عکس(10)(تمرینات ارسنال پیش از بازی)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,834 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس(10)(تمرینات ارسنال پیش از بازی)

برای دیدن عکس ها و کپی کردنشون با سایز اصلی کلیک کنید.

ایشالا ببریم و هفته دیگه هم ببریم و یووتیچ بیاد به اغوش گرم من.::s_104:


حالا کجاشو دیدن الان ونگر پیشمه میگه واسه هافبک دفاعی وانیاما یا استروتمن رو میگیرم. ::s_98:تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 24/2/1392 | 12:44 گفت:

بار بعدی از تئو بیشتر عکس میزاریا افتاد؟

دستتم درد نکنه

محمد مهدی در 24/2/1392 | 12:08 گفت:

ali:
عکس های تمرینو نزلرین هروقت گذاشتین نبردیم
.................................................................
قبل بازی برگشت با بایرن گزاشتم فک کنم

مهدی در 24/2/1392 | 10:22 گفت:

یک حسی میگه میبریم بدجور هم میبریم با گل با لای ۲ تا

مهدی در 24/2/1392 | 10:21 گفت:

عشقم ارشا هر جا باشی تو قلبمی به امیدبرد

ali در 24/2/1392 | 10:08 گفت:

عکس های تمرینو نزلرین هروقت گذاشتین نبردیم

siamak در 24/2/1392 | 09:18 گفت:

ارشا میره ینی؟؟؟نه
حیف واقعا بیرون باشه اگه بره هم حق داره بیچاره

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 06:44 گفت:

اره.منم مثل مرتضی.ویگان هفته های اخر خیلی خطرناکه.

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 06:43 گفت:

مرسی
واقعا اسکیلاچی به چه امیدی تمرین میکنه؟

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 01:34 گفت:

یا خدا .. ایشالا میریم چمپیونز لیگ

واقعا که به چه روزی افتادیم ، صعود به چمپیونزلیگ واسمون شده آرزو

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:24 گفت:

مرسی بابت عکسها.انشالله حتماببریم خیلی استرس دارم.
یاد بازی پارسال جلو ویگان تو امارات میفتم.:SS

رضا کاظمی در 23/2/1392 | 23:38 گفت:

وای آرشاوین دلم واسه بازیش یه ذره شده

ابوالفضل در 23/2/1392 | 22:53 گفت:

سلام
مرسی بابت عکسا واقعا عالی بود
حیف این ارشاوین که این ونگر بازیش نمیده بخدا اگه این ارشاوین رو از اول فصل بازی میداد
خداییش حال و روزمون بهتر از اینا بود
این همه دردسر کشیدیم تا بیاد بعد الان ذخیره هم نیست اگه بازیش میداد بهتر از اون بی غیرت برامون کاربرد داشت

رضا فضلی در 23/2/1392 | 22:47 گفت:

در مثال 6.1 مقدار آب از معادله 6.2 بیشتر از شکل 6.1 است. این مورد برای گاز ترش ذکر شده در سوال انتظار می رود. تجربه من نشان می دهد که مقدار بالای 116 شده است که به احتمال زیاد نیست، اما آن بصورت کند اتفاق می افتد. مقدار 97 نشان دهنده حداقل میزان عملی است. با استفاده از اصول احتمال، اعداد را می توان به عنوان یک توزیع در نظر گرفت. حالت محتمل تر مقدار این است، اما هر مقداری در محدوده نشان داده می تواند قرار گیرد تا به برخی از احتمالات وقوع. این واقعیت را باید از هر گونه تصمیم ناشی از این محاسبه پذیرفت. فقط به طور میانگین ​​اعداد یا دل بخواه چیدن مورد پسند است سازگار نیست با حقایق واقعی این موضوعداداش متنت ناقصه

farhad bj در 23/2/1392 | 22:44 گفت:

مرسی ارشاوین

rasool در 23/2/1392 | 22:15 گفت:

مرسی

شک نکنین بازیه فردا و هفته ی بعدو با نتیجه های عالی می بریم هیچی نباشه ما ارسنالیما... با اینکه چندساله جام نگرفتیم ولی به ما میگن توپچی... پس درخور یه توپچی فکر کنین

محمد مهدی در 23/2/1392 | 22:13 گفت:

خواهش میکنم دوستان.

یه خواهش دارم از همه. هر کی اینو واسم ترجمه کنه بخدا یه دنیا ممنونش میشم.

in example 6.1 the water content from equation 6.2 is greater than from figure 6.1. this is expected for the sour gas in question. from my experience, a value as high 116 is not likely but it does happen. the value of 97 represents a practical minimum. using probability principles, the numbers would be regarded as a distribution. the mode is the most likely value but any value within the range shown has some probability of occurring. this fact must be accepted in making any decision resulting from this calculation. merely averaging the numbers or arbitrarily picking one as sacred is not consistent whit the true facts of the matter

خیلی ضروریه. مرسی

مجتبی در 23/2/1392 | 22:05 گفت:

مرسی عالی بود
راستی خالکوبی روی پای رمزی رو عشقه

آریان در 23/2/1392 | 21:35 گفت:

مرسی
.......
یا ابر فرض مرته ساکر چقدر درازه

شروين در 23/2/1392 | 21:30 گفت:

ارشاوين انقدر خوب و جدي تمرين ميكنه خدا كنه بازيش بده ، حيف چنين بازيكني هميشه ذخيرست

سالار لاری در 23/2/1392 | 21:29 گفت:

خدایا کمکمون کن
از الآن انقدر استرس دارم امروز نه تمرین رفتم نه درس خوندم اصلا تمرکز ندارم

alireza در 23/2/1392 | 21:27 گفت:

بنازم استیل جکی رو

مهدی در 23/2/1392 | 21:17 گفت:

انشالله به یاری پروردگار میبریم یا خدا دل ما بچه های توپچی رو شاد کن