کل کله ریــــــــــز!!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کل کله ریــــــــــز!!

ساخته شده توسط اورتون
پیشرفت کرده توسط منچستریونایتد
نابود شده توسط روبین فن پرسی!!دیگه مربی خودشون هم اعتراف کرد:

دیوید مویس:
"اگر به هر دلیلی فن پرسی مصدوم باشد وین رونی می تواند در خط حمله برای ما بازی کند. من از رونی استفاده خواهم کرد ولی اجازه نخواهم داد بازیکنی از باشگاه بزرگتر شود."

وقتی میگیم دنیای فوتبال به ونگر مدیونه به خاطر همین چیزاست. خیلی ساده و شیک، خرید 2 میلیون پوندی ونگر، خرید 30 میلیون پوندی فرگووسن (در همون سال) رو تبدیل به یک نیمکت نشین کرده که الان راهی رو به جز در های خروجی اولترافورد مقابل خودش نمی بینه 

حالا باز یه سری میان میگن رونی تغییر پست داده. البته خب راست میگن یه تغییر پستی که داشته این بوده که از پست مهاجم به پست نیمکت منتقل شده حالا اینا به کنار، در یونایتد آخرین نفری که احساس کرده بود از باشگاه بزرگتره، چشمش مورد هدف لنگه کفش قرار گرفت و با ابرویی شکافته تیم رو ترک کرد 

فکر می کردم ایراد از فرگوسنه ولی نگو ایراد از کلّیت تیمه 
باز دم مویس گرم به سلاح سرد روی نیاوورده خیلی محترمانه به بهانه مصدومیت فرستادش بیرون 

شما فکر کنید آرسن ونگر و آرسنال برای هر بازیکنی که تیم رو ترک کرده می خواستند از این صحبت ها و از این کار ها بکنند. لنگه کفش کم میومد 

شخصیت یعنی ونگر که همین آقای 250 هزا پوندی این روز های یونایتد با یه بیانیه هر چی بود بار باشگاه و مسئولین کرد و بعد از جداییش هم انواع و اقسام طعنه ها رو زد اما اون هیچی نگفت

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/4/1392 | 05:26 گفت:

آرزوي هر بازيكني قهرماني وبدست اوردن افتخارات در تيمي كه بازي ميكنس
رابين دنبال يه چيز بزرگ بود اونم افتخار
مثال:قهرماني منجشتر كه سرازپا نميشناخت
افتخار به شرفه تيمه بعد به پست و مقام
بيشرف ميخواستي افتخاراتتو با يه تيم ديگه بدست بياري حالا چرا منچستر؟؟؟
خودت خودتو نابود كردي
اون شبي كه مطمئن شدم رفت هيچ اما اون شبايي كه امثال مثل تو ميرفتن و ما از داشتن بازيكناي كليدي محروم ميشديم و بدترين برهه زماني بدترين نتايجو ميگرفتيم يه چيزو خوب ياد گرفتم:فوتبال بازي كردن جنم ميخواد تعصب ميخواد شرف ميخواد.
اين هيچكدومشو نداشت!
برات آرزوي نابودي ميكنم آر وي پي!!!

Bijan در 24/4/1392 | 23:18 گفت:


LIKE

majid در 24/4/1392 | 18:08 گفت:


enrique: لایییییییییک انریکه...

majid در 24/4/1392 | 18:06 گفت:

کوچیکتم شهرداد جان با این نظرت موافقم برادر

? در 24/4/1392 | 17:45 گفت:

مجید جان ممنون از تذکرت. اشتباه منو گفتی. بالاخره پیش میاد.
اما در مورد حرفم انگار کمی برداشتت شخصی بوده. قصد من از ب کار بردن واژه ی مضحک نشون دادن فاصله ی بعید این دو مربی نبود. هر چند در کسب افتخارات قابل قیاس نیستن ولی خدایی هردوشون کار درستن. ولی ن ب یک اندازه.
اما در مورد اینکه چستر آبروی انگلستانه , باید پذیرفت ک که برای سالیان مدیدی منچستر توی اروپا هم سطح بزرگان بوده. کاری ب یکی دو دوره ی قبل ندارم . ولی انصافن تنها تیمی بودن از انگلیس که تونستن بزرگی کنن.
داداش خودمونیم. غریبه هم نیست. ولی واقعن تو سطح اروپا حرفی برای گفتن نداریم.

بازم ممنون

Enrique در 24/4/1392 | 17:38 گفت:

تصدقت ، شما که خودت یکی از شدیدترین منتقدای رئیس بودی ؟؟؟؟
ولی با پستت خییییییییییییلی حال کردم ...
حرفات ، حرفای دل خودم بودم : "لایک"
دردت به جونم رئیس که میدونم این روزا چی میکشی .....

masoud mahmudpur در 24/4/1392 | 16:38 گفت:

انصافا اگه این تیمو با این بازیکنای شلغممون بدن فرگوسن چه غلطی میخواد بکنه؟نه واقعا؟

majid در 24/4/1392 | 15:26 گفت:


محسن جان؟ میشه قسمتی که بی احترامی کردمو به طوره دقیق بهش اشاره کنی؟؟؟ طعنه با بی احترامی فرق داره.. طعنه میزنم چون زحمتایی که ونگر تو این دوران واسه ارسنال کشیدرو بچه های جوونتر فراموش کردن یا شایدم ندیدن...

