوام بیام لیگ جزیره بعد یهو سره کله نیوکاسل پیدا میشه و پر.

ادرین لوپز: به ما لینک میشه میگه ارزو بازی در بلیگ جزیره رو داره بعد از نیمکت نشینی خسته میشه بعد اعتراض میکنه بعد حالا اومده میگه من با باشگاه به توافق رسیدم و قصد ندارم جایی برم.

زاها: این بازیکن یه طرفداره ارسنال هست. تو توییتر میگه دوست دارم در لیگه قهرمانان لباس تیم محبوبم ارسنال رو بپوشم بعد هی تو توییتر میگه ارسنال ارسنال یهو چی میشه؟؟ منچستر میاد 20 میلیون پیشنهاد میده و این بازیکن در استانه رفتن به اونجا قرار میگیره.

ویا: به ارسنال لینک میشه بعد میگه از نیمکت نشینی خسته شدم رسانه ها میگن تو لندن دیده شده بعد میگه حاملس زنم بعد که اون موضوع حل میشه سران بارسا میگن نمیفروشیم. اخه لامصبا شما که تمام هستیه ما رو خریدین اینو بدین به ما دیگه.

اشتروتمن: این بازیکن میگه از ارسنال پیشنهاد دریافت کرده بعد یهو انچنان از اخبار محو میشه که تو گوگل هم نمیشه پیداش کرد.

هولتبی: این نامرد یک سال به ما لینک شده بود ولی در عرض یک هفته تاتنهام میاد میدزدش. اخه چرا؟؟ مگه ما دنبالش نبودیم؟؟؟ چرا اذیت میکنین؟؟؟

تازه کاوانی و کاسیاس و هوملز و یووتیچ هم به ما لینک شدن

و....

و....

و....

بعد ونگر میاد چی میگه؟؟؟ میگه کیفیت تو بازار پیدا نکردیم.

یکی نیست بیاد بگه اخه ونگر جون قوربونت برم اینا چین؟؟ چرا مسخرمون میکنی؟؟

اول فصل کل کل میکنیم با طرفدارای چلسی و دوتا منچسترا میگیم امسال دیگه لیگ مال ماست،الان دعا میکنیم جزء 4تا باشیم،اونا میگن برید در حد کل کل با ما نیستید برید با تاتنهام و اورتون و نیوکاسل کل کل کنید!

میگیم ما همیشه بالا سر تاتنهامیا بودیم و 5تا 5تا بهشون میزنیم،تاتنهامیا میگن اگه جدولو نگاه کنی میبینی 2 پله زیر مایید!

فصل نقل و انتقالات نزدیک میشه،میریم 1000 جا اخبارو دنبال میکنیم ، 15 تا گزینه اسم میاریم،5 تا شون میگن چون آرسنال جام نمی گیره نمیایم،5 تاشونو باشگاهای دیگه ازمون میدزدن چون دس دس کردیم،5 تاشون باشگاشون پیشنهادمونو قبول نمیکنه چون مبلغش کمه و رییسا زیادش نمی کنن، آخرش اگه کسی بیاد 16 امی میاد!

-12 ساله که بودیم بزرگترا میگفتن طرفدار کجایی؟ میگفتیم آرسنال،میگفتن چرا؟ میگفتیم تیری آنری، دنیس برگکمپ،تونی آدامز و ...، الان 10-12 ساله ها اسم آرسنالم نمی شنون چه برسه به طرفداری............


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 6/11/1391 | 14:05 گفت:

حمید جان درست میگی. حق با توهه. تو اوجه ناامیدی اینو گفتم.

hamid saadi در 6/11/1391 | 13:56 گفت:

سران بارسا میگن نمیفروشیم. اخه لامصبا شما که تمام هستیه ما رو خریدین اینو بدین به ما دیگه.

فکر کنم این بدترین جمله ایی باشه که تو این سایت کسی قرار داده باشه.....
نمیدونم چرا اینغدر بدم اومد.شاید......
شاید به خاطر اینکه عجز تو این جمله موج میزنه و عاجزانه و ملتمسانه انتظار ترحم داره......
واقعا حس بدی بهم داد
متاسفم

nima در 5/11/1391 | 22:56 گفت:


هـــــــــــــــی...

هادی در 5/11/1391 | 21:58 گفت:

R 3 n a l:
بچه ها مصاحبه ونگرو بخونید آخرشو از سایت خودمون مث ک 1 دودایی داره بلند میشه ها

در مورد امکان جذب بازیکنان...

نه ، هیچ چیز به شما نخواهم گفت. دلیل اینکه باید کنفرانس خبری را کوتاه کنم همین است - کارهایی هست که باید انجامش
.................................
نه بابا این از شگردهای پیچوندن ونگره خبری نیست

حامد نوری در 5/11/1391 | 17:08 گفت:

مهاجم نخواهيم خريد چند بار بگم

amin در 5/11/1391 | 14:32 گفت:

به روش پست های من بالا بنویس شکلک از گانرزتراست

محمد مهدی در 5/11/1391 | 11:39 گفت:

یورنته هم رفت. قرار داده 4 ساله بست با یووه
بابا دیگه وقت نیییییییییییییست.

