خبر

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر

ماتیاس گینتر مدافع 19 ساله آلمانی، با بازیهای بسیار زیبای خود در ترکیب باشگاه فرایبورگ این روزها مشتریان زیادی را برای خود فراهم نموده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ باشگاه اتتیکو مادرید نیز به همراه دو باشگاه آرسنال و نیوکاسل انگلیس وارد دوئل شدیدی برای تصاحب بهترین بازیکن باشگاه فرایبورگ آلمان شده است. وکیل این بازیکن هم اعلام داشته موکلش از سوی بهترین باشگاه انگلیسی و اسپانیایی تحت نظر قرار دارد و از پیوستن موکلش به این گونه تیم ها نیز استقبال می نماید.

همچنین ماتیاس گینتر از سوی دو باشگاه دورتموند و شالکه نیز مورد توجه قرار گرفته است ولی این دو تیم احتمالا شانس کمتری نسبت به آرسنال و اتلتیکو مادرید خواهند داشت.
 

==============
باشگاه سانتوس در حال برگردوندن روبینیو به به برزیله.S_24. من که خودمو کشتم واسه پاتو کسی اقدام نکرد. خودمو کشتم واسه بالوتلی، کسی اقدامی کرد، دیگه جون ندارم واه این بدم ولی این از نانی که تعریفش میدن دوستان بهتر نیست؟؟ حالا افت کرده درست ولی میتونه برگزده به شرایط ارمانی. کم بازیکنی نبوده!!درباره حقوق نانی هم اقای Werewolf گفت کمه، باید بگم که 130 هزارتا در هفتس (این چیزیه که من تو ژانویه از چندین سایت خوندم و خوب یادمه) . خیلی گرونه. دلیل جا به جا نشدنش تو زمستون هم همین دستمزده غیر معقولانه بود

==================

به نظر می آید با برگشت کوین دی بورین بلژیکی به چلسی با دستور مستقیم شخص مورینیو انتقال آندره شورله از باشگاه لورکوزن به باشگاه لندنی به احتمال زیاد منتفی خواهد شد، اما بر پایه تازه ترین خبرهای رسیده ظاهرا جولیان دراکسلر هدف جدید مورینیو در فصل تابستان خواهد بود.
به گزارش شبکه های آلمانی و انگلیسی جولیان دراکسلر به جای آندره شورله هدف جدید خوزه مورینیو قرار گرفته و مربی پرتغالی در نظر دارد این بازیکن جوان آلمانی را در آینده جایگزین فرانک لمپارد کهنه کار نماید.

مبلغ جدایی این بازیکن با استعداد آلمانی باشگاه شالکه 45.5 ملیون یورو عنوان شده که به گفته یکی از مقامات باشگاه چلسی در صورت درخواست این بازیکن از سوی مورینیو باشگاه لندنی مشکلی برای پرداخت آن نخواهد داشت. بودجه در نظر گرفته برای خوزه مورینیو از سوی ابراموویچ مالک متمول چلسی برای امور نقل و انتقالات بازیکنان در فصل تابستان چیزی در حدود 120 ملیون پوند می باشد.

رسانه های انگلیسی همچنین عنوان نمودند احتمالا، آندره شورله دیگر در برنامه های مورینیو جایی نخواهد داشت و کوین دی بورین بلزیکی عهده دار این سمت خواهد بود. ظاهرا مورینیو به بازی شورله اعتقاد چندانی ندارد.


========================


همونطوری که دیروز گفتم باید منتظره مصاحبه لواندوفسکی باشیم. ایشون فرمودند:
"فکر نمی کنم ادعای واتسکه تصمیم نهایی اعضای هیئت مدیره باشد و انتظار دارم این تصمیم به زودی تغییر یاید. هم اکنون تنها از تعطیلاتم لذت می برم، ولی امیدوارم همه چیز به زودی و به خوشی تغییر یابند و اتفاقی نیفتد که باعث دل خوری ام شود!"

=======================

طبق گزارش روزنامه های پرتغال این تیم منچستر با گارای، مدافع بنفیکا به توافق رسیده است.

ESPN هم گزارش داده که چلسی و تاتی دنبال اسنایدره هلندی هستن. یعنی عاشقشم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 23/3/1392 | 18:18 گفت:

مرسی محمد مهدی!!!
هععععی...

Morteza Bauer در 23/3/1392 | 13:13 گفت:

مرسی داداش

محمد مهدی در 23/3/1392 | 12:52 گفت:

خواهش میکنم دوستان

Mohammad hadi در 23/3/1392 | 08:12 گفت:

راستی گواردیولا می خواد ابیدال رو ببره بایرن.

Mohammad hadi در 23/3/1392 | 08:12 گفت:

ممنون.

آرمان الهیاری در 23/3/1392 | 05:20 گفت:

کشته و مرده ی پست هاتم؛مث خودت تک هستن

محمد مهدي نوروزي در 23/3/1392 | 04:00 گفت:

هادی جان هیکل داره اه

محمد مهدي نوروزي در 23/3/1392 | 03:59 گفت:

مرسی عزیز

Hadi A در 23/3/1392 | 02:20 گفت:

فلینی الان هافبک هجومی بازی میکنه. بیاد آرسنال هافبک دفاعی میشه احتمالا. به نظزتون او یک هافبک >>>دفاعی<<< خوب است؟

ehsan zoola در 23/3/1392 | 01:23 گفت:

مهدی من الان از بیرون اومدم و انتظار چنین پستی رو داشتم مرسی دمت گرم !

من چند وقتیه علاقه شدیدی به بازیکنان بلژیکی پیدا کردم ...واقعا تو این سالها استعدادهای فوق العاده ای تحویل فوتبال اروپا داده

چلسی هم نامرد چند تاشو درو کرد ( هازارد و لوکاکو و حالا هم دی بورین )

فلینی - بنتکه - ورتونگن - کورتوییز و کلی استعداد دیگه ک همشون عالیه

فقط خدا کنه فلینی رو بگیریم تا در کنار ورما ما هم دوتا بلژیکی داشته باشیم

amir در 23/3/1392 | 01:10 گفت:

مرسی این موقع شب پست گذاشتی دمت گرم

شروين در 23/3/1392 | 00:34 گفت:

گينتر ١٩ سالشه واسه اينده خوبه با توجه به اينكه دفاع وسط اينده دار خاصي نداريم تو باشگاه