مگه من گفتم ونگر اشتباه نداشته فدات شم؟؟؟ من گفتم ونگر مصونه از اشتباه؟؟؟ منطقی باش عزیزم

اما در مورده جام نیاوردن برای هزارمین بااااااار... شما امکاناتشو به ونگر دادینو قهرمانی میخواین؟؟ اخه ادم از بعضی حرفا خندش میگیره دوسته من

محسن عاشوری در 24/4/1392 | 14:54 گفت:

آقا مجید یه چیزی برام قابل درک نیست !!
هرکی یه حرفی از ونگر میزنه شما بدت میاد و سریعا با بی احترامی و یا بصورت طعنه وار جوابشو میدی ..
؛؛
شما دارین طوری از ونگر تعریف میکنین که انگار ایشون خدا هستند ( استغفرالله ) ..
انگار ونگر مثلا سه سال پیاپی داره جام میگیره و یا هرسال تا نیمه نهایی اروپا تیمو بالا میبره ..
طوری حرف میزنین که اگه یکی ندونه فکر میکنه آرسنال غول انگلیسه و هرسال چلسی و منچستر و سیتی رو میکوبونه
طوری حرف میزنین که انگار مثلا 4 بار تیمو فاتح چمپیونز لیگ کرده ..

ونگر زحمات زیادی کشیده برامون ولی باید قبول کنیم که اشتباهات غلط و تصمیمات مغرورانه زیادی هم داشته این سالها

آریان در 24/4/1392 | 14:40 گفت:

دقیقا کپی همین متن رو من تو پیج:"هواداران تیم آرسنال در ایران" دیدم حالا تو از روی اون کپی کردی یا اون از روی تو ؟ یا شاید اصن اون متن رو هم تو نوشتی تو فیس بوک ؟
گرفتی ؟

میلاد در 24/4/1392 | 13:36 گفت:

باز بگی لیورپول یه چیزی
خرج وحشتناک نکرد اما هر سال کم کم 2و3 برابر ما خرج میکنه .

Rezvan Geran در 24/4/1392 | 13:24 گفت:

آخه بنده خدا دوره ونگر اگه سر اومده بود که همه تیما دنبالش نبودن...یه چی میگیااااااا...آرسن ونگر دومین مربی برتر قرن شناخته شد...بگو خب!!!

majid در 24/4/1392 | 13:05 گفت:

shahrdaad:
در بزرگ بودن ونگر شکی نیست. ولی اگر کسی بگه ونگر از فرگوسن بزرگتره، مزحکه.
آرسنالی هستم ولی بی نهایت برای فرگوسن ارزشو احترام قائلم.

---------------------------------------------------------------

ببین دوسته عزیز دیگه نشد دیگه... اولآ مزحک نه و مضحک.. دومآ مضحک و جایی به کار میبرن که مقایسه با فاصله ی زیاد و غیر عادی باشه یا اصلآ قابله مقایسه نباشه... به نظره شما فرگوسن اینقد از ونگر سرتره که قابله قیاس نیستن؟؟؟!!! یا مقایسشون مضحکه؟؟؟!!!! بعد چرا باید منچستر ابروی انگلیسو خریده باشه؟؟؟ اصلآ حرفات قابله قبول نیست.. اگه منچستر از رئال حذف شد ما با شایستگیه تمام بوسیله ی بایرن حذف شدیم... فصله قبلترشم که چلسی قهرمان شد. اصلآ الان چه ربطی به منچستر داره؟؟؟ حرفایی میزنین بعضی وقتا... البته هرکی یه نظری داره ها... اما با احترامه تمام اصلآ حرفاتو قبول ندارم در ضمن منم فرگوسنو به عنوانه یکی از نوابغ قبولش دارم

? در 24/4/1392 | 12:47 گفت:

مچستر هیچوقت مثل چلسی و سیتی خرجای وحشتناک نداشته. خرید بزرگ داشته ولی خارج از حساب نبوده. شما افتخارات فرگوسن رو ببینید
ب نظرم منچتر تا الان آبروی لیگ انگلستان رو خریده تو اروپا. امیدوارم از این به بعد ما هم در سطح اروپا آبرومندانه ظاهر بشیم

میلاد در 24/4/1392 | 12:29 گفت:

شماها که مربیارو مقایسه میکنید
منابعشونم مقایسه کنید
قیاس ونگر با فرگوسن مساوی نیست
درست
خرجاشونم برابره؟
ما نداریم ،اما تو بالاترین سطحیم