M o o r I در 5/11/1391 | 11:27 گفت:

بچه ها مصاحبه ونگرو بخونید آخرشو از سایت خودمون مث ک 1 دودایی داره بلند میشه ها

در مورد امکان جذب بازیکنان...

نه ، هیچ چیز به شما نخواهم گفت. دلیل اینکه باید کنفرانس خبری را کوتاه کنم همین است - کارهایی هست که باید انجامش دهم!!

محمد مهدی در 5/11/1391 | 11:14 گفت:

محمد مهدی یعنی سگ تو روحت با این دعا کردنت، معلومه خیلی خدا دوست داره

با این برد احتمالا یکی دونفر بفروشیم به جای خرید
**********************************************
دیدی تا من گفتم یرده خفیف خدا لجش گرفت ما رو ضایع کرد

HOSSEIN در 5/11/1391 | 10:49 گفت:

مصاحبه ونگرو بخونین فوق العاده باحال و خنده داره.پ
http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2013/01/24/3696250/%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%86%D8%B1?source=breakingnews&ICID=HP_BN_5

HOSSEIN در 5/11/1391 | 10:49 گفت:

مصاحبه ونگرو بخونین فوق العاده باحال و خنده داره.پ
http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2013/01/24/3696250/%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%86%D8%B1?source=breakingnews&ICID=HP_BN_5

توپچی جنوب در 5/11/1391 | 10:42 گفت:

پسر تو که همش داری مینالی بابا یه کم صبر کن آخر ژانویه ویا و دیامه به تیم اضاف میشن.
تو این تابستون هم 3تا خبر توپ و خوب بهت میرسه.

siamak در 5/11/1391 | 02:04 گفت:

نترسید همه چیز روز اخر مشخص میشه.ما شنیدیم دو روز اخر میخریم بازیکنF:

هادی در 5/11/1391 | 01:45 گفت:

محمد مهدی:
خبره خوب نداریم بخدا نمیدونم ببریم بهتره یا ببازیم.
اگه ببازیم یعنی بازیکن میخریم ولی اگه ببریم عمرا.
خدا کنه خیلی شانسی و خفیف ببریم
..............................................................
محمد مهدی یعنی سگ تو روحت با این دعا کردنت، معلومه خیلی خدا دوست داره=)

با این برد احتمالا یکی دونفر بفروشیم به جای خرید

tofigh در 5/11/1391 | 01:42 گفت:

حرفات درسته ..ولی هیچی رو درست نمیکنه من که دیگه دیوونه شدم ..ونگر شده استعدادیاب تیمای دیگه انتخاب میکنه اونا میبرن..واقعا که همه چی ناامید کنندست..خدایا خودت یه کاری بکن بگید آمین..

farzam در 5/11/1391 | 01:25 گفت:

تو گوگل پیدا نمیشه رو خوب اومدی!

mojtaba tahmasebi در 4/11/1391 | 23:27 گفت:

بچه ها یک سوال چرا اینقدر بازیکن خریدن برامون سخته ولی بازیکنامونو راحت میزاریم برن؟

سینا در 4/11/1391 | 23:25 گفت:

ژانویه زمان مناسبی برای خرید نیست مخصوصا اگه بازیکنی از لیگ دیگه بیاد

حسین در 4/11/1391 | 23:16 گفت:

آرسنال به فیورنتینا گفته که برای یووتیچ 19.3 میلیون پاند پرداخت خواهد کرد

محمد مهدی در 4/11/1391 | 23:13 گفت:

masoud : اخه امویلا رفت. من رو این حساب جدا باز کرده بودم.

محمد مهدی در 4/11/1391 | 23:11 گفت:

خبره خوب نداریم بخدا نمیدونم ببریم بهتره یا ببازیم.
اگه ببازیم یعنی بازیکن میخریم ولی اگه ببریم عمرا.
خدا کنه خیلی شانسی و خفیف ببریم

حسین در 4/11/1391 | 23:10 گفت:

همه حرفاتو قبول دارم
ولی تا اخر ژانویه صبر کنید من که به خرید امیدوارم.

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 23:08 گفت:

محمد مهدی پسر تو که انقدر نا امید نبودی؟چی شده؟

محمد مهدی در 4/11/1391 | 23:08 گفت:


ترکیب آرسنال اعلام شد :
Szczesny, Sagna, Mertesacker,
Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Cazorla,
Walcott, Podolski, Giroud.

ذخیره ها : Mannone, Koscielny, Jenkinson,
Santos, Frimpong, Oxlade-Chamberlain,
Arshavin.

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 23:07 گفت:

اره.خبر خوب اینه که دیابی رو نیمکتم نیست!ااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییوووووووووووووول

سعید غلامی در 4/11/1391 | 23:07 گفت:

فقط باید صبر کرد.....