سقوط در امارت,مرسی ونگر.(گل)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,843 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سقوط در امارت,مرسی ونگر.(گل)

برین پایین
 
  خوب میخوام بگم این اتفاقا جلوی یه تیم دسته دومی مثل بلکبرن افتاده نه جلو یه تیم لیگ برتری. اونم تو یه بازی معمولیه لیگ اتفاق نیفتاده تو یه بازی این اتفاق افتاده که امید تمام تماشگرای ارسنال بعد 8 سال بی جامی بهش دوخته شده. وقتی ترکیب ابتدایی رو میبینیم (بخدا خودش داشت با ادم حرف میزد) بازیکنایی رو میبینیم که خیلی ضعیف هستن و صرفا بخاطره اعتماد اقای ونگر تو تیم موندن. مثل ژروینیو. مثل دیابی (خخخخخ). مثل کوشلنی. مثل مونرئال گرون قیمت. بازی کنی که 10 میلیون بخاطرش پول دادیم. 10 میلیون داشتیم ولی نرفتیم دباشی رو بخریم. 10 میلیون داشتیم نرفتیم امویلا رو بخریم. 10 میلیون داشتیم نرفتیم امبیا رو بخریم 10 میلیون داشتیم نرفتیم یه هافبک دفاعی بخریم.
امروز بازی رو دیدم. چیزایی که دیدم رو میگم تا اونایی که ندیدن بفهمن تیم چه شرایطی داشته.

1. توپ تا دقیقه 43 بازی به پای الیور ژیرود نخورد. شاید باورتون نشه ولی نه تنها به پاش نخورد به جایی از بدنش حتی به صورت اتفاقی نخورد و اونم که بهش رسید یه توپ از دست رفته بود مه نزدیک خطه اوت تونست بگیرش.

2.بعد از بازی امروز جا داره به شدت خرید ناچو مونرئال رو زیر سوال برد. قبلا بچه ها گفته بودن که این یه بند کفش گیبز هم نمیشه ولی من باور نمیکردم. میگفتم حتما یه چیز خوب داره که ونگر بخاطرش 10 میلیون داده ولی امروز فهمیدم که بله. سانتوس رفت و یه سانتوس دونده تر اومد. کنترل توپ بسیار ضعیف. شوت زنی بسیار ضعیف. سرعتش از گیبز کمتره. سانتر های افتضاح که واقعا فک نکنم با تمرین بهتر بشه. خلاصه گیبز رو خیلی بهتره بخدا.

3.روسیچکی به زودی تبدیل به ارشاوین دوم میشه. دلیلش هم واضحه. تیم عقبه ولی اقای ونگر به جای بیرون کشیدن دیابی که خیلی بد بازی کرده رسیچکی رو تعویض میکنه تا اصرار بر اشتباه رو ادامه بده. وقتی توماس تعویض شد ناراحتی و اعتراض به شدت تو چهرش موج میزد. دیابی هم جواب اعتماد ونگر رو داد و بیش از نیمی از توپ ها رو پشته محوطه جریمه از دست میداد و ونگر خودشم فهمیده بود که چرا یک هافبک دفاعی کم نکرد.

4.سه تعویض همزمان!!!!!!! اقای ونگر وقتی سه تعویض هم زمان میکنی رسما تیم رو از شرایط بازی خارج میکنی و نتیجش هم میشه گل خوردنه تیم. بعله بازم اشتباه. حالا اگه کوکلین تو اون صحنه نمیتونست به بازی ادامه بده چی؟؟ نباید یه تعویض بزاری؟؟ چرا همچین ترکیبی رو میزاری که مجبور به همچین کاری بشی؟؟ حالا اگه دیابی سکته میکرد چی؟؟ والا بخدا از دیابی که بعید نیست.

5.موقعیت خطرناک تیم بلکبرن یک بود و تعداد گل های زدش هم یک بود این عجیب نیست. عجیب اینه که بارها تو این فصل همچین اتفاقی افتاده ولی باز هم دفاع نخریدیم بعله دوستان ونگر حاظره ورمایلن رو بزاره چپ ولی حاظر نیست دفاع چپ ولی حاظر نیست بازیکن بخره. اگه هم ناچو رو خرید بخاطره این بود که گیبز مصدوم شد.