? در 24/4/1392 | 12:18 گفت:

در بزرگ بودن ونگر شکی نیست. ولی اگر کسی بگه ونگر از فرگوسن بزرگتره، مزحکه.
آرسنالی هستم ولی بی نهایت برای فرگوسن ارزشو احترام قائلم.

majid در 24/4/1392 | 11:38 گفت:

میلاد:
هادی:
زمان این مربی خوشفکرسراومده مردباشیم وباواقعیت روبروبشیم
_ _ _ _ _
رو چه حساب اینو میگی

---------------------------------------------------

رو حسابه اینکه یه چیزی گفته باشه دوره هم بخندیم

tofigh در 24/4/1392 | 11:32 گفت:

خاک بر سر خبرنگارای اندونزی مصاحبه ونگر رو خوندم یکیشون درباره نقل وانتقالات ازش نپرسیده بود..

محمد مهدی در 24/4/1392 | 11:18 گفت:

HAMED toopchi:
الان با خودمون کلکل کردی؟؟؟؟
==============

بابا یه غلطی کردیم گیر ندین دیگه

میلاد در 24/4/1392 | 11:17 گفت:

هادی:
زمان این مربی خوشفکرسراومده مردباشیم وباواقعیت روبروبشیم
_ _ _ _ _
رو چه حساب اینو میگی

URAHARA KISUKE در 24/4/1392 | 10:47 گفت:

زمان این مربی خوشفکرسراومده مردباشیم وباواقعیت روبروبشیم

میلاد در 24/4/1392 | 09:41 گفت:

همه طرفذار دارند و ما هم طرفدار !
ما تیممون چند ساله کمتر از تاتنهم لیورپول خرج میکنه خیلی بهترم نتیجه میگیره
ما هم اگه نصف منچستر میتونستیم خرج کنیم الان باید فرگوسن سرشو بالا میگرفت تا ما رو میدید .
احساس میکنم این چند ساله پیش رو ،سالهای ماست .
از تمدید والکات ، نرفتن ستارههای تیم و بزرگ شدن حتی همین شایعات .
ما تو پستیو بلندیا هوادار میمونیم .

HAMED toopchi در 24/4/1392 | 08:13 گفت:

الان با خودمون کلکل کردی؟؟؟؟

محمد مهدي نوروزي در 24/4/1392 | 03:32 گفت:

منچستر 30تا داده بما هم 8تا زده

اونوقت تو حسرت برد منچستر موندیم

والا

parham ghaderi در 24/4/1392 | 02:46 گفت:

خدایی با این سیاست های باشگاه هر کی دیگه مربی بود تیم نابود میشد ما امسال با دو تا خرید خوب میتونیم جام بگیریم

omid در 24/4/1392 | 02:05 گفت:

اگر30میلیون میده رونی میخره درعوض قهرمان اروپامیشه.

محمد مهدی در 24/4/1392 | 01:41 گفت:

دوســــــــــــــــــــــــــتان. فقط فقط یه کل کل بود. بحثی نیست.

محمد مهدی در 24/4/1392 | 01:40 گفت:

دوســــــــــــــــــــــــــتان. فقط فقط یه کل کل بود. بحثی نیست.

mohsen abbasi در 24/4/1392 | 01:26 گفت:

تو این هشت سال منچستر چند تا جام گرفته ما چند تا
ثروتمندترین تیم اروپا کیه
چند نفر معتقدن فرگی از ونگر گنده تره
اینا همش یه مسکنه که برا کاهش درد میزنیم دلمونو به فیر پلی مالی پلاتینی عشق بارسلونا خوش کردیم.

آریا در 24/4/1392 | 01:16 گفت:

فکر کنم سیاست باشگاههای بزرگ رو با سیاست بقالی سر کوچه اشتباه گرفتی عزیزم

این ونپرسی که میگی با 2 میلیون خریدیم و آدمش کردیم رو یه حساب سر انگشتی بزن ببین این 8 سالی که همش مصدوم بود و پول مفت میگرفت رو چقدر هزینه اش میشه بعد بیا قیمت بزن ... کلا این انپرسی یکسال برای ما مثل یه فوتبالیست درست و حسابی بازی کرد.........

Rezvan Geran در 24/4/1392 | 01:05 گفت:

در مرد بودن وبزرگی ونگر که شکی نیست...ولی جون داداش تا بازیکن نخریدیم از این پستای تعریف و تمجید نذارین که بچه ها اعصاب معصاب ندارن میان اینجا آرسن ونگرو چک و لگد میکنن.یعنی تا 2-3 تا بازیکن نخریم آرسن ونگر و فرگوسن واسه خیلی از هوادارا فرق نداره

majid در 24/4/1392 | 00:41 گفت:


مرده خداییش این ونگر مرد....

لایک داداش