خبر!!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,733 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر!!

به گزارش سایت گل آرسنال و رئال اختلاف نیم میلیونی دارن و همین این انتقال رو پیچیده میکنه. نیم میلیون!! امیدوارم شایعه باشهs_80

پیتر چک یک مصاحبه کرده و گفته حضور رونی در چلسی شگفت انگیز خواهد بودS_28

پیشنهاد ساندرلند برای خرید آلتیدور بازیکن با استعداد آزی هلند رد شد.S_2

به گزارش ESPN منچستر در آستانه جذب تیاگو آلکاتراز قرار دارهS_45

به گزارش روزنامه های بریتانیایی رونی و لواندوفسکی تبدیل به هدف شماره یک چلسی شدنS_24

شایعه شده که رونی در منچستر میمونه و حاطره در هر پستی بازی کنه. plan B آرسنال بعد از بندر، گرت بری هست که 100 هزار تا در هفته دستمزدشه.S_18

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 12/4/1392 | 22:24 گفت:

R 3 n a l:
من ک شنیدم مصاحبه رونی با مویس شکست خورده ک . خود رونی گفته میخوام برم
از کجا گرفتی این خبرو ممد متی ؟
.........................
آرسنال نیوز گفته داوش.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
maryam:
محمد مهدی نیم میلیون کجا بود؟! نوشته ارسنال نمیخواهد بیشتر از 25 تا بده رئالم به کمتر از 30 راضی نمیشه! یه 5 میلیونی اینجا اختلاف هست که ظاهرا میخوایم تا روز اخر اینقد داستانو کش بدیم تا اختلاف از بین بره!!
خیلی حماقته به نظرم تا لاشخورایی مثل تاتنهام و میلان پیداشون نشده باید همین امروز یه 27 28 میلیون بدیم بخریم شرشو کم کنیم بره!
......................................
سایت گل گفته والا. بری یه نگاه بندازی پیداش میکنی. نظرات هم بخون تا مطمئن شی نیم میلیونه.!!!!!

Morteza Bauer در 12/4/1392 | 18:42 گفت:

بری چیه بابابدردنمیخوره.ما فلینی رومیخوایم.اخرشم هیچکسونمیخریم.دتامثل جیرودمیخریم بعدشم میریم برای سهمیه

محمد شرفی در 12/4/1392 | 17:09 گفت:

ونگر خیلی عالیه .الان اگه ونگر نبود شاید خیلی از ستاره ها نبودند.اگه از اول فابرگاس تو بارسای حرو...... میموند در این سطح میشد.با بازیکنای انی مثل دستگاه چاپ وگوه نستا (که 2 تا پاس دادن شدن بهترین بازیکنای دنیا )هیشکی تو بارسا پیشرفت نمیکنه.(حالا خدا کنه نیمار افت نکنه)

محمد شرفی در 12/4/1392 | 16:59 گفت:

آقا ماریو گومز به این خوبی وقتی داره فیورنتینا چرا نگیریمش.قدرت گلزنیش هم از
هیگی بالا تره هم از رونی . دروازه خالی هم خوب میزنه.

روح الله درویشی در 12/4/1392 | 15:48 گفت:

https://www.facebook.com/ligeenglis
بچه ها با حمایت از این پیج خودتون رو از تمامی اخبار لیگ برتر بهره من کنید

مرتضی در 12/4/1392 | 14:39 گفت:

امسالم مثل سالای قبل هیچ خبری ازخرید بازیکن بزرگ نیست بیخودی خودتون رو اذیت نکنید تا ونگر هست خرید انچنانی در آرسنال ممنوعه!ً Q:

maryam در 12/4/1392 | 13:46 گفت:

محمد مهدی نیم میلیون کجا بود؟! نوشته ارسنال نمیخواهد بیشتر از 25 تا بده رئالم به کمتر از 30 راضی نمیشه! یه 5 میلیونی اینجا اختلاف هست که ظاهرا میخوایم تا روز اخر اینقد داستانو کش بدیم تا اختلاف از بین بره!!
خیلی حماقته به نظرم تا لاشخورایی مثل تاتنهام و میلان پیداشون نشده باید همین امروز یه 27 28 میلیون بدیم بخریم شرشو کم کنیم بره!

محمدحسین در 12/4/1392 | 13:44 گفت:

آخه دوستان یکم فکرکنین فلینی میادآرسنال؟اینا بری هم براشون زیاده.این خط این نشون آخرنقل انتقالات هممون گریه میشیم.چون هیچکی رونمیخره.گرچه من امیدوارم اینجور نشه

محسن عاشوری در 12/4/1392 | 13:17 گفت:

آخه گرت بری رو دنبال بز هم نمیفرستن ..
همین مونده بود این 32 ساله هم بیاد آرسنال

اگه اینطوره همین آرتتای خودمون خیلی بهترشه

majid در 12/4/1392 | 13:03 گفت:

یعنی ما از یووه هم کمتر شدیم بخدا دارن فرت و فرت بازییکن میخرن تازه بودجشونم از ما کمتر بود... به نظره من که مشکل اساسی خرید اولین ستارست

محمد مهدي نوروزي در 12/4/1392 | 12:53 گفت:

یه ماه

هیگواین در استانه پیوستن به ارسنال

تیاگو در استانه پیوستن به منچستر

M o o r I در 12/4/1392 | 12:50 گفت:

من ک شنیدم مصاحبه رونی با مویس شکست خورده ک . خود رونی گفته میخوام برم

از کجا گرفتی این خبرو ممد متی ؟

ehsan zoola در 12/4/1392 | 12:47 گفت:

باشی:باشید

ehsan zoola در 12/4/1392 | 12:46 گفت:

دوستان یه نصیحت در ایام نقل و انتقالات بهتون دارم:

در برابر شایعات خوب خوشحال و در مقابل شایات بد بی تفاوت باشی باشد ک رستگار شویم

D:


majid در 12/4/1392 | 12:26 گفت:

فقط بلدن آدمو سردرگم کنن. اخه با وجوده فلینی دیگه چرا بری؟؟؟ امیدوارم شایعه باشه... امیدوارم با جذب یه ستاره به همه بفهمونیم که این ارسنال امسال قصد متحول شدن داره تا بازیکنای سطح بالای دیگه هم اعتماد کنن به تیم و راهشون واسه پیوستن به تیم هموارتر شه...

Junior Gunner در 12/4/1392 | 12:08 گفت:

وقتی فلینی هس برا چی دنبال اینا میرن؟

میعاد در 12/4/1392 | 11:32 گفت:

ار فلینی خبری نی؟؟؟؟؟؟