لیگ برتر!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,726 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیگ برتر!

لیگ برتر الان به قدری سنگین و فشرده شده و همه تیم ها قدرتمند شدن که شما نتیجه بازی تیمت جلو سوانسی و وست برومویچ رو هم نمی تونی پیش بینی کنی و بگی که اقا می بریم اینو...اینقدر سخته لیگ برترکه که مورینیومیاد میگه هدف ما اول قرار گرفتن در جمع سه تیم بالای جدوله و بعد قهرمانی!

این بازی ها رو ببینید.

چلسی-یونایتد
چلسی -سیتی
چلسی - لیورپول
چلسی - تاتنهام
چلسی - آرسنال
چلسی - اورتون
یونایتد - سیتی
یونایتد - لیورپول
یونایتد - ارسنال
یونایتد - اورتون
یونایتد - تاتنهام
ارسنال - لیورپول
ارسنال - سیتی
ارسنال - تاتنهام
ارسنال - اورتون
لیورپول - تاتنهام
لیورپول - اورتون
لیورپول - سیتی
سیتی - تاتنهام
سیتی - اورتون
تاتنهام - اورتون

در هر فصل لیگ برتر این بازی ها حکم مرگ و زندگی دارن! هر بازی رو میلیونها نفر دنبال می کنن. حالا لالیگا چی داره? یه بارسا-رئال که اونم اگر رونالدویی که تو همین لیگ برتر رشد کرد درش وجود نداشت یه چیزی در حد بازی لیورپول و اورتون میشد.

لیگ برتر سخت ترین، فرسایشی ترین، هیجان انگیز ترین، پرطرفدار ترین، غیر قابل پیش بینی ترین و زیبا ترین رقابت ورزشی دنیاست....اینقدر این رقابت وحشتناکه که چلسی شیشم جدولی میاد قهرمان لیگ قهرمانان میشه، 7 سال قبلشم لیورپول پنجم جدولی با بنیتز لیگ قهرمانان رو برد....بعد دوستای لالیگایی میان از نزدیک بودن بازی های لیگ قهرمانان به الکلاسیکو میگن! ما چی بگیم پس? :)) احتمالا ما باید بیایم برای منحل شدن لیگ برتر درخواست بدیم :))

تازه جام اتحادیه و حذفی هم هستن که بازم احتمال وقوع این بازی های مرگ بار وجود داره

فقط لیگ برتر و هواداراش ♥ این هوادارای لیگ برترن که از فوتبال لذت می برن، فوتبالی که تا دقیقه 90 ناخوناتو می جوئی از استرس!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 22/4/1392 | 17:11 گفت:

دمت گرم آقا توفیق ..

با اون جمله ی " حال کردم برزیل اسپانیا رو پوکوند " خیلی حال کردم ..

حاکم 26 در 22/4/1392 | 13:37 گفت:

کی که درک کنه فوتبالو ؟!!!
امسال کل صدا و سیما هوادار بایرنن .
تا پارسال کلن تلویزیون شده بود رئال و بارسا
قبلنا هم منچستر و لیور و آرسنال .
دنیا هم به خودش لایی میزنه چه برسه به ایران !!!

tofigh در 22/4/1392 | 12:06 گفت:

اونوقت فیفا که یه مشت خرن اسپانیا رو دارای بهترین لیگ میکنه..حالم بهم میخوره اینقدر علنی نظر میدن..تف تو روشون..حال کردم برزیل اسپانیا رو پوکوند وبایرن هم رید به بارسا..

توپچی جنوب در 22/4/1392 | 09:12 گفت:

ليگ برتر بي نظير ترين ليگ دنياست
ليگي كه هميشه و همه بازياش و زيبا و ديدني هستش حتي بازي استوك با پرتموث
ولي ليگ هاي ديگه اغلب دو قطبي هستند.
رئال و بارسا
ميلان و يووه
پاريس ژرمن و موناكو
بايرن مونيخ و خورزوخان


مهدی در 21/4/1392 | 21:56 گفت:

اگه بتونیم سوراز -ویلیامز-سزار ور بخریم ما 3 تا تیم اول جدولیم

masoud mahmudpur در 21/4/1392 | 19:12 گفت:

واقعا.

masoud mahmudpur در 21/4/1392 | 19:12 گفت:

واقعا.

محسن عاشوری در 21/4/1392 | 17:36 گفت:

احسنت به تو محمد مهدی ..
خیلی روان و قشنگ نوشتی

موافقم باهات

لیگ انگلیس همیشه بهترین لیگ دنیا بوده و هرکی منکر بشه معلومه که اطلاع دقیقی نداره از دشواریها و هیجان های این لیگ نداره و یا اینکه به لیگ انگلیس حسودیش میشه

محمد مهدي نوروزي در 21/4/1392 | 17:15 گفت:

فوق العاده اگه ونگر بازیکن بخره

nima در 21/4/1392 | 17:06 گفت:

آره واقعا،گل گفتی مهدی جون!!!C:
مخصوصا این فصلش که فوق العاده میشه!!!