مصاحبه ونگر راجبه نقل انتقالات+خدافظی آرشا

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,869 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه ونگر راجبه نقل انتقالات+خدافظی آرشا

آرسن ونگر مربی محبوب توپچی ها پس از صعود تیمش به لیگه قهرمانان تایید کرد که اماده پرداخت مبلغ 70 میلیون پوندی برای اوردن بازیکنان به امیریتیس میباشد!!

به گزارش خبر گزاری میرر ونگر در مصاحبه خود با این خبرگزاری گفته: پس از این پیروزی خود را برای حریف های قدرتمند اماده میکنیم تا در لیگ قهرمانان و بازار نقل انتقالات قوی تر از همیشه ظاهر شویم.

ونکر افزود اگر به لیگ قهرمانان راه نیافته بودیم هم به همان اندازه پول برای هزینه کردن در اختیار داشتیم فقط جذب بازیکنان مشکل تر میشد. تصمیم دارم در این تابستان موجودی باشگاه را به هوداران نشان دهم تا ببیینند چقدر پتانسیل باشگاه برای خزید بیشتر شده.

حقیقتا برای دیدن این که چه کسانی در امارات حضور پیدا میکنند هیجان زده شده ام.

منبع:arsenal-news.com

با این مصاحبه ای که ایشون کرد قلبم اومد تو دهنم دیگه نمیتونم واسه خریدا صبر کنم
::s_95:

خوب بچه ها این عکسو امروز صبح تو فیس بوک دیدم. خیلی ناراحت شدم. آرشاوین واقعا دوس داشتنی بود. امیدوارم در همه مراتب زندگیش موفق باشه. دوست داریم :S_45:

تو توییت اول نوشته: با تشکر فراوان از همه هواداران که منو حمایت کردند و همه کسانی که در کنارم بازی کردند، همه ی کارکنان و مربی های باشگاه!!! خیلی ممنون!

توییت دوم: توپچی ها امیدوارم سال دیگه در لیگ قهرمانان موفق باشین!!

بمون ارشا...جون مادرت من تحمل ندارم..:S_31:
540021_417631911655043_2065334582_n.jpg
خدافظ شاهزاده آنفیلد:S_45:


این خبر گزاری هم اعلام کرده که یووتیچ داره میاد لندن واسه امضا::s_104:

خوب دیگه 10 دقیقه دیگه امتحانم شرو میشه واسم دعا کنید. فعلا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 30/2/1392 | 17:54 گفت:

ehsan zoola:
مهدی راستشو بگو این اخبارو کپی کردی یا خودت ترجمش کردی ؟
................
به جون خودم خودت همه بکس خودم کپی کردم. از جمله بندی ضایم معلوم نیست؟؟

آرش فتاح زاده در 30/2/1392 | 17:51 گفت:

كمك
بچه ها تورو خدا كمك كنين!!
https://m.facebook.com/comment/replies/?ctoken=446487055440487_1284854&ft_ent_identifier=446487055440487&gfid=AQC003Z0cRvjLT_b&refid=13

HAMED toopchi در 30/2/1392 | 16:24 گفت:

عجيبه كه تاتنهام به يووتيچ پيشنهاد نداده!!!!!
آرشا خدا حافظي كرد يا ميخواد از تيم بره؟؟ اگه خداحافظي كرده باشه بعد بركمپ تنها بازيكنيه تو تيم خدمون خداخافظي كرد!

hamid saadi در 30/2/1392 | 15:14 گفت:

واقعا بابت زحمت هایی که کشیدی ممنون.
بزرگ بودی.واقعا.حیف شدی.کاش میشد بیشتر بازی میکردی آرشاوین.
بابت تک تک استارتهایی که تو تیممون زدی ممنون.

جمله ونگر دیوونم کرد.
میخوام قدرت خرید باشگاه رو به همه نشون بدم.

یعنی میشه کاوانی رو تو تیممون ببینیم.
اگه دست به جیب بشه دوباره جز قدرتهای اصلیه اروپا میشیم

ehsan zoola در 30/2/1392 | 13:14 گفت:

مهدی راستشو بگو این اخبارو کپی کردی یا خودت ترجمش کردی ؟

من در مورد آرشا با اکثریت مخالفم ونگر کار بدی در حقش نکرد همین ک با اون قیمت نجومی(البته برا آرسنال ) خریدش و در دوفصل کلی بهش بازی داد ولی بعد یهو افت کرد ک تقصیر مربی نیست یادمه چند تا بازی بهش داد ولی در حد فاجعه بود هیچوقتم هوادارا اعتراض نکردن به نیمکت نشین کردنش چون واقعا از لحاظ بدنی افت کرده بود

من خودم خیلی خیلی دوسش داشتم ولی بد جور افت کرد و دیگه هم به اون شرایط خوبش ک بیشتر تو تیم ملی روسیه داشت برنگشت

مهدی 111 در 30/2/1392 | 13:13 گفت:

ونگر از افعال معکوس استفاده کرده.زیاد جدی نگیرید.
چی میشد بجای اینکه ونگر این قد به رمسی میدون بده تا یهترین بازیکن ماه بشه،به آرشا وین این فرصتو میداد تا بهترین بازیکن لیگ بشه.