6.بازیه فوق العاده کوکلین در پسته غیر تخصصیش که نتونستم ازش چشم پوشی کنم. عالی بازی کرد. خیلی دوید. تکروی نکرد و به بازی خوبش گند نزد. بی تجربگیش رو نشون نداد. افرین به غیرتش.

7. مهم ترین مشکل اینه که دوباره الان تعدادی میان میگن ونگر مقصر نیست (خخخخ). بابا جک نگید دیگه.

8 سال شد 9 خسته نشدید؟؟ ناامید نشدین؟؟ هیچ انتقادی ندارین؟؟ اخه ما از بلکبرن و بردفورد و نورویچ و سوانسی و شالکه و المپاکوس و .... ضعیف تریم؟؟؟ براتون متاسفم اگه این طور فک میکنین و این باخت ها رو اتفاقی میدونین.

8. الان باید به تیم بلکبرن هم اعتبار بدیم.


یه عکس با هزارتا معنی.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 30/11/1391 | 00:12 گفت:

با تمام حرفات موافقم !

اون عکسم ک دیگه گویای همه چیزه

jafar در 29/11/1391 | 21:54 گفت:

مهم ترین مشکل اینه که دوباره الان تعدادی میان میگن ونگر مقصر نیست (خخخخ). بابا جک نگید دیگه.
_______________________________________________________________________________________------

مهم ترین مشکل ایه که وقتی میریم نیوکاسل رو 7 تا میزنیم همه خوشحال میشیم از همه حتی دیابی هم تعریف میکنیم ولی وقتی میبازیم همه رو زیر بار توهین میگیریم این مشکل اصلی

از همون اول فصل گفتم دفاع بدرد نمیخوره ولی تا سه تا بازی گل نخوردیم همه شروع به تعریف از استیو بولد و ونگر و خط دفاعی کردند ولی الان که وقت حمایت از تیمه همه شروع به حمله به تیم کردند این اتفاقات تنها و فقط تنها به باشگاه آرسنال ضربه میزنه نه کسی دیگری تازه تو که میگی عده ای از ونگر حمایت میکنند مگه ونگر آدم کوچکی هست در سختی ها همیشه حامی تیم بوده و با تمام انتقادات تیمو جمع کرده حدافل از شما خواهش دارم به هیچ یک از بازیکنای تیم توهین نکنید دقت کنید توهین نه انتقاد

ehs در 29/11/1391 | 20:41 گفت:

عاشق جمله 8 امم!

Reza در 29/11/1391 | 20:16 گفت:

الان باید به همه تیما تو جهان اعتبار بدیم حتی تیم کوچه پشتی ما فقط خودمون بی اعتبار شدیم

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 18:24 گفت:

آقا جاااااااااان ظاهرا بعضیا خودشونو زدن به نفهمی!

ونگر اعتبارشو از آرسنال داره نه اینکه آرسنال از ونگر!! آرسنال من هزاران برابر بزرگتر از امثال ونگره!

بعضیا میگن بالاخره ما رو دوبار قهرمان کرده نباید گذاشت بره!!!!! عزیزان با معرفت، اولا که این معرفتو واسه باشگاهتون بذارید که اعتبارش روز به روز داره کمتر میشه! دوما ونگر وظیفه اش بوده، مگه مربی وظیفه ای جز این داره؟!!! سوما 8 سال به پای گند زدناش و غرور خرکیش نشستیم دیگه معرفت رو در حقش تمام تمام تمام کردیم!

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه

.

علیرضا در 29/11/1391 | 17:07 گفت:

خداییش جزئ 5 تامربی هست که بیشترین حقوقو میگیره.فکر کنم سالی 8 9 میلیون ولی به بازیکنا هیچی؟
اشکال اصلی هم مدیریته و البته ونگر که حامی مدیریته

saeid top در 29/11/1391 | 15:04 گفت:

اخه مربی که دستمزدش از همه بیشتره نباید در مورد دستمزد ها اینجوری نظر بده مرد حسابی حقوقت خودت رو کم کن بعد تز بده.

mohammad در 29/11/1391 | 14:46 گفت:

من قبلا گفتم الانم می گم تا ونگر نره آرسنال جام نمی گیره.امسالم مطمعن باشید جامی در کار نیست چون از جام اتحادیه از یک تیم آشغالی و تو جام حذفی هم از بیکبرن خوردیم.تو لیگ هم که از سیتی و یونایتد خیلی عقبیم ولی شاید4030 رو جا بزاریم تو لیگ قهرمانان هم حرفه شو نزنید مگر اینکه آرسنال بایرن مونیخو ببره که شک نکنید در اون موقع به فینال هم میرسیم هر چند تو فینال استاد جام نگرفتنیم.

reza در 29/11/1391 | 13:58 گفت:

غم تو چهرش موج میزنه . بیچاره داداش تئو

محمد مهدی در 29/11/1391 | 13:39 گفت:

این اواتارو میزارم تا همه بدونن الان تئو از تمدیدش پشیمونه. میزارم تا همه بدونن بدونه جام هیچ ادامز یا هیچی ویلشری برای ما افسانه نخواهد نشد. ویلشر نهایتا 3 سال دیگه دووم بیاره. مطمئن باشین اونا هم این وضع رو تحمل نمیکنن.

محمد مهدی در 29/11/1391 | 13:31 گفت:

انگار ویشکا و شهرام هم دارن هم عقیده میشن. خوشحالم

Vishka در 29/11/1391 | 12:59 گفت:

عجب عکسی بود حرف دل منم اینه

دیگه خسته شدم خسته

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 11:57 گفت:

واقعا نمیدونم چی بگم ترکیب برای بردن تیمی مثل بلکبرن خوب بود نمیدونم چرا اینجوری شد اونا فقط یه نصف حمله کردن و گل زدن ولی ما بارها توپ رو تا پشت 18 حریف بریم ولی زهر دار نبودیم ضعیف تیم چیه من موندم .!!!!!!!!!!
فکر کنم بزرگترین ضعف ما نداشتن ثباته که اونم به نداشتن یه بازیکن خاص برمیگرده مثل اون ان پرسی.
به هر حال در دسترس ترین جام رو هم از دست دادیم و این خیلی نا اومید کننده است.

محمد يزداني در 29/11/1391 | 08:46 گفت:

باید با این وضعیت عادت کنیم دوستا.زیادی خودتونو ناراحت نکنید چه بخوایم چه نخوایم حدوحدود تیم ما تو همین اندازه هستش باید باور کنیم که دیگه بزرگی آرسنال رفته تو خاطرات.نباید از این تیم انتظارات زیادی داشته باشیم چون سیاست تیم فعلا برای جام گرفتن مناسب نیست.وقتی مربی و بازیکنان و مالکین برای گرفتن دم دست ترین جام حریص نیستن ما چیکار میتونیم بکنیم؟شاید ونگر از صعود به مرحله بعد جام باشگاههای اروپا مطمئنه و نخواسته به تیم فشار بیاره!!!!!!
مدتیه که خودمو بابت باختای آرسنال عذاب نمیدم چون برا کسی اهمیت نداره طرفدارا چی میکشن.اونا در قبال مسئولیتشون پول میگیرن حالا چه تیم ببازه چه ببره اونی که مفت و مجانی خودشو فدا میکنه طرفداره نه کس دیگه.
ما طرفدارا تنها کسایی هستیم که مثل مادر بی انتظار خواهان موفقیت بچمونیم.

emad در 29/11/1391 | 02:23 گفت:

wenger out.man az parsal daram ino migam ama bazia nemikhan befahman team dare ruz b ruz badtar mishe bekhoda

هادی در 29/11/1391 | 01:15 گفت:

عکس بی نهایت معنی داری بود.

آریا در 29/11/1391 | 00:53 گفت:

من اومدم یک پست تحلیلی بر اساس آمار گذاشتم بعد یارو اومده زیرش زده که تو طرفدار آرسنال نیستی....
چون تو پستت بر اساس آمار بایرن آرسنال رو می بره.!!!!
آخه کی می خوایم تفاوتها رو بفهمیم...