محمد مهدی در 30/2/1392 | 12:56 گفت:

♥Arsenal♥: یه سری معادلات داشتم براش مثلا(که بماند چی بودن). میگفتم سوارز آقای گل میشه ولی زرتی مثل وحشیا زد پیش بینی من و عنوان خودشو قهوه ای کرد با گاز گرفتن ایوانویچ
..........................
با این تفاسیر باید بگم دوستان عامل بی جامی پیدا شد. ایناش. این حمیده. اغا بکش بیرون ایقد معادله نکن.
این از درست اینم از معادلت

nima در 30/2/1392 | 12:52 گفت:

باید از این حرفای ونگر ترسید!باورم نمیشه اصلا خرید کنه!!! ولی اگه واقعا بازیکن خوب بخره دمش گرم!!!
آرشاوین هم واقعا حیف شد تو آرسنال...
یووتیچ احتمال زیاد دیگه بیاد امیدوارم خریدای دیگه ایداشته باشیم تا دیر نشده!!!
دستت درد نکنه محمد مهدی موفق باشی...

masoud mahmudpur در 30/2/1392 | 12:10 گفت:

اه.اعصابم خورد شد.خدایی ارشاوین رو ویلچرم باشه از این ژروینیو خیلی بهتر.از ولکاتم خیلی بهتره.حیف

♥Arsenal♥ در 30/2/1392 | 11:51 گفت:

محمد مهدی:
کلا این یه خصلت خیلی اساسی بین ارسنالی هاست که قبل و در اغاز فصل کری قهرمانی میخونیم بعد کم کم...

_____

یه سری معادلات داشتم براش مثلا(که بماند چی بودن). میگفتم سوارز آقای گل میشه ولی زرتی مثل وحشیا زد پیش بینی من و عنوان خودشو قهوه ای کرد با گاز گرفتن ایوانویچ

محمدرضاجاشي در 30/2/1392 | 11:40 گفت:

خدا کنه خرید کنه اما نه مثل 2سال پیش بره بنایون و پارک و.. بخره

vahid در 30/2/1392 | 11:32 گفت:

یووتیچ رو که گرفتیم جون ونگر این لواندوفسکی یا هیگواین رو با یک هافبک دفاعی خفن بگیر با یک دفاع راست تموم قهرمانی رو شاخ

محمد مهدی در 30/2/1392 | 11:05 گفت:

♥Arsenal♥: شاید براتون خنده آور باشه ولی من با همین بازیکنا هم دایه قهرمانی داشتم میگفتم امسال قهرمانیم
............................
کلا این یه خصلت خیلی اساسی بین ارسنالی هاست که قبل و در اغاز فصل کری قهرمانی میخونیم بعد کم کم...

♥Arsenal♥ در 30/2/1392 | 11:03 گفت:

یا حضرت عباس


خدا به خیر کنه ونگر برقش گرفته قلب ما هم که ضعیفه....

بگید زیاد بمب ممب نترکونه ها....


شاید براتون خنده آور باشه ولی من با همین بازیکنا هم دایه قهرمانی داشتم میگفتم امسال قهرمانیم

محمد علی در 30/2/1392 | 10:45 گفت:

tnx andre

reza در 30/2/1392 | 10:44 گفت:

خداییش حقش بیش از اینا بود و ونگر با بازی ندادنش در حقش اجهاف کرد . بالاخره اون کسی بود که با گلش تونست ارسنال رو در برابر بارسا به پیروزی برسونه

محمد مهدی در 30/2/1392 | 10:37 گفت:

parsa:
دوستان کسی کلیپ بعد بازی تاتی رو نداره یا عکسی چیزی که ببینیم بخندیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...........................
گل گفتی. بریم یه سرچی کنیم

parsa در 30/2/1392 | 09:42 گفت:

دوستان کسی کلیپ بعد بازی تاتی رو نداره یا عکسی چیزی که ببینیم بخندیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa در 30/2/1392 | 09:14 گفت:

مرسی داداش
آرشا خیلی حیف شد

سید حسین در 30/2/1392 | 09:07 گفت:

موفق داداش انشا.. تا آخر امتحانات یه خرید خوب بکنیم شما روحیه بگیری

سید حسین در 30/2/1392 | 09:06 گفت:

موفق داداش انشا.. تا آخر امتحانات یه خرید خوب بکنیم شما روحیه بگیری

سید حسین در 30/2/1392 | 09:06 گفت:

موفق داداش انشا.. تا آخر امتحانات یه خرید خوب بکنیم شما روحیه بگیری