آریا در 29/11/1391 | 00:49 گفت:

من اومدم یک پست تحلیلی بر اساس آمار گذاشتم بعد یارو اومده زیرش زده که تو طرفدار آرسنال نیستی....
چون تو پستت بر اساس آمار بایرن آرسنال رو می بره.!!!!
آخه کی می خوایم تفاوتها رو بفهمیم...

محمد مهدی در 29/11/1391 | 00:27 گفت:

ارسنال رویایی. خدافظ.

milad در 28/11/1391 | 23:24 گفت:

خداييش عكس همه ي حقايق رو بيان كرد_مونيخ رو حتي 10 صفر ببريم هيجي درست نميشه_آرسنال رويايي خداحافظ

میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:31 گفت:

اره ناچو اصلا در حد بازیکن بودن ارسنال نمیخوره

محمد كريمي در 28/11/1391 | 22:29 گفت:

واقعا دارم میترکم از این سیاست گوهه ونگر اشغال

اگه سال دیگه این پیر خرفت باشه یه بازی هم از ارسنال نگاه نمیکنم.

فقط ارسنال و نه ارسنال و سر خرش.

امیر صفای نیکو در 28/11/1391 | 22:24 گفت:

سلام.من تازه از سالن امدم.واقعا بازی رو باختیم.باورم نمیشه...واقعا داره چی کار میکنه ونگر.عجب برزخی...نه ونگر خوب مربیگری میکنه نه بازیکن خوب داریم...نه مربی خوبی در سطح ونگر هست(فعلا)که بیاریمش نه میشه ونگر رو اخراج کرد.به خدا خسته شدم...البته از پستت میشه برداشت کرد که امروز واقعا به بازیکن ها داشته و نداشته خودمون باختیم...

میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:24 گفت:

ونگر باید جواب این کاراش روبده مدیران ارسنال باید جواب هوادان رو بدن اینجوری که این تیم داره پیش میره داره میشه مثل فولهام یا اورتون یا نیوکاسل که برای چهارمی لیگ هم باید بجنگه چه برسه که جامی بگیره
در کل ونگر اگر اخر این فصل بره خیلی راحت میتونه محبوبیتی که دداره حفظ کنه ولی تو ارسنال داره روز به روز بیشتر تحقیرتر میشه

koorosh در 28/11/1391 | 22:12 گفت:

میشه لینک عکسو بذاری؟ مرسی

سید حسین در 28/11/1391 | 22:07 گفت:

میدونین مشکل تیم ما کجاست ؟ مشکل نداشتن ستاره نیس مشکل نداشتن یه فوق ستاره است تیمی که جام میخواد باید یکیو داشته باشه یکی که بتونه تیم رو از مخمصه نجات بده یکی که در یک لحظه بتونه ورقو برگردونه به نفع اون تیم یکی مثه رونالدو مسی فالکاءو فانپرسی رونی سیلوا اوزیل اینیستا حتی فابرگاس گرت بیل که ما میتونستیم حداقل یکیشو (فانپرسی ) امسال داشته باشیم که ندارم تنها حسرت باقی میمونه برا ما ......شب خوش

farshad در 28/11/1391 | 22:01 گفت:

این عکس دیگه همه چی رو گفت
اونایی که میگن شما اینجا نشستید واز جو لندن خبر ندارید in arsene we trust واز این حرفها.......
نمیخواستم این رو بگم ولی دوباره هرکس اومد تو این سایت و این حرفها رو زد فقط بدونید بدون شرف زندگی کردن رو تو حق همه چیزش تموم کرده

رسول در 28/11/1391 | 21:57 گفت:

چرا همه چی رو عوض کردی؟این عکسی که کذاشتی خودش ده تا پست معنی داره.........

amir در 28/11/1391 | 21:54 گفت:

مهم ترین مشکل اینه که دوباره الان تعدادی میان میگن ونگر مقصر نیست (خخخخ). بابا جک نگید دیگه.
----------------------
خوشم نیومد dslike